ANKARA'DA TİVİBU MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA TİVİBU MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

Tivibu deyince akla ilk internet yayınları geliyor öyle değil mi? Evet ama yalnızca bu kadar değil. Tivibu uydu aracılığıyla da abone alabilen bir yayın kuruluşu. Üstelik artık cafe ve restoranlar da tivibu da yayınlanacak maçları izlemek mümkün.
Ankara'nın yine pek çok semtinde bu uygulama başlamış bulunmakta. 2015-2016 sezonunda UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarına merakı olan Ankaralılar istedikleri anda yayın yapan cafelerden birine girebilir ve maç keyifini burada yaşayabilir.

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara


Ankara'da Kızılay, Çankaya, Bahçelievler, Bilkent, Çayyolu, Eryaman, Batıkent ve daha pek çok çevrede bulabileceğiniz bu tarz mekanların çoğunda sabah servise başlanıp gece geç saatlere kadar hizmet devam ediyor.

Ayrıca maç yayını yapan bu mekanlarda bulunan oyun masaları, bowling ve dart alanları, bilgisayar oyunları gibi eğlenebileceğiniz pek çok seçeneğiniz de bulunuyor. Arkadaşlarınızla maç sonrası bu alanlarda eğlenebilir ve eğer varsa maçın stresini üzerinizden atabilirsiniz. Ya da yalnızsanız önce kafanızı oyunlarla dağıtıp sonra maçınızı keyifle izleyebilirsiniz.