GÖLBAŞI BRUNCH MEKANLARI

blog yazısı ekle !

GÖLBAŞI BRUNCH MEKANLARI

Hafta sonunu farklı yerlerde ve değişik mekânlarda vakit geçirmek isteyenler için Gölbaşı brunch mekanları güzel bir tercihtir. Özellikle de ANKARA havasının ne kadar kasvetli olduğunu düşünecek olursak hafta sonunda böylesi güzel bir yerde bir brunch ve keyifli zaman geçirmek oldukça hoş bir fikir. Hafta sonu veya hafta içi değişik mekânlarda bulunmak isteyenlerin uğrak yerlerinden biridir gölbaşı. Mekân çeşitliliği kadar fiyatların da oldukça uygun olmasından dolayı çok tercih edilmektedir. Gölbaşında restoran, meyhane, bar pub ve cafe gibi farklı mekânlarda bulunmaktadır. Böylelikle bütün bir hafta sonunu gölbaşında geçirmek isteyenler için farklı mekân ve yerlere sahip olduğunun da belirtmiş olalım.
Manzarasıyla insanı adeta büyüleyen gölbaşı ailenizle, arkadaşlarınızla veya dostlarınızla tercih edebileceğiniz yerlerden biridir. Doğa ile iç içe olan ve birbirinden ferah ve güzel mekânlara sahip olan burası hayatın getirdiği yoğun stresi atmak için oldukça mükemmel birer tercihtir.

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara


Malum günümüzde yaşam koşulları iş hayatından dolayı oldukça zorlaştı ve bundan dolayı da artık insanlar iş hayatından buldukları ilk fırsatta kendilerini şehir dışına atmak istiyorlar. Dolayısıyla kahvaltıyı hem geç yapanlar için hem de doğa ile içi içe yapmak için bu güzide yerlerinden birinde karar kılıp hoş bir sohbet eşliğinde göl manzarası ve yeşilliklerin içerisinde güzel bir kahvaltı yapmak olanağına sahipsiniz.

Kahvaltı çeşitlerinin oldukça bol olmasının yanı sıra köy kahvaltısını bile bu güzel doğa mekânlarında bulabilirsiniz. Öğleden saat 14.00 e kadar kahvaltı servisinin devam etmesinin yanı sıra zengin bir menüye de sahiptir bu mekânlar. Büyük mekânların yanı sıra butik mekânların da bulunduğunun altını çizmek isterim. Son zamanlar butik mekânların daha çok rağbet görmesinin sebebi ise daha samimi bir havası olmasıdır.

Modernize ve samimiyet butik mekânlarda bir arada bulabileceğiniz tek yerdir Ankara. Fiyat bakımından da diğer büyük işletmelere göre oldukça daha düşüktür. Ama elbette bu tercih meselesi kimi insan büyük işletmeleri daha çok tercih etmektedir. Büyük işletmelerinin avantajı ise manzaraya karşı daha güzel bir yere sahip olmalarıdır. Eşsiz göl manzarasına sahip olan gölbaşında cafe brunch büyük bir keyiftir kaçırmamanız dileğiyle mutlu kalın.