BOWLING, STRES ATMAK İÇİN İDEAL

blog yazısı ekle !

BOWLING, STRES ATMAK İÇİN İDEAL

Oyun oynamak kişilerin günlük rutin işlerinden bir nebze de olsa uzaklaştırmakta ve onlara oldukça eğlenceli zaman geçirme fırsatı sunmaktadır. Elbette ki oynanan oyuna da birçok şey bağlıdır. Bowling oyunu, oldukça sevilen oyunların başında geliyor. Birçok kişi bu oyunu tercih etmektedir. Kalabalık olarak da oynanabilen bu oyun, kişilerin stres atmasına yardımcı olmaktadır. Her yaş kişi için son derece uygun olan bu oyun, zamanın nasıl geçtiğini de insanlara unutturuyor.

Özellikle de Ankara gibi büyük bir şehirde pek çok farklı kişilikler yaşamaktadır. Öğrenciler, çalışanlar, buraya tatile gelenler bile renk katmak amaçlı bowling oynanan mekânları tercih edebilmektedirler. Bu oyunu bir kere oynadıktan sonra, bağımlılık bile yapabilmektedir. Hem bowling sadece oyun olarak değil bir hobi olarak da oldukça eğlencelidir. Artık Ankara gibi bir yerde, birçok bar ve kafelerde bu oyunu oynamak mümkündür.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Hayat Bir Sahne

Ümitköy

Her akşam canlı müzik eşliğinde lezzetli meze ve yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Hayat Bir Sahnedevamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Kraz Cafe

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2818. Sokak No:9 G-2 Çayyolu - Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Genellikle biraz kalabalık bir grup arkadaş ile bu oyun çok zevkli bir hale gelebilir. Bowling oynayarak, günlük stresten, yorgunluktan ve monotonluktan kurtulmak mümkün olmaktadır. Keyif verici olan bu oyun aynı zaman da her tarz kişiler için de uygundur. Sırf bu oyun için toplanan ve renkli vakit geçiren kişiler var. Bu oyunu Ankara'da farklı mekânlarda oynamak mümkündür. Günümüzde bowling oynayabilecek cafe ve barların sayısı da arttı. Farklı seçenekler ile kişiler keyifli zaman geçirebilir.

Bowling oynamak biraz da spor yapmaktadır. İnsanlara farklı bir haz veren bu oyun çok da heyecanlıdır. Bu oyunu oynayabilecek yerler artık bir birinden farklı renklerle de insanlara bu hizmeti vermektedirler. Biraz eğlenmek, arkadaşlarla hoş vakit geçirmek için bowling oynamak çok doğru tercih olacaktır. Genellikle oyunlar hep sanal âlemde oynanmaktadır. Hep alışılagelen oyunlar, biraz da can sıkıcı olmaya başladı. Oysa bowling oynamak, birazcık çevreyi değiştirmek ve yeni mekânlar keşfetmek de gerekir. Yaşı ne olursa olsun, bowling oynamak her zaman iyi geliyor.

Ankara, her tür kişinin yaşadığı, son derece heyecanlı ve kendi has bir rengi olan şehirdir. Şehirde bulunan mekânlar, cafeler ve barlar da farklı havalara sahiptir. Bowling oyunu oynamak için doğru bir mekân seçmek önemlidir. Böylece zamanı geçirirken çok daha keyifli ve eğlenceli yaşayabileceksiniz.