ÇUKURAMBAR BRUNCH MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ÇUKURAMBAR BRUNCH MEKANLARI

Güne keyifli ve sağlık başlamaya ne dersiniz? Hiç tereddüt etmeden gidebileceğiniz ve memnun kalıp mutlu olabileceğiniz tüm alternatif yerler için Çukurambar Brunch Mekanları sizlerin hizmetinizde. Ankara halkı için güvenilir bir hizmet sunmak adına açılmış olan bu sınırsız keyifle ortak olmak herkesin hakkı diye düşünen işletmeciler yardımınıza koşuyor. Acıktığınız an bulabileceğiz, profesyonel ve eğitimli aşçıların bulunduğu, sınırsız hizmet veren lüks ve kaliteli Restoran yerlerinde, denetlenmiş en hijyenik ortamlarda yapılan yemekleri ile adeta size hitap ediyor.
Sağlığınızı sizin kadar düşünen, lüksü ucuzlatan, size önem veren en iyi işletmeciler burada bulunuyor. Verdikleri bu önemi ise size sunmuş oldukları mekânlar ile gösteriyorlar. Sizi mutlu etmenin vermiş olduğu gururu, vermiş oldukları hizmet ve güler yüzlerindeki rahatlık ile görülebiliyor. Ailelere, gençlere, yaşlılara hitap eden yerler olduğu gibi, sadece gençlerin takıldığı, yaşlılarımızın gittiği, ailelerin bulunduğu değişik yerleri de görebiliyoruz. Her yaşa, kültüre ve yaşayış biçimine hitap etmesi ile insanların en uğrak yerleri olmaya adeta hak kazanıyor.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - AnkaraYorgunluğunuzu atmak istediğiniz zaman Cafe olanağını rahatlıkla bulabilir, bir kahve molasında kendinizi özel hissetmenin verdiği mutluluk ile yudumlarınızı gönül rahatlığı ve keyifli bir şekilde içebilirsiniz. Cüzdanınıza ve kalbinize en uygun gözde ve elit mekânların verdiği mükemmel hazza şahit olmak sizi mutlu ettiği gibi, Mekan arama sıkıntısı çekmeden rahatlık ile istediğiniz alternatifleri burada rahatlıkla görebilirsiniz.

Çocuk parkurunda oynayan çocuklarını keyifle izleyen müşterilerin yüzlerinde oluşan tebessümü görme imkânını başka mekânlarda görmenin mümkün olmayacağını anlarsınız. Her açıdan mükemmeliyetçi olan bu mekânlar, özenle seçmiş oldukları başarılı ve anlayışlı çalışanları tarafından insanların isteklerine en saygın şekilde cevap veriyorlar.

Genellikle akşam ve gece aktif olan Bar Pup mekânları, sigara kullanan ve kullanmayanlara göre dizayn edilip, müşterilere istedikleri olanakları hizmetine sunmayı başarı ile elde ediyor. Alkolün fiyatının, başka mekânlardaki alkol fiyatına nispeten daha çok müşterilerin memnun olabileceği şekilde olması, buraya olan güven ve rağbetin artmasına sebep oluyor. Meyhane geleneğimizi de yabana atmayan bu işletmeler, her isteyene bölümler halinde ayırdıkları kısımlarda, kişilerin farklı tarz ve ilgilerine göre düzenlemeler yapıp hizmetlerine sunuyorlar.

Nezih bir semt, modern yapılar, çeşitli aktiviteler ve doğal bir çevre içerisinde olan bu yerlere gidip, kendinizi ödüllendirmek için neden ve neyi bekliyorsunuz?