ÇUKURAMBAR BRUNCH MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ÇUKURAMBAR BRUNCH MEKANLARI

Güne keyifli ve sağlık başlamaya ne dersiniz? Hiç tereddüt etmeden gidebileceğiniz ve memnun kalıp mutlu olabileceğiniz tüm alternatif yerler için Çukurambar Brunch Mekanları sizlerin hizmetinizde. Ankara halkı için güvenilir bir hizmet sunmak adına açılmış olan bu sınırsız keyifle ortak olmak herkesin hakkı diye düşünen işletmeciler yardımınıza koşuyor. Acıktığınız an bulabileceğiz, profesyonel ve eğitimli aşçıların bulunduğu, sınırsız hizmet veren lüks ve kaliteli Restoran yerlerinde, denetlenmiş en hijyenik ortamlarda yapılan yemekleri ile adeta size hitap ediyor.
Sağlığınızı sizin kadar düşünen, lüksü ucuzlatan, size önem veren en iyi işletmeciler burada bulunuyor. Verdikleri bu önemi ise size sunmuş oldukları mekânlar ile gösteriyorlar. Sizi mutlu etmenin vermiş olduğu gururu, vermiş oldukları hizmet ve güler yüzlerindeki rahatlık ile görülebiliyor. Ailelere, gençlere, yaşlılara hitap eden yerler olduğu gibi, sadece gençlerin takıldığı, yaşlılarımızın gittiği, ailelerin bulunduğu değişik yerleri de görebiliyoruz. Her yaşa, kültüre ve yaşayış biçimine hitap etmesi ile insanların en uğrak yerleri olmaya adeta hak kazanıyor.

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Sıtkı Usta Kadayıf, Künefe, Baklava ve Kahvaltı Salonu

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 13/B Çukurambar-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-AnkaraYorgunluğunuzu atmak istediğiniz zaman Cafe olanağını rahatlıkla bulabilir, bir kahve molasında kendinizi özel hissetmenin verdiği mutluluk ile yudumlarınızı gönül rahatlığı ve keyifli bir şekilde içebilirsiniz. Cüzdanınıza ve kalbinize en uygun gözde ve elit mekânların verdiği mükemmel hazza şahit olmak sizi mutlu ettiği gibi, Mekan arama sıkıntısı çekmeden rahatlık ile istediğiniz alternatifleri burada rahatlıkla görebilirsiniz.

Çocuk parkurunda oynayan çocuklarını keyifle izleyen müşterilerin yüzlerinde oluşan tebessümü görme imkânını başka mekânlarda görmenin mümkün olmayacağını anlarsınız. Her açıdan mükemmeliyetçi olan bu mekânlar, özenle seçmiş oldukları başarılı ve anlayışlı çalışanları tarafından insanların isteklerine en saygın şekilde cevap veriyorlar.

Genellikle akşam ve gece aktif olan Bar Pup mekânları, sigara kullanan ve kullanmayanlara göre dizayn edilip, müşterilere istedikleri olanakları hizmetine sunmayı başarı ile elde ediyor. Alkolün fiyatının, başka mekânlardaki alkol fiyatına nispeten daha çok müşterilerin memnun olabileceği şekilde olması, buraya olan güven ve rağbetin artmasına sebep oluyor. Meyhane geleneğimizi de yabana atmayan bu işletmeler, her isteyene bölümler halinde ayırdıkları kısımlarda, kişilerin farklı tarz ve ilgilerine göre düzenlemeler yapıp hizmetlerine sunuyorlar.

Nezih bir semt, modern yapılar, çeşitli aktiviteler ve doğal bir çevre içerisinde olan bu yerlere gidip, kendinizi ödüllendirmek için neden ve neyi bekliyorsunuz?