ÇANKAYA-YILDIZ SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA-YILDIZ SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

Çankaya ve Yıldız'da Sevgililer Günü Hazırlıkları Başladı

Yılbaşından sonra karşımıza çıkan ilk özel gün Sevgililer Günü. Dolayısıyla sevgilisi olanlar için bu özel günde kutlama yapmak da olmazsa olmaz bir durum haline geldi.
Kim sevgilisine ne alacak, gün nerde başlayacak, nasıl devam edecek, nerede sonlanacak. Acaba o güne özel ne giyilecek, ne yenilecek, ne içilecek gibi stres dolu pek çok soru akıllarda dolaşmaktayken Ankara'daki mekanlar da bu özel gün için günler öncesinden hazırlıklara başladı.

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Kuytu Meze Balık

Tunalı

Kuytu aslında tam bir semt meyhanesidir diyebiliriz. Bol müdavimi olan, fonda Türk sanat müziği ve eski 45'likler eşliğinde birbirinizi duyarak sohbet edebileceğiniz şirin, butik bir meyhanedir. Kömür ateşinde pişen balıkların yanı sıra et, ciğer, kuzu kokoreç, İnegöl köfte menüleri de mevcuttur. Muhteşem arasıcakları, günlük olarak çıkan yirmiye yakın soğuk mezeleri ile sunum yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sıcak yaz aylarının vazgeçilmez mekanı Kuytu, açık havada yemek yemenin zevkini sunmaktadır.

Bestekar Sokak'ta ismiyle müsemma Kuytu Meze Balık, "Kuytudayız" sloganı ile hizmet veren, özellikle ara sıcakları ve soğuk mezeleri ile ön planda olan balık restoranında, İnegöl'den getirilen köftenin yanı sıra Balıkesir'den getirilen kuzu kokoreç ve yaprak ciğeri çok konuşulanlar arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm yorumlarda karides köftenin ve levrek sarmanın baş rolde olduğunu görebilirsiniz. Müdavimlerinin bol olduğu, misafirlerinin yorumlarına önem veren tek tek ilgilenip fikirlerini soran şirin bir işletmedir Kuytu.

Ankara'nın ünlü isimlerinin konutlarında özel aşçılığı ve birçok tanınmış otel ve restoranın şefliğini yapmış Yasin Karataş şefimizin salonda tek tek misafirlerle ilgilenme anlarına tanık olunan anlar gecenin en keyifli sohbetlerinin döndüğü anlardır. Erkeğin midesine giden yol için verdiği tarifler birçok yuvayı kurtarmıştır diyebiliriz.

devamını oku...
Adres: Bestekar Cad. 6/D Kavaklıdere, Çankaya - Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Programlar belirlendi, sahneler hazırlandı, hangi müzik tarzının geceye uygun olacağı üzerinde fikir alışverişi yapıldı ve sanatçılar ayarlandı. Mekanlar sevgililer günü konseptine uygun hale getirildi. Genellikle kırmızı rengin hakim olduğu süslemelerde yoğun olarak kalp figürleri tercih edildi.

Yani herşey yavaş yavaş siz romantik Ankaralılar için hazır hale getirildi. Sizin yapmanız gereken küçük bir araştırma sonunda telefonu tuşlayıp gece için rezervasyon yaptırmak.

İşte Ankara gece hayatına önemli ölçüde yön veren Çankaya ve Yıldız'daki mekanlar da o hazırlıkları tamamlamış ve sizlerden gelecek rezervasyonları bekliyor durumda. Hiç vakit kaybetmeden kolları sıvayın ve sevgililer gününde muhteşem bir gece yaşama fırsatını kaçırmayın.