ÇANKAYA VE YILDIZ'DA ÇOCUKLARA ÖZEL YILBAŞI

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA VE YILDIZ'DA ÇOCUKLARA ÖZEL YILBAŞI

Yeni yıl geceleri genellikle büyüklerin eğlendiği, çocuklarınsa anneanne, babaanne ya da dedelere bırakıldığı geceler halindedir. Anne-baba yorgun geçen yılın stresini arkadaşlarıyla geçirmek istediğinde belki de tek çözüm yolunun bu olduğunu düşünür. Sorumluluk olmadan vur patlasın, çal oynasın eğlence hayali kurulur. Ama akıl bir taraftan da evde kalan çocuğa gitmektedir.


Ankara Yılbaşı

Bugün Ankara'da pek çok mekanda artık çocuklar içinde özel programlar düzenlenmektedir. Yani siz de artık çocuğunuzu gönül rahatlığıyla beraberinizde götürebileceksiniz. Böylece hem yeni yıla birlikte girecek hem de onlarında eğlendiğini göreceksiniz.

Çankaya ve Yıldız semtlerinde yılbaşı gecesi çocuğunuzun da eğlencesini düşünen mekanlar mevcut. Sizin eğlenceniz başlarken çocuğunuzda noel babalar, palyaçolarla birlikte eğleniyor. Oyun odası bulunan mekanlar da gece oyunları oynanıyor, danslar ediyor. Hatta bazı mekanlarda çocukların başın da bir öğretmen bile bulunuyor.

Taraça Resto Pub

Çankaya

devamını oku... Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Ayrıca çocuklar için hazırlanan mönülerde hamburger, patates, tavuk şiş, spagetti, köfte, sosis, pasta ve sınırsız meşrubat da servis ediliyor.