ORAN YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

ORAN YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Ankara da yaşayanlara ve bu yeni yılı Ankara da geçirmek isteyenlere müjdeli bir haberimiz var. Sevdiklerinizle kutladığınız yılbaşı geceleri diğerleriyle aynı mı? Ya da her sene yılbaşını evde kuru bir yemekle mi kutluyorsunuz. Size uygun bir mekan olmadığını mı düşünüyorsunuz? Öyleyse daha Oran yılbaşı mekanlarını keşfetmediniz demektir. Oran yılbaşı mekanları sıradan bir yılbaşı kutlamasını reddediyor ve saygın Ankara sakinlerine güzel bir yeni yıl gecesi geçirme vaadinde bulunuyor.


Ankara Yılbaşı

Bu sunulan fırsatlardan bizce de yararlanmanızın vakti geldi. Hatta elinizi çabuk tutmazsanız kaçıracaksınız. Gecenizi nasıl geçireceğinizi merak ediyorsanız size bunun hakkında bir fikir verelim. Oran yılbaşı mekanları, program ve etkinlikleri size daha önce karşılaşmadığınız klişe kutlamalardan kurtarıp Ankara ya yakışır bir biçimde bir yılbaşı gecesi geçirmenizin fırsatını sunuyor. Canlı müzik grupları ile sizi karşılıyor. Sadece Türk parçalarından değil, dünya müziklerini de dinleme keyfini yakalıyorsunuz.

Latin müzikleri, Amerikan müzikleri, uzak doğu müzikleri gibi zevklerinize seçenek sunuyoruz. Geniş dans pistlerimiz ile sizi müziğin ve eğlencenin doruklarına çıkarıyor ve sizin isteklerinize göre listemizi birlikte belirliyoruz. Önerilerinizi bizimle paylaşmanız bizi ayrıca mutlu edecektir. Oran yılbaşı mekanları menüleri ile de dikkat çekiyor. Her bütçeye uygun fiyatları ile sizi ve sevdiklerinizi hayal kırıklığına uğratmayacağından eminiz. Bir yandan açık büfelerimizin keyfini çıkartırken bir yandan da alakart menümüz ile şefin spesiyallerin tadına bakabileceksiniz. Yılbaşına özel şık restoranlarımız ve aksesuarlarımız ile sizi ve sevdiklerinize unutamayacağınız muhteşem bir gecenin tüm olanaklarını siz Ankara'nın güzide insanlarına sunuyoruz. Ulaşımın rahatlığına da bize ulaştığınız kadar rahat ulaşabilirsiniz.

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-AnkaraŞehrin merkezine yakın olan Oran yılbaşı mekanları aracınızla gelmenizi daha kolay bir hale getirecektir. Gelin yılbaşı ağacımızı birlikte güzel günler için süsleyelim. Geniş otoparklarımız ile konforunuzu sağlamayı Oran yılbaşı mekanları olarak sağlamayı hedefliyoruz. Ki araç kullanmak istemiyorsanız mekanlarımıza yakın taksi duraklarımız ile sizi evinize güvenli bir şekilde uğurluyoruz. Dileriz ki 2016 senesine güzel bir anınız ile ve Oran yılbaşı mekanları imzası ile mutlu bir şekilde başlarsınız. Bizimle birlikte bu eşsiz zamanınızı paylaştığınız için teşekkür ederiz.