ÇUKURAMBAR SERPME KAHVALTI MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

ÇUKURAMBAR SERPME KAHVALTI MEKÂNLARI

ÇUKURAMBAR SERPME KAHVALTI MEKÂNLARI

Ankara son derece kalabalık bir şehirdir. Farklı kişilerin ziyaret ettiği bu şehirde birçok öğrenci ve turist de bulunmaktadır. Bir birinden farklı tarzda olan insanların damak tatları da farklıdır. Bu nedenden dolayı da mekanlar da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Çukurambar serpme kahvaltı mekanları pek çok kişi tarafından sık sık tercih edilmektedir. Kahvaltı günün en önemli öğünü olmakla beraber, insanların sıcak sohbetlerin eşliğinde sürmektedir.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları
Ankara şehrinde birçok kişi yoğun bir işe sahiptir. Boş vakitlerde veya pazar günlerinde özellikle kahvaltı mekanları kalabalık olmaktadır. Serpme kahvaltılar oldukça geniş seçenekleri ile sunulduğundan herkese kolaylıkla hitap etmektedir. İnsanlar bazen dinlenme amaçlı bazen ise zaman geçirmek için restoran mekanlarını tercih etmektedirler. Bu tür mekanların menüleri oldukça önemlidir. Herkesin damak zevkine uygun lezzetler sunmaları önemlidir. Hizmet, ortam gibi faktörler de kişileri etkilemektedirler.

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara


İyi zaman geçirmek için kaliteli mekanları tercih etmek gerekir. Böylece her detay daha keyifli olacaktır. Günümüzde sadece ihtiyaç için değil, hoş vakit geçirmek için de cafe gibi mekanlar sık tercih edilmektedir. Farklı menülerle, sunumları ile kişileri etkileyen mekanlar her zaman herkese kolaylıkla hitap edebilecek sunumlar yapmaya gayret etmektedir.

Ankara'da farklı nedenlerden dolayı gelen her kişi kendine uygun bir mekan bulabilir. Eğlence amaçlı tercih edilen birçok başka mekanlar da var. Bunlardan biri bar mekanlarıdır. Farklı ortam, değişik sunumlar kişilerin rahatlamasına neden olurken, keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Arkadaşlarla, barlarda geçen vakit her zaman eğlenceli ve aynı zamanda renkli olacaktır.

Yine pub mekanları da pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu tür mekanlara farklı tarzda olan kişiler gelebilmektedir. Belli başlı bir üst yaş sınırı olmayan bu yerlerde renkli kişilikleri de görmek mümkündür. Menülerle ve sunumları olduğu kadar ortamla da fark yaratan pub mekanları ön plandadır. Bu yerlerde kişilerin dinlenmesi, keyifli zaman geçirmeleri amaçlanmıştır. Genellikle kalabalık veya bir grupla bu mekanlara gelen insanlar, bazen yalnızda gelmektedirler. Biraz kafa dağıtmak, stres atmak için meyhane mekanları çok sık tercih edilmektedir. Bu mekanlarda kişiler farklı menüler tercih edebilmektedirler. Hem kahvaltı seçenekleri ile hem de farklı bar ve kafe mekanları ile Ankara şehri herkese açık ve herkesin kolayca tercih edebileceği bir şehirdir.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları