FARKLI EĞLENCE ANLAYIŞINA GÖRE MEKÂNLAR!

blog yazısı ekle !

FARKLI EĞLENCE ANLAYIŞINA GÖRE MEKÂNLAR!

FARKLI EĞLENCE ANLAYIŞINA GÖRE MEKÂNLAR!

Eğlence sektörü her geçen gün gelişmekte ve kendini yenilemektedir. İnsanları eğlence anlayışı değişmekte olduğundan mekânlarda kendini bu değişimlere göre yeniden dizayn etmektedir. Eğlence sektörüne hizmet eden mekânlar farklı zevklere hitap etmektedir. Herkesi eğlence anlayışı farklı olduğunda değişik tarzda mekânlar vardır. Ankara bu anlamda İstanbul kadar çeşitliliğe sahip olmasa da değişik tarzda eğlence mekânlarına rastlamak mümkündür.Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik Mekanları
Yemekli eğlencelerden hoşlananlar için yemek ve müzik eşliğinde yapılan danslar çok zevklidir. Ayrıca mekânın kendi özel dansçılarının figürleri eşliğinde müzikli restoranlar bulunmaktadır. Fasıl mekânları da oldukça fazladır. Yemek ve içki eşliğinde güzel şarkılara eşlik ederek fasıl dinlemenin keyfi apayrıdır. Güzel müzik ve solistin en gözde Türk sanat müziği eserleriyle dinleyiciler coşmaktadır. Ankara içinde içkili ve içkisiz eğlence mekânları bulunmaktadır.

Afitap Meyhane

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi No:63/B Tunalı-Ankara

90'Lar (Doksanlar)

GOP

Özlediğiniz yıllar geri geldi...

Kasetle kalem arasındaki bağlantıyı bilen herkese artık yaşlandın diyorlar.

HAYIR...

Yaşlanmadık.

Birçoğumuzun en çok eğlendiği yıllar 90'larla yeniden hayatımızda.90'larla ilgili özlem duyduğunuz ne varsa karşılaşacağınız, o yılların en ünlü şarkılarını dinleyeceğiniz, sizi geçmişe götürecek, anılarınızı depreştirecek herşey için 90'larda buluşuyoruz....

devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P.-ANKARA

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/B G.O.P-Ankara

Meşrep Çayyolu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Alacaatlı Cad. 3316. sokak Terra Site 2 / 12 Çayyolu - Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Paparazzi Gecce Club

Çayyolu

2019 yılında kurulan Paparazzi Gecce, üç katlı bir mekan olup bir katında Leyton Restoran bir katında ise Paparazzi Gecce Club bulunduran iki farklı konsepte sahip elit tek mekandır.

Ankara Çayyolu semtinde bulunan Paparazzi Gecce Club&Leyton Restoranımız, Alacaatlı Cd. Terra Sitesi'nde konuklarını; sağlığın, lezzetin ve kaliteli canlı müziğin ön planda olduğu bir mekanda ağırlamaktadır. Leyton restoranımızda taze ve doğal ürünleri ile enfes lezzetler sunulmaktadır. Turizm ve Otelcilik eğitimi almış tüm personelimizle siz saygıdeğer misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Leyton Restoranımız 16:00 ile 00:00 saatleri arasında haftanın 5 günü canlı müzik eşliğinde hizmet vermekte olup restoranımız taze ve doğal ürünlerin kullanıldığı günlük değişen meze çeşitlerimiz, hiç tatmadığınız ara sıcaklarımız ile kırmızı et (steak) ızgara ve mevsimsel balık ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Paparazzi Gecce Clubımız Çarşamba,Cuma ve Cumartesi günleri 00:00 ile 05:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Paparazzi gecce club Dj Murat KENYA eşliğinde türkçe pop şarkılar ile doyumsuz bir eğlence sunmaktadır.

Konsept, Maskeli ve Kıyafet Partileri Organizasyonları


Paparazzi Gecce Club olarak siz saygıdeğer konuklarımız için çılgın bekarlığa veda partileri, en eğlenceli doğum günü partileri, en beklenmedik anlarda yapacağınız evlilik teklifleri, çok ama çok özel geceler düzenlemek isteyenlerin yeri Paparazzi Gecce Club da buluşmak dileğiyle…


devamını oku...
Adres: Alacaatlı Mah. Alacaatlı Cad. 3316. Sokak Terra Sitesi C Blok No: 2 - 1 Çayyolu - Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Fiz Meyhane

Ümitköy

Mekanımız şık ama mütevazı dekorasyonu ile gözünüze hitap ederken, nefis soğuk mezelerimiz, güveçte sıcak yemeklerimiz ile damak tadınıza da hitap ediyoruz.

Keyifli rakı masalarının, birer kadeh şarabın yanında edilen hoş muhabbetlerin veya eğlenceli bira toplantılarının Ümitköy'deki adresiyiz.

Sizleri yeşilin içindeki küçük saklı bahçemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Gelin, ailemizin bir parçası olun.

Not: Mekanımızda Pazar hariç her gün 20.00 - 00.00 saatleri arasında Fasıl yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Mutlukent Mahallesi 1946. Sokak No:3 Ümitköy-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Rakıcı Ümitköy

Ümitköy

devamını oku... Adres: Galerya AVM Ümitköy - Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara


Canlı müzik dinlenebilen mekânlar başta şehir merkezi olmak üzere değişik semtlerde yer almaktadır. Sadece gece canlı müzik olduğu gibi hem gündüz hem gece canlı müzik yapan mekânlarda bulunmaktadır. Yani gençlerden başlayarak her yaş grubuna hitap eden mekânlar mevcuttur. Canlı müzikte türkü evleri ve türkü cafeler olduğu gibi gitar eşliğinde şarkı söyleyen solistlerin olduğu eğlence mekânları mevcuttur. Barlarda da canlı müzik veya dj performansları yer almaktadır. Her bütçeye uygun eğlence mekânları mevcuttur. Ankara içinde hem disco hem de barı olan büyük mekânlarda mevcuttur. Bu şekilde değişik yaş gruplarına yönelik eğlence mekânları vardır. Ankara şehrinde elit kesime hitap eden daha çok zenginlerin oturduğu bölgelerde eğlence mekânları ise belirli bir kesimin zevkine yöneliktir.

Ayrıca farklı milletlerin eğlence tarzlarına uygun mekânlarda mevcuttur. Bunların başında yunan tarzını yansıtan mekânlar gelmektedir. Yunan şarkıları icra eden solist eşliğinde genellikle yemekli olan bu mekânlarda yunan esintileri hissedilmektedir. Yunan müziklerinde onların adetlerine göre yunan dansları yapılmaktadır. Bu mekânlarda daha çok Akdeniz mutfağından seçme yemeklere yer verilmektedir. Arap müziğinde oryantal ağırlıklı müzik yapan mekânlar ve clublarda bulunmaktadır. Club mekânlarda danslar ve içki eşliğinde müzik dinlemek mümkündür. Ankara restoranlarında bunun yanı sıra İtalyan tarzında ve başka ülkelerin yemek ve eğlence tarzlarını yansıtmaktadır.

Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik Mekanları