FARKLI EĞLENCE ANLAYIŞINA GÖRE MEKÂNLAR!

blog yazısı ekle !

FARKLI EĞLENCE ANLAYIŞINA GÖRE MEKÂNLAR!

FARKLI EĞLENCE ANLAYIŞINA GÖRE MEKÂNLAR!

Eğlence sektörü her geçen gün gelişmekte ve kendini yenilemektedir. İnsanları eğlence anlayışı değişmekte olduğundan mekânlarda kendini bu değişimlere göre yeniden dizayn etmektedir. Eğlence sektörüne hizmet eden mekânlar farklı zevklere hitap etmektedir. Herkesi eğlence anlayışı farklı olduğunda değişik tarzda mekânlar vardır. Ankara bu anlamda İstanbul kadar çeşitliliğe sahip olmasa da değişik tarzda eğlence mekânlarına rastlamak mümkündür.Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik Mekanları
Yemekli eğlencelerden hoşlananlar için yemek ve müzik eşliğinde yapılan danslar çok zevklidir. Ayrıca mekânın kendi özel dansçılarının figürleri eşliğinde müzikli restoranlar bulunmaktadır. Fasıl mekânları da oldukça fazladır. Yemek ve içki eşliğinde güzel şarkılara eşlik ederek fasıl dinlemenin keyfi apayrıdır. Güzel müzik ve solistin en gözde Türk sanat müziği eserleriyle dinleyiciler coşmaktadır. Ankara içinde içkili ve içkisiz eğlence mekânları bulunmaktadır.

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Afitap Meyhane

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi No:63/B Tunalı-Ankara

7 Zeytin Fasıl Restoran

Balgat

Fasıl, canlı müzik,birbirinden lezzetli mezeler,özel kokteyler,ve dev ekranda canlı maç,derbi yayınlarıyla günün yorgunluğunu atabileceğiniz harika bir mekandevamını oku... Adres: Nasuh Akar Mahallesi Ziyabey Caddesi No:39 Balgat-Ankara

Hayat Bir Sahne

Ümitköy

Her akşam canlı müzik eşliğinde lezzetli meze ve yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Hayat Bir Sahnedevamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara

Barba Piru Meyhane

Ümitköy

devamını oku... Adres: Mutlukent Mah. 1546. Sokak No:10 Ümitköy - Ankara

Fiz Meyhane

Ümitköy

Mekanımız şık ama mütevazı dekorasyonu ile gözünüze hitap ederken, nefis soğuk mezelerimiz, güveçte sıcak yemeklerimiz ile damak tadınıza da hitap ediyoruz.

Keyifli rakı masalarının, birer kadeh şarabın yanında edilen hoş muhabbetlerin veya eğlenceli bira toplantılarının Ümitköy'deki adresiyiz.

Sizleri yeşilin içindeki küçük saklı bahçemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Gelin, ailemizin bir parçası olun.

Not: Mekanımızda Pazar hariç her gün 20.00 - 00.00 saatleri arasında Fasıl yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Mutlukent Mahallesi 1946. Sokak No:3 Ümitköy-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara


Canlı müzik dinlenebilen mekânlar başta şehir merkezi olmak üzere değişik semtlerde yer almaktadır. Sadece gece canlı müzik olduğu gibi hem gündüz hem gece canlı müzik yapan mekânlarda bulunmaktadır. Yani gençlerden başlayarak her yaş grubuna hitap eden mekânlar mevcuttur. Canlı müzikte türkü evleri ve türkü cafeler olduğu gibi gitar eşliğinde şarkı söyleyen solistlerin olduğu eğlence mekânları mevcuttur. Barlarda da canlı müzik veya dj performansları yer almaktadır. Her bütçeye uygun eğlence mekânları mevcuttur. Ankara içinde hem disco hem de barı olan büyük mekânlarda mevcuttur. Bu şekilde değişik yaş gruplarına yönelik eğlence mekânları vardır. Ankara şehrinde elit kesime hitap eden daha çok zenginlerin oturduğu bölgelerde eğlence mekânları ise belirli bir kesimin zevkine yöneliktir.

Ayrıca farklı milletlerin eğlence tarzlarına uygun mekânlarda mevcuttur. Bunların başında yunan tarzını yansıtan mekânlar gelmektedir. Yunan şarkıları icra eden solist eşliğinde genellikle yemekli olan bu mekânlarda yunan esintileri hissedilmektedir. Yunan müziklerinde onların adetlerine göre yunan dansları yapılmaktadır. Bu mekânlarda daha çok Akdeniz mutfağından seçme yemeklere yer verilmektedir. Arap müziğinde oryantal ağırlıklı müzik yapan mekânlar ve clublarda bulunmaktadır. Club mekânlarda danslar ve içki eşliğinde müzik dinlemek mümkündür. Ankara restoranlarında bunun yanı sıra İtalyan tarzında ve başka ülkelerin yemek ve eğlence tarzlarını yansıtmaktadır.

Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik Mekanları