BAHÇELİEVLER İFTAR MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER İFTAR MEKÂNLARI

Ankara'nın en gözde ve elit mekânlarını bir araya getiren semti hiç kuşkusuz Bahçelievler. Bahçelievler' de bulunan her ortam sakinliğinin yanında en iyi hizmeti sunan bir yapıya sahip. Ramazan ayının da yaklaşması ile birlikte özellikle restoranların menülerini artık iftar yemekleri doldurmaya başladı. Bahçelievler iftar mekanları Ankara' da yaşayanlara birinci sınıf hizmet ve eğlenceli bir akşam için kapılarını açmaya başladı.
Ramazan ayının en değerli ve en güzel yanı da iftar akşamlarında bir araya gelen sevdiklerimizdir. Sevdiklerimizi bir araya getiren bu günün iftarı bir o kadarda değerli olmaktadır. Ankara'nın stres dolu yaşantısına renk katan iftar akşamları da iftar mekânlarında çok daha eğlenceli ve kaliteli geçmektedir. Bu akşamlara en iyi ev sahipliği yapan semtlerden biride Bahçelievler'dir. Bahçelievler' de bulunan her mekânın birinci kalitede hizmet sunması ile birlikte bu ramazan ayında da mutlu akşamlara ev sahipliği yapması için ilk tercihlerden biri olacağı şimdiden ortada gibi gözükmekte.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara


Bahçelievler iftar mekanları Ankara'nın her yanından ulaşım konusunda talep olan ortamlara ev sahipliği yapmakta. Burada hizmet sunan iftar mekânları her yıl dolup taşmakta ve binlerce müşteriyi iftar akşamlarından sevdikleri ile birlikte mutlu bir şekilde yollamaktadır. Bu iftar mekânlarının iftar menüleri de ev sahipliği yapacağı müşterilere göre en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

Bahçelievler' i önemli kılan bir diğer nokta ise Ankara'nın kalbi niteliğinde görülmesidir. İnsanların dinlenmek, sevdikleriyle bir araya gelmek, güzel bir akşam yemeği yemek için tercih ettiği bu semt bu nedenden dolayı iftar akşamlarının vazgeçilmez ortamı olma niteliğine sahiptir. Yeşilliği ile dikkati çeken mekânların yanında tarihi bir yapıya sahip olan mekânları bir araya getiren bu semtte güzel bir iftar yemeği yemek sizleri mutlu etmeye yetecektir.

Bahçelievler iftar mekanları Ankara'nın bu senede çok tercih edilenleri arasına girmeye aday. Sizde ramazan akşamınıza bir renk katmak ve bir farklılık yaratmak için Bahçelievler' i tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı iftar menüsü seçenekleri ile size ve ailenize hitap edecek mekanı bulmak için çok zorlanmayacağınızın garantisini verebiliriz.