BAHÇELİEVLER İFTAR MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER İFTAR MEKÂNLARI

Ankara'nın en gözde ve elit mekânlarını bir araya getiren semti hiç kuşkusuz Bahçelievler. Bahçelievler' de bulunan her ortam sakinliğinin yanında en iyi hizmeti sunan bir yapıya sahip. Ramazan ayının da yaklaşması ile birlikte özellikle restoranların menülerini artık iftar yemekleri doldurmaya başladı. Bahçelievler iftar mekanları Ankara' da yaşayanlara birinci sınıf hizmet ve eğlenceli bir akşam için kapılarını açmaya başladı.
Ramazan ayının en değerli ve en güzel yanı da iftar akşamlarında bir araya gelen sevdiklerimizdir. Sevdiklerimizi bir araya getiren bu günün iftarı bir o kadarda değerli olmaktadır. Ankara'nın stres dolu yaşantısına renk katan iftar akşamları da iftar mekânlarında çok daha eğlenceli ve kaliteli geçmektedir. Bu akşamlara en iyi ev sahipliği yapan semtlerden biride Bahçelievler'dir. Bahçelievler' de bulunan her mekânın birinci kalitede hizmet sunması ile birlikte bu ramazan ayında da mutlu akşamlara ev sahipliği yapması için ilk tercihlerden biri olacağı şimdiden ortada gibi gözükmekte.

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara


Bahçelievler iftar mekanları Ankara'nın her yanından ulaşım konusunda talep olan ortamlara ev sahipliği yapmakta. Burada hizmet sunan iftar mekânları her yıl dolup taşmakta ve binlerce müşteriyi iftar akşamlarından sevdikleri ile birlikte mutlu bir şekilde yollamaktadır. Bu iftar mekânlarının iftar menüleri de ev sahipliği yapacağı müşterilere göre en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

Bahçelievler' i önemli kılan bir diğer nokta ise Ankara'nın kalbi niteliğinde görülmesidir. İnsanların dinlenmek, sevdikleriyle bir araya gelmek, güzel bir akşam yemeği yemek için tercih ettiği bu semt bu nedenden dolayı iftar akşamlarının vazgeçilmez ortamı olma niteliğine sahiptir. Yeşilliği ile dikkati çeken mekânların yanında tarihi bir yapıya sahip olan mekânları bir araya getiren bu semtte güzel bir iftar yemeği yemek sizleri mutlu etmeye yetecektir.

Bahçelievler iftar mekanları Ankara'nın bu senede çok tercih edilenleri arasına girmeye aday. Sizde ramazan akşamınıza bir renk katmak ve bir farklılık yaratmak için Bahçelievler' i tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı iftar menüsü seçenekleri ile size ve ailenize hitap edecek mekanı bulmak için çok zorlanmayacağınızın garantisini verebiliriz.