ANKARA'DA TİCKET GEÇEN MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA TİCKET GEÇEN MEKANLAR

Eğer çalıştığınız kurumun yemekhanesi yoksa, ticket bir çalışan için olmazsa olmazdır. Genellikle iş yerlerinin bulunduğu bölgelerde hemen her restoran ve cafede bu hizmet geçerli bulunmaktadır.
Eğer ki ODTÜ'de çalışıyorsanız içerideki çarşıda bulunan restoranlardan hem kapıya servis yaptırabilir hem de ticketınızı burada kullanabilirsiniz. Yine Bilkent taraflarında da Ankuva alışveriş merkezi içinde bulunan tüm restoranlarda bu özellik vardır. Eskişehir yolu üzerinde Bilkent'e yakın yerlere de hizmet servisi yapılır.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Genellikle devlet personelinde olmadığı için devlet dairelerinin bulunduğu bölgelerde pek rastlayamayabilirsiniz. Ama eğer Tunalı Hilmi dolaylarındaysanız pek çok cafe ve restoranda ticketınızla dilediğiniz gibi yemek yiyebilirsiniz.

Ankara'daki neredeyse bütün alışveriş merkezlerinde de istediğiniz yiyeceği ticketınızla ödeyebilirsiniz.

Üstelik yalnızca kendiniz için değil, birlikte dışarı çıktığınız dost, arkadaş ya da aile üyelerine de ticketınızı kullanarak birşeyler ısmarlayabilirsiniz.

Yine Ankara'da kullandığınız ticket firmasıyla anlaşmalı bir kaç marketten yalnızca gıda ürünleri olmak üzere alışveriş yapabilir ve ticketınızı aylık mutfak harcamalarınız için de kullanabilirsiniz.