SÖĞÜTÖZÜ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

SÖĞÜTÖZÜ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Geçen yılbaşında neler yaptınız diye sorsak ve ya geçen yılbaşı gecesinden memnun kaldınız mı diye sorsak ne dersiniz? Bu soru sizi şaşırttı mı ya da daha önce hiç sorulmadı mı? Söğütözü yılbaşı mekanları olarak bu soru size yöneltiyoruz. Olumsuz bir cevap verdiğinizi duyar gibiyiz. Ne kadar büyük umutlarla gittiğiniz yılbaşı mekanlarına döktüğünüz paralarla ve berbat geçen yeni yıl gecelerini tarihe gömüyoruz. Size unutamayacağınız ve daha önce hiç bu kadar eğlenmediğiniz bir yılbaşı gecesi sunmayı hedefliyoruz. Sizin mutluluğunuz bizim ve tüm personellerimizin de mutluluğu demektir. Bu konu da çok iddialıyız.


Ankara Yılbaşı

Sizin ve sevdiklerinizin Söğütözü yılbaşı mekanlarımızdan mutlu bir şekilde ayrılması bizim ilk hedeflerimizden bir tanesi. İsteklerinizi ve bu yılbaşınızdan beklentilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ankara da buluna Söğütözü yılbaşı mekanları bir tık uzağınızda. Ankara'nın güzide semtlerinde bulunan Söğütözü yılbaşı mekanlarına uğramanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Söğütözü yılbaşı mekanlarının size ve sevdiklerinize sunduğu müthiş etkinlik ve programlarıyla sizi merakla bekliyor olacak. Biraz da etkinlik ve programlarımızdan bahsedelim. Çocuklarınıza palyaço animatörler ve çeşitli görsel şovlarla size muhteşem bir görsel sunuyor. Çeşitli dünya ve yöresel müzik tatlarının bulunduğu yılbaşına özel müzik listesiyle karşılıyor.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )

Kolektif Meyhane

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergis Sokak No:7/2-3 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü-Ankara

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara


Profesyonel müzisyenleriyle kulağınız pasını adeta siliyor. Uygun menü seçenekleriyle size daha önce tatmadığınız yemek çeşitlerini şefin özel soslarıyla masanıza sunuyoruz. Tabi bir yılbaşı hindisiz geçer mi tabi ki de hayır. Lokum gibi parçalarından ayrılan etler daha önce hiç yemediğiniz ve tadamayacağınız bir ziyafeti vaat ediyor. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla seçimizi tabi ki kendiniz yapabilirsiniz. Açık büfelerimizden de yararlanabilirsiniz.
Geniş ve konforlu otoparklarımızla sizin güvenliğinizi sağlıyoruz. Eğer aracınız yoksa ve ulaşımınızı dert ediyorsanız sizi bu durumdan da kurtarıyoruz. Mekanlarımıza yakın taksi duraklarımızdan ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak istiyorsanız bize internetten facebook sayalarımızdan ve kendi internet sitelerimizden ulaşabilirsiniz. Size bir tık kadar yakınız. Umarız yeni yılınızı sevdiklerinizle birlikte yeni umutlar ve hayallerle karşılarsınız. Kötü ve sıkıntılı dönemlerden geçtiğimiz şu günlerde sizi ve sevdiklerinizi Söğütözü yılbaşı mekanlarımızdan mutlu bir şekilde ağırlamayı umut ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.