TUNALI HİLMİ CADDESİ'NDE YILBAŞI PROGRAMLARI

blog yazısı ekle !

TUNALI HİLMİ CADDESİ'NDE YILBAŞI PROGRAMLARI

Ankara'nın ulaşıma uygunluk açısından en rahat konumlarından biri olan Tunalı Hilmi caddesine yılbaşı gecesi de rahatlıkla gelebilir ve gecenizi güzel bir şekilde geçirebilirsiniz.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Pek çok noktaya yürüme mesafesinde olduğu gibi, taksi ve otobüslerinde yoğunlukla bulunduğu bölge olan Tunalı Hilmi caddesine araçla gelmek isteyenler için de Tunus Caddesi üzerinde pek çok park alanı mevcut.

Ulaşımınız ayarladıktan sonra gelelim yeni eğlencenizin başlangıcına. Tunalı Hilmi caddesinde bulunan en işlek meyhane ve balıkçılar da yeni yıl organizasyonları için kolları sıvamış durumda.

Tunalı Hilmi caddesinde akşam 20:30 civarında başlayan eğlence yeni günün ilk ışıklarına kadar devam ediyor. Önden fasıl grupları ya da karşılama müziğinin bulunduğu mekanlarda gecenin ilerleyen saatlerine doğru müziğin ritmi ve türü yavaş yavaş değişiyor. Saatler 12'ye doğru yaklaştığındaysa oryantal şov mekanların misafirlerine sunduğu sürprizlerden biri.

Ayrıca Tunalı Hilmi caddesindeki mekanlarda zengin bir yılbaşı mönüsü de bulunuyor.Sofranızda neredeyse aradığınız her lezzeti bulabilmeniz mümkün görünüyor. Fix mönü fiyatlarıysa 150 tl'den başlıyorç