ÇUKURAMBAR KAHVALTI MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ÇUKURAMBAR KAHVALTI MEKANLARI

ÇUKURAMBAR KAHVALTI MEKANLARI

Günün en önemli öğünü olarak kabul edilen kahvaltı, sevdiklerinizle aynı sofrada buluşmanın, ekmeğinizi paylaşmanın ve güzel anların tadını çıkarmanın coşkulu hallerinden biridir. Kahvaltıları kahvaltı yapan bu önemli detaylar dışında gidilecek mekânın kalitesinde ve ürünlerin tazeliğinde gizlidir. Çukurambar kahvaltı mekanları ile sevdiklerinizi aynı sofrada birleştirebileceğiniz gibi karnınızı tıka basa doyurabilir, lezzetli ve zengin mutfağın tadını çıkarabilirsiniz.



Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları





Özellikle her kahvaltının temel öğünleri içerisinde yer alan yumurta, zeytin, peynir, reçel, tereyağı gibi ürünlerin göz alıcı sunumlarla sofraya yerleştirildiği bu mekan alternatifleri ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aynı sofrada buluşmanın verdiği mutluluğu bir sonraki kahvaltı seansına saklayabileceğiniz bu mekânlar sayesinde birlikte geçireceğiniz vaktin değerini anlayacak, ılık bir yaz sabahı çayınızı yudumlarken konforun tadını çıkaracaksınız.

7 Zeytin Fasıl Restoran

Balgat

devamını oku... Adres: Nasuh Akar Mahallesi Ziyabey Caddesi No:39 Balgat-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara


Genellikle cafe tarzı yerlerde sunulan kahvaltıların beklentileri karşılamaktan uzak olması nedeniyle bu işin ustası olan bir yerde hem kendinizi mutlu edebilir hem de vereceğiniz ücretin karşılığını alabilirsiniz. Üstelik maddi gücünüzü zorlamayacak fiyat olanakları, sınırsız çay, internet kullanımı, taze sıkılmış portakal suyu, sigara içilebilir alanlar, çocuklar için park ve oyuncak hizmeti gibi doğrudan müşteriye odaklı çalışan bu tip yerlerle güzelleşen Ankara, memnuniyeti maksimum düzeye çıkarmaktadır.

Kahvaltı ederken sevdikleriyle vakit geçirme hayali kuran, hafta sonu iş stresinden uzak bir mekânda, enfes bir kahvaltı keyfi çekmek isteyen herkese kapılarını açan bu yerlerde günün diğer öğünlerine yönelik alternatif lezzet durakları da bulunmaktadır. Örneğin; bar pub tarzı mekânlar da civar yerleşim yerlerine yakın olmakla birlikte, dostlarınızla müziğin ve eğlencenin tadın çıkarabileceğiniz görselliklerle donatılmıştır. Ritmin ve dansın etkisiyle keyifli vakit geçirebileceğiniz bu yerler dışında daha özel anlara ayrılmış mekânlar da bulunmaktadır.

Özellikle meyhane alternatifleri sayesinde geniş bir kitleye hitap eden eğlence yerlerinde, rakı-balık keyfi yapabileceğiniz gibi dostlarınızla geçmişi yâd edebilir, arkadaşlarınızla özel bir günü kutlayabilirsiniz. Dilerseniz farklı menü seçenekleriyle restoran tarzı mekânlarda afiyetle yiyeceğiniz bir et menüsünün tadını çıkarabilir, zengin yemek fırsatları sayesinde hem bütçenize hitap eden hem de karnınızı doyurabileceğiniz, damak tadınıza uygun bir sofrada sevdiklerinizi bir araya getirebilirsiniz.

Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları