BAHÇELİEVLER CAFE

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER CAFE

Bahçelievler Nasıl Bir yerdir?

Bahçelievler Ankara'nın güzide ve gelişmiş semtlerden bir tanesidir. Ankara'nın kendini yenileyebilen, değişimlere kolayca adaptasyon sağlayan şehir olduğunu daha yakından inceleyince karşımıza çıkmaktadır. Mesela Bahçelievler semti. Bahçelievler semtinde emekli nüfus yoğundu eskiden. Ancak Ankara nüfusunun artması semtler arasına kurulan alış veriş merkezleri, cafeler hatta üniversitelerin devamı niteliğindeki fakülteler bölgenin canlanmasını sağlayan etmenlerdendir. Böylece emekli nüfusun yanı sıra genç nüfusta artmıştır. Bahçelievler ismi eskiden evlerin önünde bahçenin var olmasından dolayı konulmuş olsa da artık bu özellik yerini beton duvarlara bırakmıştır. Genç nüfusun aktif olması Bahçelievler semtine de yansıyarak yeni faaliyet mekânlarına olan ihtiyacı artırmıştır. Örneğin cafeler. Bahçelievler Cafe ile şehrin ekonomisinde etkin rol oynadığı görülmektedir. Günün her saatinde işlek olan bu mekânların sırrı geniş hizmet yelpazesinde gizlidir.
Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Sıtkı Usta Kadayıf, Künefe, Baklava ve Kahvaltı Salonu

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 13/B Çukurambar-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara


Bahçelievler Cafeleri

Bahçelievler Cafeiçin söylenebilecekler arasında şifresiz internet, müzikte canlı performans, kapalı mekânın yanı sıra açık mekân (dış mekân) seçenekleri mevcuttur. Müşteri memnuniyeti en yüksek sevide tutularak hizmetin kusursuzluğu benimsenen hedeflerindendir. Personel hızlı ve saygılı olması, işini severek yapan personelin cafede profesyonel olduğunu göstermektedir. Bahçelievler Cafe sıradanlıktan uzaklaşarak kalitede üst seviyelere çıkmaktadır bütün bunların sonucunda. Bahçelievler Cafe sayısı her geçen gün artmaktadır. Müşterilerin memnuniyeti, mekânda oluşan yoğun talep, büyük ilgi yeni mekânlara ihtiyaç duyulduğunu göstermektedir. Ankara da Bahçelievler'in sahip olduğu cafe sayısı verilebilecek en belirgin örnektir diyebiliriz. Zamanınız sınırlı olup bir şeyler atıştırıp yolunuza devam etmek istiyorsanız Bahçelievler Cafe size önerebileceğimiz mekânlardandır. Sipariş vermek için dakikalarca garson beklemekte yok. Siparişinizi verdikten sonra hızlı servis yapılmaktadır. Atıştırmalıklar, oldukça pratik yenilebilecek lezzetlerdendir. Aynı zamanda tercih ettiğiniz içecekler sıcaksa dumanı üstünde, soğuksa buzları henüz erimeye başlamadan masanızda yerini alır. Böylece zamanınızı doğru değerlendirerek mekândan mutlu ayrılabilirsiniz.

Keyifli Bir Zaman Geçirmek İçin En İdeal Eğlence

Yukarıda bahsettiğimiz gibi zaman birçoğumuz için oldukça önemlidir. Eğlenmek için fırsat bulamayanlar zamanı olup da parası olmayan insanlar için Bahçelievler Cafe devreye girmektedir. Arkadaşlarınızı, dostlarınızı, ailenizi, akrabalarınızı bu mekânlara davet ederek eğlenceli dakikalara, hoş sohbetlere fırsat oluşturabilirsiniz. Fiyat konusunda da çevrenin ekonomik durumu esas alınarak belirlenen menü fiyatları da orta lamadır.Bir diğer özelliği detaylara dikkat edilmesidir. Dekordan tutunda, oturduğunuz masa-sandalye, menüdeki lezzetlerin kombini, tabaklarda oluşturulan küçük dokunuşlar her biri ayrı ayrı gözden geçirilerek en iyisi oluşturulmaktadır. Tatlıların şerbeti ne az ne de çok olması gerektiği kadar, pizzanın sıcaklığı, sosların yeterli miktarlarda sunulması gibi. Aslında önemsiz gibi görünen detaylar aslında mekânın stratejisini, özen gösterildiğini, hizmet konusundaki bilgi tecrübeleri gibi geniş konulara pay çıkarmak mümkün olmaktadır. Ankara'yı gezerken Bahçelievler'e uğrayarak buradaki mekânlara bir göz atabilirsiniz. Şunu da belirtelim; memnun kalmadığınız durumda ücret ödemesi alınmamaktadır. Böyle politikayı ancak kendine güvenen işletmecilerin benimseyebileceği iddialı politikalardandır.