TANDOĞAN YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

TANDOĞAN YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Geri sayım başladı. Beş dört üç iki... 2015 e veda ederken 2016'yı evde pijama, terlik, televizyon üçlüsü ile mi karşılamayı düşünüyorsunuz. O zaman bu düşünceden hemen vazgeçin. Çünkü evde pişirmeye çalıştığınız hindi, sizin fırında en az iki saat boyunca pişirmenize rağmen pişmeyecek. Tombalayı kazanma şansınızı düşünürsek ki kazansanız bile verdiği haz sadece iki dakika. Sonra neler yapabileceğinizi düşündüğünüzde evde en fazla karoke yapma şansınız güzel ve şık bir mekanda yapma hazzından çok daha düşük. Ama hemen üzülmeyin bu kadar olumsuzluk ardından size güzel bir teklifimiz var.


Ankara Yılbaşı

Bu yılbaşını Tandoğan yılbaşı mekanlarında kutlamaya ne dersiniz. Size ve sevdiklerinize sınırsız eğlence şansını sunuyoruz. Sınırsız eğlencenin içerisinde neler var peki gelin birlikte bakalım. Tandoğan yılbaşı mekanları size cazip etkinlik ve programları ile güzel ve unutamayacağınız bir yılbaşı gecesi vaat ediyor. Peki bu etkinlik ve programlarda neler mi var. Çocuklarınızı ve sizi başka diyarlara gezdirecek animatörler. Birbirinden cazip ve fiyat aralıklarıyla size seçenek sunan etkinlik e programlara göz atmadan geçmeyiniz. Şık restoran ve eğlence alanlarımız artı geniş dans pistlerimiz sizi eğlenceye çağırıyor.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )


Yeni yılın simgesi olan kırmızı rengin güzelliği ve cazibesiyle sizi aşka davet ediyor. Şık mekanlarımız ve temiz salonlarımız size ve sevdiklerinize yeni bir hava katacak cinsten. Zengin menü seçenekleriyle şeylerimizin yorumlarıyla damak zevkinize uyacak yeni tatları önünüze sunuyor. Dünya mutfağında seçenekler sunan tandoğan yılbaşı mekanları size unutulmayacak bir geceyi sunuyor. Gelin buna siz ve sevdiklerinizin memnuniyeti karar versin.
Ulaşımın kolay ve rahat sağlandığı Tandoğan yılbaşı mekanları size güvenli bir gece yaşatacağının sözünü veriyor. Aracınızı geniş ve büyük otoparklarımıza park edebilirsiniz. Tüm personellerimiz sizin güvenliğiniz ve memnuniyetiniz için hazır bekleyecek. Umarız ki bu yılbaşını da Tandoğan yılbaşı mekanlarından sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bir sene yaşamanız umuduyla uğurluyoruz. Bütün iyi dileklerimiz sizin olsun. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Eğer şikayetleriniz ve sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. Etkinlik ve programlarda hakkında detaylı bir bilgi almak istiyorsanız lütfen bize ulaşın.