ÇANKAYA KAHVALTI FIRSATLARI

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA KAHVALTI FIRSATLARI

ÇANKAYA KAHVALTI FIRSATLARI

İçerikte Çankaya semtinde bulunan mekanların hakkında bilgi aktarıldıktan sonra buradaki sosyal tesislerin üzerinde bilgiler paylaşılacaktır. Her ne kadar Ankara başkent olması bakımından birbirinden çeşitli sosyal etkinlikleri bünyesinde tutan metropol bir il olsa da makalenin başlığından da anlaşılacağı üzere öncelikle Çankaya kahvaltı fırsatları ele alınarak ardından da Çankaya kahvaltı fırsatları için en ideal mekan sunan işletmeler hakkında bilgiler verilecektir.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı MekanlarıÇankaya, Kızılay semtinin bir ilerisinde olan bir belediyedir. Burada yapılan faaliyetler oldukça zenginlikle karşımıza çıkarak buradaki insan yığınlarının hemen hemen hepsine hitap eden birçok kahvaltı imkânı tanıyan mekânlarıyla insanları ağırlamaktadır. Gerek köylük tarzı köy kahvaltılığı olsun gerekse modern tarzda bir kahvaltı yapma tarzında olsun Çankaya kahvaltı fırsatları çok geniştir. Bu fırsatları da başta kahvaltı saraylarının minyatür işletmeleri olan kafeler karşılamaktadır.

Home Kitchen Restaurant

Oran

Ankara'nın gözde yerleşim yeri Sinpaş Altın Oran Çarşı'da yer alan restorantımız geleneksel Osmanlı Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı üzerine kurulu lezzetleriyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Her zaman kaliteyi, tazeliği ve lezzeti ön planda tutan restoranımız 70 kişilik kapasiteye sahiptir.

Güleryüzlü personeli, özel dekoru ve sıcak havasıyla siz değerli dostlarımızı ağırlarken "Sizin Eviniz, Sizin Mutfağınız" sloganı ile adım adım Tüm Ankara'ya yayılmaya devam ediyoruz.
devamını oku...
Adres: İlkbahar Mahallesi Güneypark Küme Evleri Sinpaş Altın Oran Çarşı No: 19/B 16-17

Patile

Birlik Mahallesi


devamını oku...
Adres: 435. Cad. 61/A Birlik Mah. Çankaya-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara

The Loqma İlly Caffe

Tunalı

YENİ NESİL LOKMANIN MUCİDİ ANKARA'DA
Yeni nesil lokma olarak lezzet serüvenine İstanbul Yeşilköy'de başlayan The Loqma, Ankara'da Bestekar Sokak'taki yerini açtı.

Türk mutfağının önemli lezzetlerinden lokmanın, yağ çekmeyen şerbetsiz formüllü, hafif ve sağlıklı halinin mucidi olan ve yeni nesil lokma akımını başlatan Altın Taç ödüllü The Loqma, İstanbul, İzmir ve Bursa'dan sonra Ankara'da lezzet tutkunları ile buluştu.

Yağ çekmeyen formülüyle ve lezzetiyle diğerlerinden farklı, sektörün ilk markası olan The Loqma'da müşteriler kişisel zevklerine göre yüzlerce çeşit lokma oluşturabiliyor. The LoQma'yı diğerlerinden ayıran özellikleri ise, tüm malzemelerinin birinci sınıf ve özel olması, özel formülü sayesinde kesinlikle yağ çekmemesi, hamurunun elle dökülmesi olarak sayılabilir. Tüm bunlar bir araya geldiğinde The LoQma sunum ve lezzet ve mekan olarak en iyi yeni nesil lokmacı payesini hak ediyor.

Kahve konusunda da oldukça iddialı olan The LoQma, sektörün en iyi kahvesi olarak bilinen İLLY markasını ve kahve yan ürün olarak dünyaca ünlü MONİN markasını tercih ederek müşterilerine en iyi kahve deneyimini yaşatmayı amaç edinmiş.Dileyen müşterileri 3. Nesil kahve türlerini de tadabiliyor.

Ayrıca, Bozcaada'dan özel olarak getirdikleri tamamen doğal dondurmaları ise denemeye değer.

İki katlı, yüksek tavanlı geniş ve ferah yapısıyla aynı anda 65 kişiyi ağırlayabilen mekanda, alışılagelmişin dışında keyifle ve uzun süre vakit geçirilebilmek mümkün.devamını oku...
Adres: Bestekar Sokak 65 / A Tunalı - Ankara


Birbirinden zengin menüsü ve işini iyi bilen, müşteriyle samimiyetini iyi kurabilen ekip anlayışıyla Çankaya semtinde kahvaltı yapma olanağı pek çoktur. Bu mekânlar genellikle ardı ardına gelen bir dizilişle insanların alternatif üretecekleri bir şekilde yapılanmışlardır. Özellikle bu mekânların başında gelen Yüksel Caddesi, Arjantin Caddesi, Gaziosmanpaşa ve Meşrutiyet Caddesi kahvaltı yapma imkânını en ideal olarak sunan yerler olarak düşünülebilir.

Bununla birlikte yine gerek sevgilinizle gerek arkadaşlarınızla gerekse ailenizle akşam yemeği yiyebileceğiniz ideal mekânlar da bulunmaktadır. Çankaya'da bu restoran mekânlarına da bir hayli rastlanılmaktadır. Hem geleneksel Türk mutfağı hem de evrensel dünya mutfağını sizlere sunan bu restoranlarla sizler de farklı kültürlerin damak zevkini tatmış olacaksınız.

Ayrıca makalenin başında da belirtildiği üzere cafe mekânlar da bir hayli fazladır. Hatta Çankaya Belediyesi kafelerle donatılmıştır benzetmesiyle bir yargıda bulunulsa bu yargı doğrudur. Yine kitap okuyarak ders çalışabileceğiniz rahat ve sessiz ortamı sunan kitap cafeler gerek arkadaşlarınızla Türk kahvesi içerek sohbet etme imkânınızın olduğu kafeler sizlerle Konur, Meşrutiyet, Sakarya caddelerinde buluşarak sizlere kaliteli hizmet vermektedir.

Bununla birlikte gece eğlencesi için düşünülen bar pub mekânları da türkü barlar, gazinolar, night clublar ve karaoke kulüpleri olarak karşınıza Sakarya caddesinde yoğunlukla çıkmaktadır. Ayrıca meyhane mekânları da Sakarya Caddesinde oldukça meşhurdur. Batı tarzı düzenlenmiş bu meyhanelerde Batının özgün içkilerini de bulabilmeniz mümkündür.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları