ANKAMALL AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ANKAMALL AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

AVM artık Ankara'nın yeni atan kalbi haline gelmiş durumda. Oldukça başarılı hizmetler sunan AVM'ler her konu da olanaklar tanımakta. Ankamall AVM restoran, cafe ve fast food mekanları ise bunlar içerisinde en çok tercih edilenler arasında. Yenimahalle' de hizmet veren Ankamall sizler için farklılığın adresi olacak nitelikte.
Yenimahalle oldukça nezih ortamları bir araya getiren nitelikte. Oldukça başarılı bir hizmet veren bu ilçede AVM'ler de özel bir önem taşımakta. Alışverişin yanında kafe, restoran gibi konular da imkânlar tanıması herkesin bu konuda AVM'leri tercih etmesine neden olmakta. Bu AVM' ler içerisinde en başarılı olanlardan ilki Ankamall. Ankamall oldukça uzun yıllardır Yenimahalle' de hizmet veren bir alıveriş merkezi. Uzun yıllardır hizmet vermesinin en büyük nedeni ise cafe, restoran gibi mekânlar konusun da oldukça fazla imkân tanıması. Dışarı çıkmak isteyenler için işte bu mekânlar bir buluşma noktası niteliğinde.

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara


Fast food severler için Ankamall alışveriş merkezi en çok tercih edilenler arasında. Mekan olarak restoranların fast food yiyecekleri sunması dışarı da yemek yemeyi isteyen pek çok kişi ortak nokta niteliğinde olmakta. Ankara'nın en önemli alışveriş merkezlerinden olan Ankamall bu konuda oldukça iyi bir imkân tanımakta.

Ankara artık her konu da sokakların efendisi niteliğindedir. Sokak yaşamında mekânları ile kendini sevdiren Ankara her konu da her telden kişilere kucak açma niteliğine sahip. Felekten bir gece için dostlarla gidilecek meyhane, romantik bir akşam yemeği veya çocuklarla çıkılabilecek restoranlar sizler için bir seçim olabilme şansına sahip. Gençler bar pub, eski dostlar meyhane gibi ortamlar da çok daha güzel bir gün ve gece yaşayabilecektir.

Sizlerde bir akşam veya hafta sonu ailenizle birlikte güzel bir akşam için Yenimahalle' deki Ankamall alışveriş merkezine gidebilir her türlü imkândan tek bir seferde faydalanabilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde her tarza uygun olarak bulunan mekânlar sayesinde hem kendinizi hem de ailenizi mutlu edebilirsiniz. Sizde stresli monoton hayatınızdan artık kurtulun ve sokakların, alışveriş merkezlerinin eğlenceli dünyasına adımınızı atın.