ANTARES AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ANTARES AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

Ankara AVM' leri ile artık çok daha eğlenceli. Her türlü ihtiyacı bir araya getiren AVM'ler oldukça başarılı bir iş çıkarmakta. Son zamanların en büyük AVM' si olan Antares' te artık hizmete girmiş durumda. Yenimahalle semtinde açılan AVM'nin sağladığı büyük alan alışverişin ve daha pek çok şeyin özel bir noktası haline gelmiş durumda. Antares AVM Restoran, Cafe ve Fast Food Mekanları ile sizlere mutlu bir gün geçirmeniz için imkanlar tanımakta.


Ankara artık her semtte oldukça farklı ve özel imkânlar tanımakta. Pek çok kişinin özlediği kendine vakit ayırma farklılığı artık Ankara'nın her semtinde mümkün. Bu özel farklılık sayesinde iş hayatından, okul hayatından ve diğer tüm streslerden uzak kalmak mümkündür. Ankara'nın her semtinde artık rahat bir nefes alabilmeniz için alanlar mevcut.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Devasa boyutları ile Ankara' da mekan cenneti olarak anılan Antares AVM pek çok konu da imkan tanımakta. Yenimahalle' de kurulan bu AVM mekânların buluşma noktası olmuş durumda. Mekân konusun da ilk ayrıcalığı cafe olmakta. Oldukça fazla tanınan markaları bir araya getiren Antares bir buluşma noktası niteliğinde. Cafe mekânların da sizde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir bu mekânlarda sohbet edebilirsiniz.

Bir diğer imkan ise restoran mekanları. Her damak lezzetine uygun restoran hizmeti veren Antares AVM pek çok farklı restoranı bir araya getirmiş durumda. İşte bu sayede pek çok kişi güzel bir yemek yemek için bu noktalara akın etmekte.

Ankara artık sadece AVM ile değil her sokak ve caddesi ile sosyal hayat imkânları tanımakta. Sosyal olarak cafe, bar pub, restoran mekânlarından faydalanabilir farklı lezzetleri sevdikleriniz ile tadabilirsiniz. Meyhane, disko gibi ortamlarda gece hayatından bir anı yaşayabilirsiniz. Sizde ailenizi, dostlarınızı, sevdiklerinizi bir araya getirerek kendinize vakit ayırın ve hayatınızdaki monoton günlere inat farklı bir eğlence, farklı bir güzellik yaşayın. Ankara sizler için bu tip imkânları rahatlıkla sunmakta. Sizde bu imkânlarla artık çok daha mutlu olabilecek, sosyal hayatın o farklı mutluluğunu tadabileceksiniz.