ÇAYYOLU'NDAKİ MEYHANELERDE YILBAŞI

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU'NDAKİ MEYHANELERDE YILBAŞI

Fonda içinizi kıpır kıpır edecek nadide bir müzik, önünüzde olmazsa olmazınız rakı, yanında midenizi şenlendirecek mezeler, lezzetli yemekler, karşınızda sevdikleriniz. Daha iyi bir yılbaşı gecesi nasıl olurdu ki zaten?

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Ümitköy-Çayyolu ve Konutkent dolaylarındaki rakı balık ve meyhaneler aradığınız yılbaşı eğlencesini sizlere fazlasıyla vaadediyor. Siz yeter ki eğlenmek için onları seçin. Günler öncesinden başlayan hazırlıklar tamamlanmış bir şekilde konuklarını bekleyen bu meyhaneler yeni yılın coşkusunu programları ve lezzetli mönüleriyle sizlere yaşatmayı hedefliyor.

Çayyolu'ndaki meyhanelerde eğlence saat 20:30 gibi başlıyor. Fasıl grupları eşsiz Türk Sanat Müziği eserleriyle yılbaşı sofranıza hoş geldiniz diyor. Siz ilk kadehlerinizi bitirip ikincilere geçerken bu sefer sahneye isteklerinizi seslendiren sanatçılar çıkıyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde solistin yer aldığı mekanlarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence tam gaz devam ediyor. Yeni yılın ilk dakikalarındaysa muhteşem oryantal şovla eğlence daha da artıyor.
Zengin yılbaşı mönüsü ile midelerinizin şenlendiği mekanlarda gece boyunca mangalda sucuk ekmek ve çorba ikramı da yapılıyor.