BAHÇELİEVLER'DE YILBAŞINDA MEYHANELER

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER'DE YILBAŞINDA MEYHANELER

Ankara'nın pek çok semtinde olduğu gibi Bahçelievler'deki meyhanelerde de yılbaşı gecesi için özel programlar günler öncesinden planlanmıştır.

Bahçelievler'deki meyhanelerde program öncelikle akşam 20:30 - 21:00 sıralarında fasıl gruplarının sizleri karşılamasıyla başlıyor. Gece boyu kibar ve güler yüzlü personelin hizmet verdiği bu mekanlarda siz ilk kadehlerinizi yudumlarken müziğin ritmine kendinizi bırakıveriyorsunuz.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

İçkinize fasıl müziğinin yanı sıra serpme meze ya da ordövr tabağı eşlik ediyor. Ardından ara sıcaklar ikram ediliyor. Sıra ana yemeklere geldiğinde tam bir lezzet şöleniyle karşılaşıyorsunuz. Balıktan kavurmaya, hindi dolmasından ızgaraya kadar pek çok seçeneği bulabileceğiniz mekanlarda gecenin ilerleyen saatlerine doğru fasıl grupları da yerini hareketli canlı gruplara bırakıyor.

Bahçelievler'deki meyhanelerde yeni yılın ilk dakikalarına girildiğinde eğlence de doruklara tırmanıyor. Gece 00:00'dan sonra sahneye çıkan oryantalin şovuyla yeni yılın ilk dakikalarında göbekler atılıyor, eski yılın yorgunluğu üzerilerden uçup gidiyor.
Bahçelievler'deki meyhaneler gece boyu yılbaşı sürprizleriyle müşterilerini mutlu ederken, gecenin sonunda da ikram ettikleri çorbalarla midelerinizi rahatlatıyor.