BAHÇELİEVLER YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Ve bir yılın daha geri sayımları başladı. Beş dört üç iki evet siz de bu sayımı eğlenceyle birleştirmek istiyorsanız bu senede adresiniz Bahçelievler yılbaşı mekanlarının yolunu tutmalısınız. Ankara'nın vazgeçilmez eğlencelerinin yaşandığı tek adres olan Bahçelievler yılbaşı mekanları. Bu yeni yıla da eğlenceyle girmek isteyenleri bekliyor. Sıradanlaşan yılbaşlarına ve rutinleşen eğlence anlayışlarına adeta meydan okuyan Bahçelievler yılbaşı mekanları hazırlıklarını tam gaz devam ettiriyor.


Ankara Yılbaşı

Canlı müzik ve alternatif bir çok dinleti seçenekleriyle sizleri eşsiz müzik ziyafeti sunmakta. Bu ziyafet sadece müzikle kalmıyor. Eşsiz menüleri yılbaşı yemekleri ile damaklarınıza da kulaklarınız kadar hitap etmektedir. Menülerdeki fiyat seçenekler herkese uygun bir şekilde şeçeneklendirilmiş vaziyettedir. Bundan sonra ki yapmanız gereken eğlencenin Bahçelievler yılbaşı mekanları tadına varmak. Son sayımlar yapılmadan son yerler dolmadan yılbaşı eğlencesiz son bulmadan önce sizde yerinizi ayırtın. Rezervasyonlar yılbaşına kadar devam etmektedir. Kaçırmayın yılbaşına pişmanlık içinde girip tüm yılınızı mahvetmeyin.

Farfara Meyhane

Söğütözü

devamını oku... Adres: Armada Yaşam Sokağı Beştepeler Mah. Nergis Sokak A/2 Söğütözü - Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

7 Zeytin Fasıl Restoran

Balgat

Fasıl, canlı müzik,birbirinden lezzetli mezeler,özel kokteyler,ve dev ekranda canlı maç,derbi yayınlarıyla günün yorgunluğunu atabileceğiniz harika bir mekandevamını oku... Adres: Nasuh Akar Mahallesi Ziyabey Caddesi No:39 Balgat-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A


Gerçek eğlencenin tadına varmak için gerçek bir mekan bulmanız lazım. Ve bizde şu an tam olarak gerçek bir mekandan bahsediyoruz. Bunun tadına bir kere vardınız mı asla vazgeçemeyeceğiniz bir ritüele dönüşecektir. Yılbaşları artık size ait ve bu aidiyeti en güzel şekilde kullanmalısınız bununda tek imkanı Bahçelievler yılbaşı mekanları tarafından sağlanmaktadır. Çok uzun konuşmaya da gerek yok gelip görülesi ve eğlenilesi yerler. Gerek hizmeti gerek havası gerek ise etkinlik ve programlarıyla siz ve ailenizin olmaz ise olmazı.
İlk sefer gelişiniz ise bundan sonra yılbaşı denince aklınıza gelecek tek şey ise Bahçelievler yılbaşı mekanları olacak siz isteseniz de istemeseniz de artık hayatınıza bir kere yerini aldı mı asla vazgeçilemeyecek bir eğlence mekanı olarak sonsuza kadar orada kalacak. Bu tattan ve eğlenceden mahrum kalmamanızı en içten dileklerimle ister yeni yıldı siz ve sevdiklerinize mutlu huzurlu sağlıklı ve eğlenceli bir yıl dileklerimi sunarım. Umarım bu yılbaşı Bahçelievler yılbaşı mekanlarından birinde geçer. Biz sizin eksikliğinizi fark etmeyiz ama siz Bahçelievler yılbaşı mekanlarının eksikliğini her zaman fak edersiniz.