BAHÇELİEVLER YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Ve bir yılın daha geri sayımları başladı. Beş dört üç iki evet siz de bu sayımı eğlenceyle birleştirmek istiyorsanız bu senede adresiniz Bahçelievler yılbaşı mekanlarının yolunu tutmalısınız. Ankara'nın vazgeçilmez eğlencelerinin yaşandığı tek adres olan Bahçelievler yılbaşı mekanları. Bu yeni yıla da eğlenceyle girmek isteyenleri bekliyor. Sıradanlaşan yılbaşlarına ve rutinleşen eğlence anlayışlarına adeta meydan okuyan Bahçelievler yılbaşı mekanları hazırlıklarını tam gaz devam ettiriyor.


Ankara Yılbaşı

Canlı müzik ve alternatif bir çok dinleti seçenekleriyle sizleri eşsiz müzik ziyafeti sunmakta. Bu ziyafet sadece müzikle kalmıyor. Eşsiz menüleri yılbaşı yemekleri ile damaklarınıza da kulaklarınız kadar hitap etmektedir. Menülerdeki fiyat seçenekler herkese uygun bir şekilde şeçeneklendirilmiş vaziyettedir. Bundan sonra ki yapmanız gereken eğlencenin Bahçelievler yılbaşı mekanları tadına varmak. Son sayımlar yapılmadan son yerler dolmadan yılbaşı eğlencesiz son bulmadan önce sizde yerinizi ayırtın. Rezervasyonlar yılbaşına kadar devam etmektedir. Kaçırmayın yılbaşına pişmanlık içinde girip tüm yılınızı mahvetmeyin.

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Dafne Hotel

Balgat

Dafne Hotel, Ankara'nın yükselen değeri olmaya devam eden semtlerinden Balgat'ta yer almaktadır.

Sizleri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacak olan Dafne Hotel single, double, triple ve suit odalar olmak üzere 72 oda 155 yatak kapasitelidir. Tüm odalarımız için aile konseptini benimseyen Dafne Hotel, klima, özel kasa, mini bar, saç kurutma makinesi, telefon ve 24 saat sıcak su hizmetleriyle sizleri evinizdeymiş gibi rahat hissettirmeyi amaçlamaktadır.

Toplantı, eğitim ve seminer gibi organizasyonlarınıza hitap edecek İbah Salonu ( 60 kişi ) Puis Salonu ( 80 kişi ) ve çok amaçlı 350 kişilik salonlarımız ve ekipmanları ile hizmetinizdedir.

Düğün, nişan, kına gibi özel günlerinizde sizlere hizmet verecek olan 350 kişilik balo salonumuz ve 150 kişilik çok amaçlı restaurantımız ve 80 kişilik kır bahçemiz kaliteli personeli ve profesyonel mutfağımız ile anılarınızı süsleyecektir.
devamını oku...
Adres: Çiğdem Mahallesi 1545. Sokak No:7 Balgat-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

ASSOS RESTORAN EGE ESİNTİLERİNİ ANKARADA TATTIRA BİLMEK İÇİN ÜRÜN İÇERİKLERİ VE BALIK ÇEŞİTLERİNİN BİR ÇOĞUNU EGE SAHİLLERİNDEN GETİRTMEKTEDİR ANKARADA 2011 YILINDAN BU TARAFA HİZMET VERMEKTEYİZ RESTORANIMIZDA MEVSİME ÖZEL BALIK VE MEZE ÇEŞİTLERİ BULUNMAKTADIR DENİZ MAHSULLERİNİN ÖZEL ARA SICAKLARI VE MEZELERİ ÖZENLE USTALARIMIZ TARAFINDAN HAZIRLANMAKTADIR RESTORANIMIZ DA AYNI ZAMAN DA SALATA ÇEŞİTLERİ VE ÖZEL MASADA YAPILMAKTA OLAN LEVREK MARİN TAVA BALIKLARI VE IZGARA BALIKLAR BULUNMAKTADIR İSTEĞE ÖZEL MÜŞTERİLERİMİZİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA BALIK BUĞULAMA DA YAPILMAKTADIR RESTORANIMIZDA ALKOL SERVİSİ YAPILMAKTADIR ÇARŞAMBA CUMA CUMARTESİ CANLI MÜZİK DİĞER GÜNLERDE FASIL EKİBİMİZ MÜŞTERİLERİMİZE MÜZİK ZİYAFETİ VERMEKTEDİR RESTORANIMIZ HAFTANIN 7 GÜNÜ FALİYET GÖSTERMEKTEDİR ÖZEL VALE HİZMETİMİZ VE OTO PARKIMIZ MEVCUTTURdevamını oku... Adres: Aşkabat Cad. (Eski 7. cadde) No: 46/8 Bahçelievler-Ankara


Gerçek eğlencenin tadına varmak için gerçek bir mekan bulmanız lazım. Ve bizde şu an tam olarak gerçek bir mekandan bahsediyoruz. Bunun tadına bir kere vardınız mı asla vazgeçemeyeceğiniz bir ritüele dönüşecektir. Yılbaşları artık size ait ve bu aidiyeti en güzel şekilde kullanmalısınız bununda tek imkanı Bahçelievler yılbaşı mekanları tarafından sağlanmaktadır. Çok uzun konuşmaya da gerek yok gelip görülesi ve eğlenilesi yerler. Gerek hizmeti gerek havası gerek ise etkinlik ve programlarıyla siz ve ailenizin olmaz ise olmazı.
İlk sefer gelişiniz ise bundan sonra yılbaşı denince aklınıza gelecek tek şey ise Bahçelievler yılbaşı mekanları olacak siz isteseniz de istemeseniz de artık hayatınıza bir kere yerini aldı mı asla vazgeçilemeyecek bir eğlence mekanı olarak sonsuza kadar orada kalacak. Bu tattan ve eğlenceden mahrum kalmamanızı en içten dileklerimle ister yeni yıldı siz ve sevdiklerinize mutlu huzurlu sağlıklı ve eğlenceli bir yıl dileklerimi sunarım. Umarım bu yılbaşı Bahçelievler yılbaşı mekanlarından birinde geçer. Biz sizin eksikliğinizi fark etmeyiz ama siz Bahçelievler yılbaşı mekanlarının eksikliğini her zaman fak edersiniz.