Ankara Mangal Kına Gecesi

Ankara Restoranlar Canlı Müzik Mangal Fix Yemekler Kına Gecesi

ANKARA RESTORANLAR VE FİX YEMEKLER

Restoranlar, insanlara yemek ve içecek servisinin yapıldığı açık ya da kapalı mekânlar olmanın yanı sıra güzel vakit geçirmek içinde tercih edilen yerlerdendir. Ankara restoranlar ve fix yemekler, bu mekânların en cezbedici hizmetleridir. Restoranlar, özel tasarımlar ile sıra dışı yerler olabildiği gibi klasik tasarımlar ile sıradanlığını korumayı başaran yerler olarak karşımıza çıkmaktadır. Restoranlarda yemek yenildiği gibi hizmet anlayışını de...
devamı...

Mekan Ara

Arama Sonuçları

Premium Canlı Müzik, MangalFix Yemekler, Kına Gecesi

VIP Canlı Müzik, MangalFix Yemekler, Kına Gecesi

Standard Canlı Müzik, MangalFix Yemekler, Kına Gecesi

Eski Meyhane Çayyolu
toplam 5 sonuç bulundu.
1 - 5 arası gösteriliyor.
Ankara Restoranlar Canlı Müzik Mangal Fix Yemekler Kına Gecesi

ANKARA RESTORANLAR VE FİX YEMEKLER

Restoranlar, insanlara yemek ve içecek servisinin yapıldığı açık ya da kapalı mekânlar olmanın yanı sıra güzel vakit geçirmek içinde tercih edilen yerlerdendir. Ankara restoranlar ve fix yemekler, bu mekânların en cezbedici hizmetleridir. Restoranlar, özel tasarımlar ile sıra dışı yerler olabildiği gibi klasik tasarımlar ile sıradanlığını korumayı başaran yerler olarak karşımıza çıkmaktadır. Restoranlarda yemek yenildiği gibi hizmet anlayışını değiştiren restoranlar da bulunmaktadır. Paket servis hizmeti ile yemekler artık başka noktalara ulaştırılmaktadır.

Bir restorana gittiğiniz zaman menü ile yemek istediğiniz lezzetleri belirleyip sipariş verebilirsiniz. Menü içerisinde öğün için oluşturulan çok sayıda yemeklerin isimleri ve fiyatları yer alır. Kimi yemekler yöresel kimi yemekler dünya mutfaklarına ait lezzetlerdir. Restoranlar için menüler önemlidir. Çünkü satış politikasının büyük bir bölümü menü üzerinden gerçekleştirilir. Dolayısı ile restoranların belirlediği menüler zaman içerisinde menü çeşitlerini oluşturmuştur. Menüler;

 • Fix yemekler
 • Alakart yemekler
 • Tabldot yemekler
 • Seçmeli yemekler
Ankara restoranlar ve Fix yemekler ile iş hayatına iletişimin azaldığı, arkadaşlık- dostluk bağlarının unutulmasına neden olmuştur. Ancak bu yerlerde insanlar zaman ayırıp görüşemediği dostları ile yeniden bir araya geldikleri, lezzetli yemekler, içecekler eşliğinde muhabbet ettikleri, birbirleri zaman geçirerek özlediklerini yeniden hatırlarlar. Bu durumda bu gibi yerlere duyulan talep her geçen gün artmıştır. Bu duruma çare olarak Ankara restoranlar ve Fix yemekler de çeşitliliğini artırmıştır. Bu yerlere sadece Ankaralılar ilgi göstermemiş aynı zamanda değişik kültürlerden insanlar da yeni tatlar aramaktadır.

Ankara restoranlar ve Fix yemekler, bir restorandan daha fazlasını sunmaktadır. Çünkü gastronomi sektörünün de gelişmesine katkı sağladı.

Ankara Restoranlar ve Fix Yemekler Menüsü

Fix yemekler, yemek çeşitlerinin değişmediği, bir sofrada çorba, ara sıcak, ana yemek ve içecek gibi kalemler ile sınırlı olduğu bir menü anlaşılmaktadır. Müşteriler, Fix yemekleri sipariş eder ve içinde bir yemek çeşidini çıkarma ya da başka bir yemek çeşidi ile değişim yapma söz konusu olmamaktadır. Dolayısı ile art arda yemekler masaya gelir. Öyleyse bu menü de neler yer aldığını yakından inceleyelim:

 • Meze (yoğurt, sebze gibi değişik malzemeler kullanılarak hazırlanan 8 çeşit)
 • Ara sıcak ( yemeğe geçmeden önce hafif, zeytinyağlı veya börek gibi lezzetlerin yer aldığı 3 çeşit)
 • Ana yemek (ana yemekte farklı alternatifler birlikte sunulmaktadır. Kırmızı et- beyaz et)
 • Meyve
 • İçecek ( alkollü ya da alkolsüz). Genellikle içeceklerde bir sınır bulunmamaktadır.
Her bir yemek bir biri ile uyumludur. Yani gerek lezzet açısından gerek kolay sindirilebilir olmasına da dikkat edilerek hazırlanmaktadır. Yani balık varsa mezeler de yoğurtlu bir çeşit kullanılmaması gibi.

Genel olarak Ankara restoranlar ve Fix yemekler zengin çeşitlilikte ve bol kepçe ile müşterilerine servis edilmektedir. Böylece acaba doyar mıyım? Diye düşünmeye asla yer yok. Çünkü masadan ne yemek servisi ne de içecek servisi eksik edilmemektedir. Yemekler hem karnınızın doymasını sağlayacak hem de unutulmaz tatları ile damaklarda iz bırakacaktır. Yemeğin ardından çay da mekânların ikramı olarak sunulmaktadır. Fix yemekleri içeren menü değişmez ancak çok sayıda Fix yemekler ile çeşitlilik oluşturulmaktadır. Mesela meyve yerine tatlının yer alması ya da sadece ana yemekte sadece kebap ya da sadece balığa yer verildiği bir yemek listesi.

Ankara Restoranlar ve Fix Yemekleri Tercih Etmek İçin 6 Neden

1.Menüde yer verilen her yemek çeşidi, içecek çeşidi temizlik prensiplerine dayanarak müşterilere sunulmaktadır.

2.Fix yemekler, zamanı kısıtlı olan kişilerin işini kolaylaştırmaktadır. Yani menü de yer alan yemeklerin seçilmesi, birbiri ile uyumlu olması gibi konularda zaman harcayana kadar Fix yemekler sayesinde hazır bir menü gelmektedir. Dolayısı ile yemek belirleme, seçme, sipariş verme gibi süre kayıpları ortadan kalkmaktadır.

3.Fix yemekler, hazır bir menü karşınıza çıkmaktadır. Ancak bu kadar ile sınırlı değildir. Aynı zamanda fiyatlar da değişmez yani sabittir. Böylece yemeğin sonunda ödeme konusunda bir sürpriz yaşamak söz konusu değildir.

4.Fix yemekler, doyurucu olması nedeni ile bir öğünde mutlaka tercih edilmelidir. Eğer öğün atlanıyorsa mutlaka doyurucu bir menüye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumda Ankara Restoranlar ve Fix Yemekleri tercih etmelisiniz.

5.Mekânların şık ve rahat olması kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlamaktadır. Böylece yemek davetleri için bu mekânlardan yana seçim yapılmaktadır.

6.Temizlik prensibine dayanılmasının yanı sıra lezzetten ödün verilememektedir. Yani Fix yemekler olması lezzetin yüksek ve özel olmasını asla etkilemez.

Ankara Restoranlar ve Fix Yemeklerde Fiyat Aralığı

Ankara da farklı gelir grubundan insanlar yaşamaktadır. Dolayısı ile her bütçeden insanın yararlanabileceği imkânlar, eğlence yerleri ve restoranlar hizmet sunmaktadır. Ankara Restoranlar ve Fix Yemekler için fiyatların da makul olması sayesinde ilgi bir hayli fazladır. Özellikle öğrencileri ve düşük bütçeli insanları fiyat konusunda memnun ederken kaliteli ve hijyenik bir şekilde hazırlanıp sunulması ile bütün müşterileri memnun etmektedir. Öyleyse fiyatlara yakından bakalım: Ankara Restoranlar ve Fix Yemeklerde fiyat aralığı kişi başı 85,90 TL (limitsiz içecek alkollü- alkolsüz).

Ancak uygulanan indirimler ile fiyatlar yarı yarıya düştüğünü de görmek mümkündür. Mesela 85,90 TL sadece 50,90 TL'dir. İndirim uygulamaları sadece belirli bir süre içi geçerli olmaktadır. Dolayısı ile bu fırsatları yakından takip edip, yemeklerin tadını çıkarmanızı tavsiye ederiz.

Ümitköy, Bahçelievler, Çankaya, Çukurambar gibi Ankara'nın her semtinde Ankara Restoranlar ve Fix Yemekler ile hizmet sunan mekâna rastlamak mümkündür. Bu mekânlar arasında cafeler ve fast food mekânları ilk sıradadır. Çünkü sınırlı bir yemek menüsüne sahip olması nedeni ile Fix yemekler bu tür mekânlar için ideal olmaktadır. Cafeler de tatlı ve kahve ile bir kombinasyon oluşturularak sunulduğunu da görmek mümkündür. Yine bar ve meyhane gibi menülerinde sınırlı yemeklerin bulunduğu yemeklerin sık değiştirilmediği yerler arasındadır. Alkollü içecek, meze, çerez, balık gibi Fix yemeklerin yer aldığı bir yemek listesi sunulmaktadır.

Hem fiyatları hem de Fix yemekleri ile çok fazla fırsatların yer aldığı Ankara Restoranlar ve Fix Yemekler eğlenceli zaman geçirmeniz için sizleri bekliyor. Ankara'da yoğunluğa biraz ara vermek, öğün saatini atlamamak ya da geçiştirmemek, arkadaşlar ile güzel bir ziyafet çekmek için siz de mutlaka bu yerlere uğramalısınız. Ortamın huzur verici ve dilendirici etkisi ile bütün yoğunluk, sıkıntı geride bırakılacaktır. Böylece sağlıklı yemekleri sağlıklı bir şekilde sunulması ile öğlen ya da akşam yemeğini yemiş olacaksınız. Mekândan ayrıldıktan sonra koşuşturmaya kaldığınız yerden devam ederken ihtiyacınız olan enerjiyi Ankara Restoranlar ve Fix Yemekler ile karşılamış olursunuz. Yemek saati yaklaştıkça ya da iş çıkış saatine doğru insanlar yemek içi sabırsızlanır. Bu sabırsız bekleyiş kalan işin devam ettirilmesi için Odaklanamama gibi sorunlar yaşanmasına sebep olur. Ayrıca ne yesem? Cebimdeki para yeter mi? Gibi düşünceler de zihni gün boyunca gereksiz yere meşgul eder. Bir sürü işin, yoğunluğun arasında bir de bu tür düşüncelerin zihinde dolaşması insanları hayli yormaktadır. Ankara Restoranlar ve Fix Yemekler sayesinde hem zihniniz hem mideniz hem de cebiniz rahat edecektir.
Ankara'da kına gecesi mekânları, Ankaralı gelin adaylarının özel günlerinden biri olan kına gecesi için çeşitli hizmetler ile kapılarını sonuna kadar açmıştır. Ankara'da kına gecesi mekânlarını gelin adayları bilgi almak için inceleyebilir. Fiyat teklifleri, ne tür hizmetler sunuluyor belirleyin ve Ankara'da kına gecesi mekânlarından birinde kına gecesini yapın.

Her ne kadar kültürel değerlerimiz zaman içinde değişime uğrasa da hiçbir zaman ihtişamından ödün vermemektedir. Mesela kına gecesi. Son yıllarda kına gecesinin bekârlığa veda partisine dönüştüğünü görsek de kına gecesindeki uygulamalardan asla vazgeçilmemektedir. Kına gecesinde stres atmaya hazır olun.

Kına gecesini yeni akıma göre düzenlemek istiyor ancak kına gecesi düzenlemeleri, akış planı hakkında deneyim ya da bilginiz yoksa o zaman sizi Ankara'da kına gecesi mekânlarına doğru yönlendirebiliriz. Çünkü gelinin kına gecesine özgü kostümleri, damadın kına gecesine özgü aksesuarları, kına gecesi mekânı, misafirlere ikramlar, kına gecesi şarkıları, kına töreni hazırlıkları, mekân süslemeleri derken koca bir karmaşanın içinde kendinizi bulabilirsiniz. Ancak büyük bir sorun gibi görünen kına gecesi düzenlemeleri Ankara'da kına gecesi mekânlarında adım adım planlanarak çözüme kavuşmaktadır. Kına gecesini sıradan bir gün olmaktan kurtarıp adeta bir şölen havasına dönüştüren Ankara'da kına gecesi mekânları organizasyon ekibi bütün gelin ve damat adaylarını beklemektedir.

Düğün hazırlıkları ile başlayan tatlı bir telaş ardından yorgunluğu da beraberinde getirir. Düğün günü öncesinde yorgunluktan kurtulmak, stresi atıp enerjinizi yükseltmek için kız arkadaşlar, akrabalar ile beraber gönlünüzce eğlenmek isteyebilirsiniz. Kına gecesi hem beraber eğlenmek hem de enerjiyi yükseltmek amacı ile yapılmaktadır. Dolayısı ile Ankara'da kına gecesi mekânlarında gönlünüzce eğlenip, gelenek- görenekleri yerine getirebilirsiniz. Başkentliler, kına gecesi organizasyonları için seçebileceği çok sayıda mekân vardır. Bu konuda oldukça şanslılar diyebiliriz. Değişik mekân tasarımları ve mekânları ile başkentlilere sınırsız seçenek sunulmaktadır. Ankara oyun havaları başta olmak üzere Ankara'ya özgü eğlence tarzını gelinlere ve davetlilere kaliteli bir hizmet anlayışı ile sunuyor.

Ankara'da kına gecesi mekânlarından bazıları şunlardır:

 • Konak
 • Restoran
 • Teras
 • Havuz başı
 • Bahçe
 • Sosyal tesisler
 • Otel
 • Düğün salonu
 • Kına evi
 • cafe
Eryaman, Keçiören, Mamak, İncek, gölbaşı, Etimesgut, Çankaya gibi her semt kına gecesi için farklı konseptlere sahip mekânlar ile çiftleri yüzlerini güldürmektedir. Konakta bir kına gecesi organize etmek istiyorsanız gelenek-göreneklere uygun olarak bir organizasyon düzenlenmektedir. Gösteriş sevenler içinde ideal bir mekandır. Açık havada kına gecesi düşünenler bahçe ortamı idealdir. Burada kına gecesi modern çizgilerde organizasyon yapılmaktadır. Yani bekârlığa veda partisi ve kına gecesinin birlikte yapıldığı bir organizasyon düzenlenmektedir. Düğün günü kadar kına geceleri de bu mekânlarda unutulmaz anılara dönüşecektir. Cafe de kına gecesi organizasyonu biraz değişik bir fikir olabilir. Ancak Ankara'da çeşitli markaların şubeleri oldukça büyük binalarda hizmet sunmaktadır. Dolayısı ile dört katlı, eğlence mekânı olarak da tercih edilebilen, belirli bir menüye sahip cafe de kim kına gecesi organizasyonuna hayır diyebilir ki. Hizmet yelpazesi oldukça geniş ve müşterilerin isteklerine göre de şekillendirilmektedir.

Kına gecesi, günümüzde farklı kültürlerin etkisi ile unutulmaya başlandı. Parti havasında yapılan kutlamalar kına gecesinin yerini almaya başladı. Ancak kına gecesi kendine özgü bir kutlama ve eğlence kültürümüzdür. Kına kostümleri ile geline eşlik eden nedimeler, bindallı kıyafeti ile gelin özel olarak hazırlanırken damat ve erkekler de unutulmamaktadır. Fes, kurdele, cepken gibi aksesuarlar da erkekler için mevcuttur. Böylece müzikli eğlencenin yanı sıra kostümler ve aksesuarlar ile kına gecesi konseptine uyum sağlanmaktadır. Ayrıca gelinin ve damadın kına merasiminde oturdukları kına tahtı da görsellik açısından zenginleştirildiği gibi geleneklerinde devam ettirilmesi açısından küçük bir detaydır.

Düğün günü kadar kına gecesi de özel bir gündür. Çünkü gelin adayı son kez baba ocağında geçireceği gecede kına gecesi de vedalaşma amaçlı olduğundan duygu dolu anlar yaşanır. Kına gecesinde eğlenceye başlamadan önce çeşitli türküler söylenir. Bu türkülerin en önemli özelliği sakin, yavaş ve hüzünlü olmasıdır. Kına gecesinde bir de kına töreni vardır. Kına yakmak çeşitli sebeplere bağlanmaktadır. Mesela kına yakılan çiftler birbirine yakınlaştırmaktadır. Ya da nazardan koruduğuna inanılmaktadır. Ankara'da kına gecesi farklı duygular bir arada yaşanmaktadır. Ankara'da kına gecesi mekânlarında organize edilen kına gecesi gelenek ve göreneklere uygun olarak hazırlanmaktadır. İş hayatının ve ev hayatının koşuşturmacasından bu özel günlere hazırlık yapmak için zamanınız kalmamaktadır. Dolayısı ile profesyonel desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Ankara'da kına gecesi mekânlarından kına gecesi hazırlıkları ya da bekârlığa veda partisi hazırlıklarına destek alabilirsiniz. Hazırlıklar ekip tarafından yapılırken, siz sadece bu özel günde eğlenip, dostlarınız ile eğlencenin keyfini çıkarmak kalıyor.

Ankara'da kına gecesi mekânlarında çeşitli hizmetleri içeren paketlere göre organizasyon düzenlenmektedir. Bunlar:

 • Ekonomik paket: gelinin etrafında kına gecesi boyunca iki nedime bulunmaktadır. Misafirlere tatlı bir karşılama için lokum ikram edilmektedir. Gelinin salona girişi (davul, zurna). Kına yakma töreni, dans şovları, misafirlere küçük hediyeler ve misafirlere ve gelin- damada özel kına gecesi aksesuarların temini.
 • Mini paket: gelinin etrafında kına gecesi boyunca iki nedime bulunmaktadır. Misafirlere tatlı bir karşılama için lokum ikram edilmektedir. Gelinin salona girişi (davul, zurna). Kına yakma töreni, sadece gelin ve damada özel aksesuar temini.
 • Standart paket: gelinin etrafında kına gecesi boyunca beş nedime bulunmaktadır. Misafirlere tatlı bir karşılama için lokum ikram edilmektedir. Gelinin salona girişi (davul, zurna). Kına yakma töreni, davul gösterisi, misafirlere küçük hediyeler ve misafirlere ve gelin- damada özel kına gecesi aksesuarların temini ve mekânın dekorasyonunda kullanılacak süslemeler de dâhildir.
 • Süper paket: gelinin etrafında kına gecesi boyunca beş nedime bulunmaktadır. Misafirlere tatlı bir karşılama için lokum ikram edilmektedir. Gelinin salona girişi (davul, zurna). Kına yakma töreni, davul gösterisi, misafirlere küçük hediyeler ve misafirlere ve gelin- damada özel kına gecesi aksesuarların temini ve mekânın dekorasyonunda kullanılacak süslemeler, Hint kınası yakma, Dj şov, misafirlere kahve ikramı, konfeti şov, volkan şov.
 • Paketini kendin oluştur: kına gecesinin size özel olmasını istiyorsanız istediğiniz hizmetleri ekletebilir ya da çıkarabilirsiniz. Mesela kına gecesinde misafirlere ikram edilmek üzere çeşitli ikramlıklar (kuru pasta, çiğ köfte, içecek) pakete eklenebilir. Ya da şovlardan beğenmediğinizi paketten çıkarabilirsiniz. Bu hizmet oldukça esnekti. Kişinin hayal dünyasına göre yeniden hazırlanmaktadır.
Süper paket ya da paketini kendin oluştur hizmetinde full hizmetlerden yararlanmak isteyenlere %25 indirim uygulanmaktadır.

Ankara'da kına gecesi mekânları, çeşitli kapasitelere sahiptir. 300 kişilik kapasiteye sahip mekânlar olduğu gibi 500 kişilik kapasiteli mekânları da bulabilirsiniz. Eğer davetli listeniz kalabalıksa o zaman tercihinizi açık hava mekânlardan yana yapabilirsiniz. Çünkü hem kalabalığı ferah bir ortamda ağırlayabilir hem de yer bulma konusunda sorun yaşanmamış olur.

Ankara'da kına gecesi mekânlarında organizasyon şirketleri ile de anlaşma yapılabilir. Çünkü deneyimli ekip tarafından düzenlenen eğlenceler kına gecesini güzelleştiriyor. Dolayısı ile gelin adayları ilk fırsatta organizasyon şirketlerine başvurmaktadır.