Ankara Mangal Fix Yemekler

Ankara Restoranlar Canlı Müzik Mangal Bekarlığa Veda Partisi Fix Yemekler

ANKARA'DA BEKÂRLIĞA VEDA PARTİSİ YAPILABİLECEK MEKÂNLAR

Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar da ülkemiz için henüz yeni parti çeşitlerinden sayılabilecek ancak Avrupa'nın eğlence kültürü olan bekârlığa veda partisi ülkemizi de etkisi altına alan eğlence akımı organize edilmektedir. Gelin ve damadın bütün stresini, yorgunluğunu unutturmak için Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar da eğlence...
devamı...

Mekan Ara

Arama Sonuçları

Premium Canlı Müzik, MangalBekarlığa Veda Partisi, Fix Yemekler

Standard Canlı Müzik, MangalBekarlığa Veda Partisi, Fix Yemekler

Eski Meyhane Çayyolu
toplam 3 sonuç bulundu.
1 - 3 arası gösteriliyor.
Ankara Restoranlar Canlı Müzik Mangal Bekarlığa Veda Partisi Fix Yemekler

ANKARA'DA BEKÂRLIĞA VEDA PARTİSİ YAPILABİLECEK MEKÂNLAR

Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar da ülkemiz için henüz yeni parti çeşitlerinden sayılabilecek ancak Avrupa'nın eğlence kültürü olan bekârlığa veda partisi ülkemizi de etkisi altına alan eğlence akımı organize edilmektedir. Gelin ve damadın bütün stresini, yorgunluğunu unutturmak için Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar da eğlenceli bir gece düzenlenmesi yapılmaktadır. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda düzenlenen partiye sadece erkekler ve sadece kadınlar olmak üzere ayrı gruplar katılmaktadır. Böylece belirlenen süre boyunca arkadaşları ile beraber şarkı söyleyip, dans ederek hatırlanmaya değer anılar biriktirilir.

Evlenmeye karar vermek hayatta alınan en önemli kararlar arasındadır. Çünkü hayatınızın geri kalanını geçireceğiniz kişiyi seçmek ve sonrası için hayatların birleşmesi. Evlenip bir aile olmak pek çok şeyi de beraberinde getirir. Mesela sorumluluk veya mutluluk. Evlenmeye karar veren çiftler düğün organizasyonu için yoğun bir maratona girer. Gün geçtikçe düğün günün yaklaşması, hazırlıkları tamamlama stresi derken gelin ve damat epey yorulur. İşte ileriye dönük bu büyük plan öncesinde arkadaşlarınız ile eğlenmek, düğün günü öncesinde gerginliğiniz atmak istemeniz son derece normaldir. Bunun için bekârlığa veda partisi ile enerjiniz yükselecektir. Tabi bu gibi özel geceler için mekânın seçilmesi, belirlenmesi gibi konularda büyük titizlik ister.

Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar arasında çeşitli konseptlere sahip çok sayıda mekân karşımıza çıkmaktadır. Mesela bol müzikli (canlı müzik performansı, Karaoke) ve danslı eğlence için meyhaneler tercih edilebilir. Ya da bar, club gibi mekânlarda eğlencesi yüksek yerlerdendir. Ankara'da semt semt gezmek yerine bu tür mekânları bulabileceğiniz yerler İncek, Çankaya, Çayyolu, Gop civarlarındadır. Kalabalık arkadaş grubunun oluşturduğu davetli listesi için bütçe yeter mi? diye düşünmek kaçınılmazdır. Ancak içiniz rahat olsun. Çünkü fiks menü ile bütün davetlilere eğlencenin yanı sıra lezzetli yemekler ile ağırlayabileceğiniz hizmetler düşünülmektedir.

Eğlencenin bir saati, bir süre sınırlaması olmayan Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar da gelin ya da damat ve bütün arkadaşları sabah kadar eğlencenin tadını çıkarabilir.

Ankara'da Bekârlığa Veda Partisi Yapılabilecek Mekânlarda Düzenlenen Organizasyonun Kına Gecesinden Farkı Nedir?

Kına gecesi için bir mekân şartı aranmayabilir. Yani ev büyükse evde yapılabilir, bahçe de ya da herhangi bir düğün salonu tutulur. Ancak bu özel parti için Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar konsepti ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Dolayısı ile yer çok önemlidir.

Kına gecesinde daha yöresel şarkılar, türküler çalınır ve oynanır. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda müzik oldukça çeşitlidir. Fasıl, rock, caz, kulüp müzikleri kısacası gelinin ya da damadın müzik tarzına uygun olarak müzik listesi oluşturulmaktadır.

Kına gecesi yaşlı genç, çoluk çocuk bütün komşu, akraba davet edilir ve eğlenmeye çalışılır. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda sadece davetliler katılır. Yani gençlerin oluşturduğu davetlileri görebilirsiniz. Böylece gençler kesintisiz eğlence ile kutlamanın tadını çıkarır.

Kına gecesinde gelin ve damadın tarafından davetliler kadın, erkek fark etmeksizin eğlenceye dâhil olur. Bu durumda eğlenceye katılmaktan çekinenler sadece izlemek ile yetinir. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda erkek ve kadınlar ayrı ayrı eğlendikleri için herkes pistte göbek atıp, halay çeker. Böylece kimse çekinmeden eğlence söz konusudur.

Kına gecesi için tutulan düğün salonu iki ya da üç saat ile sınırlıdır. Bütün akış arka arkaya düzenlenir ve gece tamamlanmak için acele edilir. Ayrıca evde kına gecesi yapmak isteyenlerde belli bir saate kadar eğlenebiliyor. Sonrasında komşuları rahatsız etmemek için eğlence bitiriliyor. Programın çok hızlı olması eğlenmeye vakit bırakmıyor. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda re kısıtlaması yoktur. Böylece yorulanlar biraz dinlenip tekrar kaldığı yerden devam edebiliyor. Ayrıca bu süre boyunca çeşitli ikramlar da sunulmaktadır.

Kına gecesinde adet olduğu üzere çerez ve kuru pasta ile içecek ile sınırlı bir ikram menüsü oluşturulur. Dolayısı ile eğlenceden sonra acıkanlara ayrıca ikramlar yapılmıyor. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda yemek ile başlangıç yapıp tatlısı, içeceği, çerezi sürekli olarak ikram edilmektedir. Böylece eğlenerek enerji harcayan davetliler atıştırmalıklar sayesinde acıkmamaktadır.

Ancak ne kadar imkânlar kısıtlı olarak yapılan kına gecesinden milletçe vazgeçemeyiz. Ama bekârlığa veda partisi akımını da kaçırmak istemeyip, sadece bir kere evleniyoruz, bir daha böyle bir eğlence düzenleyemeyiz diyenlerdenseniz o zaman büyük organizasyon düzenlemek gerekir. Yani kına gecesi + bekârlığa veda partisi içe içe bir organizasyon bu sorunu çözer. Böylece hem gelenek göreneklerimiz arasında yer alan kına gecesini yapmış olursunuz hem de yeni akıma siz de katılabilirsiniz. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlarda böylesine özel partilerin yapılacağı mekânları bulabilirsiniz. Gölbaşı, Eryaman, Çankaya, Keçiören yani Ankara'nın bir ucundan bir ucuna kadar ulaşan bu yerler bütün Ankaralıların hizmetindedir. Uzaktan gelen misafirleri nasıl ağırlayacağım? Diye düşünmek yerine davetlilerinize kalacak yer sunduğu gibi eğlence için de alanlar mevcuttur.

Ankara'da Bekârlığa Veda Partisi Yapılabilecek Mekânlarda Düzenlenen Organizasyonda Neler Var?

Düğün günü öncesinde gelin adayı kız arkadaşları ile damat adayı erkek arkadaşları ile felekten bir gece yaşamak istemez mi? İşte eğlenceli gece için yapılabilecekler listesi;

Herkesin davet edildiği bir liste oluşturun. Kalabalıkta eğlenmek, eğlenceyi artırır. Böylece ilkokul, lise, üniversite, iş arkadaşları derken herkesi bekârlığa veda partisine davet etmek gerekir. Ancak davetliler arasında konuşmadıklarınız varsa onları eleyin.

Mekân seçimi çok önemlidir. Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar kapsamındaki kafe, restoran, meyhane, bar gibi yerler tercih edilmelidir. Bu mekânların seçilmesindeki en önemli unsur, eğlenirken kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz konforlu ortamlara sahip olmasıdır.

Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar sadece bulunduğunuz semt ile sınırlı olmayabilir. Yani Ankara'nın doğal güzelliklerini keşfedebileceğiniz bir tatil köyü, kayak merkezlerinin bulunduğu butik oteller, doğa iç içe olabileceğiniz bir motel kiralayarak arkadaş grubunuz ile tatil havasında geçirebilirsiniz.

Müzikli eğlence mekânlarında genellikle hareketli, enerjik parçalara yer vermek gerekir. Ritmi düşük parçalar listeye eklenmemelidir. Çünkü hüzünlü ya da moodu düşürmek yerine eğlencenin zirveye tırmanması gerekir.

Müzik dinlemek ve dans etmek keyiflidir. Ancak sesinize güveniyor musunuz? Eğer sesinizin güzel olduğundan eminseniz sizi mikrofonun başına davet edelim. Böylece sesine güvenen davetliler söylemek istedikleri şarkılar ile mekâna renk katacaktır.

Ankara'da bekârlığa veda partisi yapılabilecek mekânlar da belirli aksesuarlar ile katılım sağlanmalıdır. Yani kızlar toplanıyorsa duvaklı taçlar takabilir, erkekler toplanıyor ise maske takabilir. Böylece sade bir partiden ziyade aksesuarlar ile şık bir partiye dönüşür.

Çeşitli aktiviteler ile eğlence yapılabilir. Ancak partinin sonlarına doğru pasta kesmek hem damakları tatlandırır hem de geceye damgasını vuran detaydır.

Eğlencenin sadece hafızalarda anılarda kalmasını istemiyorsanız, tekrar tekrar hatırlamak istediğiniz anda video, fotoğraf gibi kayıtlar ile ölümsüzleştirmek istiyorsanız profesyonel fotoğrafçı şarttır. Siz eğlence karelerini yakalamaya çalışırken eğlenceyi kaçırabilirsiniz. Dolayısı ile çekimlerin kusursuz olması ve karede yer almak için profesyonel fotoğrafçı eğlence boyunca çekim yapmaktadır.ANKARA RESTORANLAR VE FİX YEMEKLER

Restoranlar, insanlara yemek ve içecek servisinin yapıldığı açık ya da kapalı mekânlar olmanın yanı sıra güzel vakit geçirmek içinde tercih edilen yerlerdendir. Ankara restoranlar ve fix yemekler, bu mekânların en cezbedici hizmetleridir. Restoranlar, özel tasarımlar ile sıra dışı yerler olabildiği gibi klasik tasarımlar ile sıradanlığını korumayı başaran yerler olarak karşımıza çıkmaktadır. Restoranlarda yemek yenildiği gibi hizmet anlayışını değiştiren restoranlar da bulunmaktadır. Paket servis hizmeti ile yemekler artık başka noktalara ulaştırılmaktadır.

Bir restorana gittiğiniz zaman menü ile yemek istediğiniz lezzetleri belirleyip sipariş verebilirsiniz. Menü içerisinde öğün için oluşturulan çok sayıda yemeklerin isimleri ve fiyatları yer alır. Kimi yemekler yöresel kimi yemekler dünya mutfaklarına ait lezzetlerdir. Restoranlar için menüler önemlidir. Çünkü satış politikasının büyük bir bölümü menü üzerinden gerçekleştirilir. Dolayısı ile restoranların belirlediği menüler zaman içerisinde menü çeşitlerini oluşturmuştur. Menüler;

  • Fix yemekler
  • Alakart yemekler
  • Tabldot yemekler
  • Seçmeli yemekler
Ankara restoranlar ve Fix yemekler ile iş hayatına iletişimin azaldığı, arkadaşlık- dostluk bağlarının unutulmasına neden olmuştur. Ancak bu yerlerde insanlar zaman ayırıp görüşemediği dostları ile yeniden bir araya geldikleri, lezzetli yemekler, içecekler eşliğinde muhabbet ettikleri, birbirleri zaman geçirerek özlediklerini yeniden hatırlarlar. Bu durumda bu gibi yerlere duyulan talep her geçen gün artmıştır. Bu duruma çare olarak Ankara restoranlar ve Fix yemekler de çeşitliliğini artırmıştır. Bu yerlere sadece Ankaralılar ilgi göstermemiş aynı zamanda değişik kültürlerden insanlar da yeni tatlar aramaktadır.

Ankara restoranlar ve Fix yemekler, bir restorandan daha fazlasını sunmaktadır. Çünkü gastronomi sektörünün de gelişmesine katkı sağladı.

Ankara Restoranlar ve Fix Yemekler Menüsü

Fix yemekler, yemek çeşitlerinin değişmediği, bir sofrada çorba, ara sıcak, ana yemek ve içecek gibi kalemler ile sınırlı olduğu bir menü anlaşılmaktadır. Müşteriler, Fix yemekleri sipariş eder ve içinde bir yemek çeşidini çıkarma ya da başka bir yemek çeşidi ile değişim yapma söz konusu olmamaktadır. Dolayısı ile art arda yemekler masaya gelir. Öyleyse bu menü de neler yer aldığını yakından inceleyelim:

  • Meze (yoğurt, sebze gibi değişik malzemeler kullanılarak hazırlanan 8 çeşit)
  • Ara sıcak ( yemeğe geçmeden önce hafif, zeytinyağlı veya börek gibi lezzetlerin yer aldığı 3 çeşit)
  • Ana yemek (ana yemekte farklı alternatifler birlikte sunulmaktadır. Kırmızı et- beyaz et)
  • Meyve
  • İçecek ( alkollü ya da alkolsüz). Genellikle içeceklerde bir sınır bulunmamaktadır.
Her bir yemek bir biri ile uyumludur. Yani gerek lezzet açısından gerek kolay sindirilebilir olmasına da dikkat edilerek hazırlanmaktadır. Yani balık varsa mezeler de yoğurtlu bir çeşit kullanılmaması gibi.

Genel olarak Ankara restoranlar ve Fix yemekler zengin çeşitlilikte ve bol kepçe ile müşterilerine servis edilmektedir. Böylece acaba doyar mıyım? Diye düşünmeye asla yer yok. Çünkü masadan ne yemek servisi ne de içecek servisi eksik edilmemektedir. Yemekler hem karnınızın doymasını sağlayacak hem de unutulmaz tatları ile damaklarda iz bırakacaktır. Yemeğin ardından çay da mekânların ikramı olarak sunulmaktadır. Fix yemekleri içeren menü değişmez ancak çok sayıda Fix yemekler ile çeşitlilik oluşturulmaktadır. Mesela meyve yerine tatlının yer alması ya da sadece ana yemekte sadece kebap ya da sadece balığa yer verildiği bir yemek listesi.

Ankara Restoranlar ve Fix Yemekleri Tercih Etmek İçin 6 Neden

1.Menüde yer verilen her yemek çeşidi, içecek çeşidi temizlik prensiplerine dayanarak müşterilere sunulmaktadır.

2.Fix yemekler, zamanı kısıtlı olan kişilerin işini kolaylaştırmaktadır. Yani menü de yer alan yemeklerin seçilmesi, birbiri ile uyumlu olması gibi konularda zaman harcayana kadar Fix yemekler sayesinde hazır bir menü gelmektedir. Dolayısı ile yemek belirleme, seçme, sipariş verme gibi süre kayıpları ortadan kalkmaktadır.

3.Fix yemekler, hazır bir menü karşınıza çıkmaktadır. Ancak bu kadar ile sınırlı değildir. Aynı zamanda fiyatlar da değişmez yani sabittir. Böylece yemeğin sonunda ödeme konusunda bir sürpriz yaşamak söz konusu değildir.

4.Fix yemekler, doyurucu olması nedeni ile bir öğünde mutlaka tercih edilmelidir. Eğer öğün atlanıyorsa mutlaka doyurucu bir menüye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumda Ankara Restoranlar ve Fix Yemekleri tercih etmelisiniz.

5.Mekânların şık ve rahat olması kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlamaktadır. Böylece yemek davetleri için bu mekânlardan yana seçim yapılmaktadır.

6.Temizlik prensibine dayanılmasının yanı sıra lezzetten ödün verilememektedir. Yani Fix yemekler olması lezzetin yüksek ve özel olmasını asla etkilemez.

Ankara Restoranlar ve Fix Yemeklerde Fiyat Aralığı

Ankara da farklı gelir grubundan insanlar yaşamaktadır. Dolayısı ile her bütçeden insanın yararlanabileceği imkânlar, eğlence yerleri ve restoranlar hizmet sunmaktadır. Ankara Restoranlar ve Fix Yemekler için fiyatların da makul olması sayesinde ilgi bir hayli fazladır. Özellikle öğrencileri ve düşük bütçeli insanları fiyat konusunda memnun ederken kaliteli ve hijyenik bir şekilde hazırlanıp sunulması ile bütün müşterileri memnun etmektedir. Öyleyse fiyatlara yakından bakalım: Ankara Restoranlar ve Fix Yemeklerde fiyat aralığı kişi başı 85,90 TL (limitsiz içecek alkollü- alkolsüz).

Ancak uygulanan indirimler ile fiyatlar yarı yarıya düştüğünü de görmek mümkündür. Mesela 85,90 TL sadece 50,90 TL'dir. İndirim uygulamaları sadece belirli bir süre içi geçerli olmaktadır. Dolayısı ile bu fırsatları yakından takip edip, yemeklerin tadını çıkarmanızı tavsiye ederiz.

Ümitköy, Bahçelievler, Çankaya, Çukurambar gibi Ankara'nın her semtinde Ankara Restoranlar ve Fix Yemekler ile hizmet sunan mekâna rastlamak mümkündür. Bu mekânlar arasında cafeler ve fast food mekânları ilk sıradadır. Çünkü sınırlı bir yemek menüsüne sahip olması nedeni ile Fix yemekler bu tür mekânlar için ideal olmaktadır. Cafeler de tatlı ve kahve ile bir kombinasyon oluşturularak sunulduğunu da görmek mümkündür. Yine bar ve meyhane gibi menülerinde sınırlı yemeklerin bulunduğu yemeklerin sık değiştirilmediği yerler arasındadır. Alkollü içecek, meze, çerez, balık gibi Fix yemeklerin yer aldığı bir yemek listesi sunulmaktadır.

Hem fiyatları hem de Fix yemekleri ile çok fazla fırsatların yer aldığı Ankara Restoranlar ve Fix Yemekler eğlenceli zaman geçirmeniz için sizleri bekliyor. Ankara'da yoğunluğa biraz ara vermek, öğün saatini atlamamak ya da geçiştirmemek, arkadaşlar ile güzel bir ziyafet çekmek için siz de mutlaka bu yerlere uğramalısınız. Ortamın huzur verici ve dilendirici etkisi ile bütün yoğunluk, sıkıntı geride bırakılacaktır. Böylece sağlıklı yemekleri sağlıklı bir şekilde sunulması ile öğlen ya da akşam yemeğini yemiş olacaksınız. Mekândan ayrıldıktan sonra koşuşturmaya kaldığınız yerden devam ederken ihtiyacınız olan enerjiyi Ankara Restoranlar ve Fix Yemekler ile karşılamış olursunuz. Yemek saati yaklaştıkça ya da iş çıkış saatine doğru insanlar yemek içi sabırsızlanır. Bu sabırsız bekleyiş kalan işin devam ettirilmesi için Odaklanamama gibi sorunlar yaşanmasına sebep olur. Ayrıca ne yesem? Cebimdeki para yeter mi? Gibi düşünceler de zihni gün boyunca gereksiz yere meşgul eder. Bir sürü işin, yoğunluğun arasında bir de bu tür düşüncelerin zihinde dolaşması insanları hayli yormaktadır. Ankara Restoranlar ve Fix Yemekler sayesinde hem zihniniz hem mideniz hem de cebiniz rahat edecektir.