YEMEK YERKEN MAÇ KEYFİ

blog yazısı ekle !

YEMEK YERKEN MAÇ KEYFİ

Hepimiz yemek yemek için müdavimi olduğumuz ya da yeni olarak kazandığımız mekanları tercih ediyoruz. Bu mekanların insanlar üzerinde yarattığı olumlu etki yadsınamaz bir durumdur.

Bu mekanlar arasından özellikle internetin bulunduğu ve bir çok şeyi kolaylaştırdığı mekanlar tercih edilmektedir. Ülkemizde internet kullanımının fazla olmasının yanı sıra, bunların alt yapıları kullanılarak kurulan sistemler onlarca farklı mekanda bulunuyor.Bu sistemler yüzünden oluşan dijital ortamlara onlarca örnek verebiliriz. İnsanların devamlı olarak tercih ettiği bu mekanların bazı farklı özellikleri de bulunmaktadır.

Bu mekanlarda yemek yemek, vakit geçirmek,müzik dinlemek gibi imkanlar dışında futbol maçlarını izleme imkanınızda bulunmaktadır.

Bilindiği üzere daha öncelerde futbol maçları hakkında bilgi almak, onlardan sıcağı sıcağına haberdar olabilmek için radyo ya da gazeteye ihtiyaç duyulurdu. 1968'den sonra TRT sayesinde bu maçlar televizyon adı verilen teknolojik kutulardan yayınlanır oldu.

Ancak bu imkansızlıkların ardından özel televizyonların kurulmasıyla birlikte ortaya çıkan dijital platformlar bu işin kurumsallaşması sonucunu ortaya çıkarttı. Bir anlamda bu iş artık ticarete dönüşmüştü.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara


Bir çok futbol yayını artık halk arasında ''paralı kanal''ya da ''şifreli kanal'' şeklinde adlandırılan dijital platformlarda yayınlanmaktadır. Türkiye Ligi ayrı, Avrupa maçları ayrı, hazırlık maçları ayrı, kupa maçları ayrı kanallarda gösterilmektedir.

Bu da bu tür mekanların bu platformları satın alarak müşterilerine hizmet vermesini sağlamıştır.

Bildiğiniz üzere futbol bizde bir hastalık konumundadır. Toplumsal açıdan rahatlamanın, stres atmanın, deşarj olmanın başka bir yolu olarak görülür. Bir dine mensup olmak gibi bir bağlılıkla duyulan bu sevgi, futbol sektöründe farklı yeniliklerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

İddaa adı verilen bahis oyunları, futbol kurallarında ve yayınlarında olan olumlu gelişmeler arka arkaya geldi. Bu tür yeniliklerin hemen ardından, sırf bu yayınların izlenebilmesi adına farklı mekanlarda bu yayınların yapılmaya başlandığını hep biliyoruz.

Bu bahsettiğimiz maç yayını yapan lokantalar ve restoranlar ülkemizin başkenti olan Ankara'da fazlasıyla bulunmaktadır. Özellikle Kızılay bölgesinde yoğunlaşan bu yerlere kolaylıkla ulaşabilir ve maç yayını hizmeti alabilirsiniz.

Ankara'da bu futbol maceralarının kolayca izlenmesi mümkündür. Hem yemek yemek hem de maç izlemek için Ankara'daki onlarca mekan bulabilirsiniz.