UNUTULMAZ KIR DÜĞÜNLERİ

blog yazısı ekle !

UNUTULMAZ KIR DÜĞÜNLERİ

Evlilik, yeni bir yuva kurma arzusuyla oraya çıkan, toplumumuzun en önemli etmeni olan ve bu fikri ortaya çıkaran bireylerin hayatını tümünden değiştiren mutlu edici bir olgudur. Evliliğin başlangıcı olan düğün ise hem kendimizi bir anlamda çevremize sunmak, hem de davetli eş, dost ve akrabaları eğlendirmek, hoş vakit geçirmelerini sağlamak ve rahat ettirmek anlamında evlenecek bireyleri ve aileleri ilgilendiren önemli bir organizasyon işidir. Bu bağlamda düğün yapılacak mekân ve organizasyon önemli bir kriter durumundadır.
Günümüzde şehir yaşantılarında genellikle sıkıcı dört duvar arasında kapalı, basık ve havasız ortamlarda gerçekleştirilen düğün törenleri, genellikle, gelen konuklarda eğlence ortamından ziyade işkence ortamı izlenimi bırakmaktadır. Her ne kadar havalandırma, mekân ve organizasyon anlamında iyi sunumlar yapılmaya çalışılsa da sonuç olarak başlangıçtan hemen sonra havasızlık ve gereksiz bahşiş konuları düğün sahiplerinin canını sıkmaktadır.

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Eğer bir düğün yapacaksanız ve Ankara' da planlıyorsanız mutlaka sıkıcı düğün salonlarını bir kenara bırakıp, unutulmaz bir kır düğünü tertip etmelisiniz. Kır düğününden bahsederken aslında o mutlu güne her anlamıyla farklı bir hava katmak, ayrıcalıklı bir atmosfer yaratmak, gerek restoran kısmının harika menüsüyle gerek açık havada canlı müziğin kalitesi ile farklı bir ambiyans yaratarak gerekse de fasıl ortamının ahengiyle hafızlara kazınır bir bir düğüne imza atabilirsiniz. Ankara' da bu tarifsiz ve ayrıcalıklı organizasyonlardan sizde yararlanarak, davetlilerinize elit bir atmosfer ortamında prestijinize prestij katarak bu mutlu günü, keyfini çıkartarak ve sorunsuz şekilde yerine getirebilirsiniz.

Bu işi profesyonel olarak organize eden Ankara firmaları mevcut olmakla birlikte, bu hizmeti size sunarken, biraz evvel de bahsettiğimiz üzere sizi özel hissettirecek birçok imkân bulunmaktadır. Bu hizmetleri sıralayacak olursak; kapanır yağmur koruma sistemleri olan, yüksek sayıda davetliye yemek ve ikram sunumları gerçekleştirebilen, gerek çim ve orman içi mekân gerekse doğa ve göl manzaralı mekân seçenekleri ile seçeneklere göre alkol servisi yapılan, muhteşem ses, ışık ve sahne hizmeti alabileceğiniz, çocuklara, vejetaryenlere ve diyabetik hastalara özel menü seçimleriyle, mekân imkânlarına göre 2,000 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi olan ve otoparkları bulunan kır düğünü organizasyonları yapılabilmektedir.

Ankara' da böyle bir organizasyon, dünya evine girecek çiftler ve aileler için muhteşem bir gece yaşamaya imkân sağlayacak ve konuklarınıza unutulmaz bir düğün deneyimi yaşatacaktır.