UNUTULMAZ KIR DÜĞÜNLERİ

blog yazısı ekle !

UNUTULMAZ KIR DÜĞÜNLERİ

Evlilik, yeni bir yuva kurma arzusuyla oraya çıkan, toplumumuzun en önemli etmeni olan ve bu fikri ortaya çıkaran bireylerin hayatını tümünden değiştiren mutlu edici bir olgudur. Evliliğin başlangıcı olan düğün ise hem kendimizi bir anlamda çevremize sunmak, hem de davetli eş, dost ve akrabaları eğlendirmek, hoş vakit geçirmelerini sağlamak ve rahat ettirmek anlamında evlenecek bireyleri ve aileleri ilgilendiren önemli bir organizasyon işidir. Bu bağlamda düğün yapılacak mekân ve organizasyon önemli bir kriter durumundadır.
Günümüzde şehir yaşantılarında genellikle sıkıcı dört duvar arasında kapalı, basık ve havasız ortamlarda gerçekleştirilen düğün törenleri, genellikle, gelen konuklarda eğlence ortamından ziyade işkence ortamı izlenimi bırakmaktadır. Her ne kadar havalandırma, mekân ve organizasyon anlamında iyi sunumlar yapılmaya çalışılsa da sonuç olarak başlangıçtan hemen sonra havasızlık ve gereksiz bahşiş konuları düğün sahiplerinin canını sıkmaktadır.

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Şairin Yeri

Çankaya

devamını oku... Adres: Yakupabdal Mahallesi Elmadağ Kayak Merkezi Yolu No:1599 Çankaya - Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Eğer bir düğün yapacaksanız ve Ankara' da planlıyorsanız mutlaka sıkıcı düğün salonlarını bir kenara bırakıp, unutulmaz bir kır düğünü tertip etmelisiniz. Kır düğününden bahsederken aslında o mutlu güne her anlamıyla farklı bir hava katmak, ayrıcalıklı bir atmosfer yaratmak, gerek restoran kısmının harika menüsüyle gerek açık havada canlı müziğin kalitesi ile farklı bir ambiyans yaratarak gerekse de fasıl ortamının ahengiyle hafızlara kazınır bir bir düğüne imza atabilirsiniz. Ankara' da bu tarifsiz ve ayrıcalıklı organizasyonlardan sizde yararlanarak, davetlilerinize elit bir atmosfer ortamında prestijinize prestij katarak bu mutlu günü, keyfini çıkartarak ve sorunsuz şekilde yerine getirebilirsiniz.

Bu işi profesyonel olarak organize eden Ankara firmaları mevcut olmakla birlikte, bu hizmeti size sunarken, biraz evvel de bahsettiğimiz üzere sizi özel hissettirecek birçok imkân bulunmaktadır. Bu hizmetleri sıralayacak olursak; kapanır yağmur koruma sistemleri olan, yüksek sayıda davetliye yemek ve ikram sunumları gerçekleştirebilen, gerek çim ve orman içi mekân gerekse doğa ve göl manzaralı mekân seçenekleri ile seçeneklere göre alkol servisi yapılan, muhteşem ses, ışık ve sahne hizmeti alabileceğiniz, çocuklara, vejetaryenlere ve diyabetik hastalara özel menü seçimleriyle, mekân imkânlarına göre 2,000 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi olan ve otoparkları bulunan kır düğünü organizasyonları yapılabilmektedir.

Ankara' da böyle bir organizasyon, dünya evine girecek çiftler ve aileler için muhteşem bir gece yaşamaya imkân sağlayacak ve konuklarınıza unutulmaz bir düğün deneyimi yaşatacaktır.