TUNALI HİLMİ AÇIK HAVA BRUNCH MEKANLARI

blog yazısı ekle !

TUNALI HİLMİ AÇIK HAVA BRUNCH MEKANLARI

Şehrin göbeğinde bir Ankara sakini olarak Tunalı Hilmi herkesin faydalanacağı bir atmosfer oluşturuyor. Çeşitli mekânların bulunduğu bu güzel yerde herkesin damak zevkine uygun brunch mekânları bulmak mümkündür. Eğer sizde ailenizle ya da arkadaşlarınızla sosyal bir ortamda yemek yiyerek güzel vakit geçirmek isterseniz Tunalı Hilmi'de muhakkak yolunuzu kesiştirmelisiniz. Her bütçe ve zevke uygun döşenmiş mekânlarda usta aşçılar eşliğinde sizlerde keyifli vakit geçireceğiniz aşikâr.
Günümüz de yaşam ve iş koşturmacasında sizde bir Ankara sakini olarak Tunalı Hilmi Açık Brunch Hava Mekanları gözünüze kesinlikle çarpmış ve hafızalarınızda yer edinmiş olmalı. Restoran atmosferinde açık hava da tüm sevdiklerinizle birlikte zaman geçirecek, dilerseniz de brunch keyfinden sonra bir cafe ye uğrayıp güzel bir kahve yudumlayabilirsiniz. Bu yaz günlerinde özellikle temiz hava ve biraz soluklanmak için bu sosyal mekan zevkinden herkesin bir nebze olsun faydalanması gerekiyor.

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara

The Loqma İlly Caffe

Tunalı

YENİ NESİL LOKMANIN MUCİDİ ANKARA'DA
Yeni nesil lokma olarak lezzet serüvenine İstanbul Yeşilköy'de başlayan The Loqma, Ankara'da Bestekar Sokak'taki yerini açtı.

Türk mutfağının önemli lezzetlerinden lokmanın, yağ çekmeyen şerbetsiz formüllü, hafif ve sağlıklı halinin mucidi olan ve yeni nesil lokma akımını başlatan Altın Taç ödüllü The Loqma, İstanbul, İzmir ve Bursa'dan sonra Ankara'da lezzet tutkunları ile buluştu.

Yağ çekmeyen formülüyle ve lezzetiyle diğerlerinden farklı, sektörün ilk markası olan The Loqma'da müşteriler kişisel zevklerine göre yüzlerce çeşit lokma oluşturabiliyor. The LoQma'yı diğerlerinden ayıran özellikleri ise, tüm malzemelerinin birinci sınıf ve özel olması, özel formülü sayesinde kesinlikle yağ çekmemesi, hamurunun elle dökülmesi olarak sayılabilir. Tüm bunlar bir araya geldiğinde The LoQma sunum ve lezzet ve mekan olarak en iyi yeni nesil lokmacı payesini hak ediyor.

Kahve konusunda da oldukça iddialı olan The LoQma, sektörün en iyi kahvesi olarak bilinen İLLY markasını ve kahve yan ürün olarak dünyaca ünlü MONİN markasını tercih ederek müşterilerine en iyi kahve deneyimini yaşatmayı amaç edinmiş.Dileyen müşterileri 3. Nesil kahve türlerini de tadabiliyor.

Ayrıca, Bozcaada'dan özel olarak getirdikleri tamamen doğal dondurmaları ise denemeye değer.

İki katlı, yüksek tavanlı geniş ve ferah yapısıyla aynı anda 65 kişiyi ağırlayabilen mekanda, alışılagelmişin dışında keyifle ve uzun süre vakit geçirilebilmek mümkün.devamını oku...
Adres: Bestekar Sokak 65 / A Tunalı - Ankara


Sosyalleşmek bu modern dünyada artık zor bir olgu gibi gözükse de hepimiz biliyoruz ki sevdiklerimize yine de zaman ayırmak mümkün. Ankara bu konuda epey bonkör ve bu şehirde yaşayanlar için oldukça sosyal ağa sahip, bu imkanlarını değerlendirmek isteyenler ise, sabah çok güzel bir aile kahvaltısı yapabilir öğlen ise mis gibi açık temiz bir yaz havasında brunch keyfi eşliğinde sohbet edebilir, bar pub mekanlarındaki konsept değişikliği ile arkadaş çevrenizle eğlenebilir ve klasik bir meyhane gecesi ile güzel bir tatil gününe nokta koyabilirsiniz.

Ankaralılar için yeni sosyal mekânlar ve zamanını doğru kullanmak isteyenler için harika vakit geçirecekleri yeni yerleri keşfetmeleri, internet ile artık çok daha basit. Eğer sizde iyi bir brunch keyfi için güzel bir hava eşliğinde plan yapıyorsanız harika bir karar veriyorsunuz demektir. Kesinlikle dolu dolu yaşayacağınız bir gün olması için tüm sevdikleriniz yanınıza almayı birazda hesap konusunda sabahtan anlaşmayı unutmayın. Şimdiden sizde güzel tatil gününüzde tüm sevdiklerinize Ankara ve şirin Tunalı Hilmi'de mutlu eğlenceli bir vakit geçireceğinizin bir plan yapabilirsiniz. İyi bir gün ve iyi bir hizmet alıp bu sosyal ortamda mutlu bir Ankara sakini olmanız sizi özel kılacaktır.