TUNALI HİLMİ AÇIK HAVA BRUNCH MEKANLARI

blog yazısı ekle !

TUNALI HİLMİ AÇIK HAVA BRUNCH MEKANLARI

Şehrin göbeğinde bir Ankara sakini olarak Tunalı Hilmi herkesin faydalanacağı bir atmosfer oluşturuyor. Çeşitli mekânların bulunduğu bu güzel yerde herkesin damak zevkine uygun brunch mekânları bulmak mümkündür. Eğer sizde ailenizle ya da arkadaşlarınızla sosyal bir ortamda yemek yiyerek güzel vakit geçirmek isterseniz Tunalı Hilmi'de muhakkak yolunuzu kesiştirmelisiniz. Her bütçe ve zevke uygun döşenmiş mekânlarda usta aşçılar eşliğinde sizlerde keyifli vakit geçireceğiniz aşikâr.
Günümüz de yaşam ve iş koşturmacasında sizde bir Ankara sakini olarak Tunalı Hilmi Açık Brunch Hava Mekanları gözünüze kesinlikle çarpmış ve hafızalarınızda yer edinmiş olmalı. Restoran atmosferinde açık hava da tüm sevdiklerinizle birlikte zaman geçirecek, dilerseniz de brunch keyfinden sonra bir cafe ye uğrayıp güzel bir kahve yudumlayabilirsiniz. Bu yaz günlerinde özellikle temiz hava ve biraz soluklanmak için bu sosyal mekan zevkinden herkesin bir nebze olsun faydalanması gerekiyor.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Şairin Yeri

Çankaya

devamını oku... Adres: Yakupabdal Mahallesi Elmadağ Kayak Merkezi Yolu No:1599 Çankaya - Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Sosyalleşmek bu modern dünyada artık zor bir olgu gibi gözükse de hepimiz biliyoruz ki sevdiklerimize yine de zaman ayırmak mümkün. Ankara bu konuda epey bonkör ve bu şehirde yaşayanlar için oldukça sosyal ağa sahip, bu imkanlarını değerlendirmek isteyenler ise, sabah çok güzel bir aile kahvaltısı yapabilir öğlen ise mis gibi açık temiz bir yaz havasında brunch keyfi eşliğinde sohbet edebilir, bar pub mekanlarındaki konsept değişikliği ile arkadaş çevrenizle eğlenebilir ve klasik bir meyhane gecesi ile güzel bir tatil gününe nokta koyabilirsiniz.

Ankaralılar için yeni sosyal mekânlar ve zamanını doğru kullanmak isteyenler için harika vakit geçirecekleri yeni yerleri keşfetmeleri, internet ile artık çok daha basit. Eğer sizde iyi bir brunch keyfi için güzel bir hava eşliğinde plan yapıyorsanız harika bir karar veriyorsunuz demektir. Kesinlikle dolu dolu yaşayacağınız bir gün olması için tüm sevdikleriniz yanınıza almayı birazda hesap konusunda sabahtan anlaşmayı unutmayın. Şimdiden sizde güzel tatil gününüzde tüm sevdiklerinize Ankara ve şirin Tunalı Hilmi'de mutlu eğlenceli bir vakit geçireceğinizin bir plan yapabilirsiniz. İyi bir gün ve iyi bir hizmet alıp bu sosyal ortamda mutlu bir Ankara sakini olmanız sizi özel kılacaktır.