RESTORANDA DÜĞÜN

blog yazısı ekle !

RESTORANDA DÜĞÜN

Restaurant düğünleri yakın aile dostlarıyla beraber sıcak ve samimi bir ortamda yapılan düğünlerdir. Ortam daha sakin olacağı gibi birbirini tanıyan insanlar yemek ve müzik eşliğinde o güzel atmosferi daha bir ısıtır. Ankara'da birbirinden şık restoranlar farklı konseptleriyle evlenecek çiftlere güzel alternatifler sunuyor. 200 ila 2000 kişi kapasiteli ve şehir manzaralı restoranlarda dillere destan bir düğün yapmanız mümkün. Oturma düzeniyle, mönüsüyle, servisiyle, canlı müziği ile sizlere en önemli gecenizde unutulmaz anlar yaşamak sizin elinizde. Ancak bunun için önceden güzel bir araştırma yapmanız gerekiyor.Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Şairin Yeri

Çankaya

devamını oku... Adres: Yakupabdal Mahallesi Elmadağ Kayak Merkezi Yolu No:1599 Çankaya - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Restaurant düğünleri genelde ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında evlenen çiftler tarafından tercih edilen yerlerdir. Diğer düğün mekanlarına göre de daha ekonomiktir. Restaurant düğünlerinde özellikle dikkat edilmesi gereken husus masalardır. Masalardaki görüntü düğünü daha şık, ışıltılı ve sıcak hale getirir. Gelinlik konusuna gelirsek bu tarz mekanlar daha küçük çaplı olduğundan sade ve düz gelinlikler tercih edilmelidir. Hareketlerinize sınır getirmeyecek olan denizkızı ya da düz kesim gelinlik modelleri tercih edilebilir.

Kaç kişilik davetli listeniz olduğunu, hangi yemekleri ikram edeceğinizi, ne tür bir müzikle ilk dansınızı yapıp müziğin ritmini ve sahne alacak sanatçı ya da sanatçıları belirlemek, konuklarınızın oturma düzenini ayarlamak, tutacağınız restoranın otoparkının olup olmadığını bir-iki hafta önceden öğrenmek de işinizi kolaylaştıracaktır. Sevinçli telaşınızın gerginliğe ve strese dönüşmemesi için önceden planlama yapmak çiftler için sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Eğer nikahınız restorandaki düğünde kıyılacaksa buna göre önceden evlendirme dairesiyle gerekli detayları konuşmalısınız.

Bazı nikah salonları bu konuda uygun fiyatlar sunarak çiftlere yardımcı olabiliyorlar. Bazılarında ise düğünün yapılacağı dönemlerde nikah memurları başka nikahları kıyacakları için müsaitlik durumu uygun olamayabiliyor. Böylesi durumlar ile karşılaşmamak adına yapılacak en önemli şeylerden bir tanesi, düğünden bir süre öncesinde nikah memuru için gerekli görüşmelerin yapılması. Bunların ardından artık düğün için hangi restaurantta düğün yapılacağı ile alakalı görüşmelerin yapılması gerekiyor. Tüm hazırlıkların sona ermesinin ardından ise çiftler kendi istedikleri tarzda bir restaurantta hayallerindeki düğünü yapma imkanına erişmiş oluyorlar.