RENKLİ MEKAN SEÇİMİ – ÇOCUKLU AİLELER İÇİN MEKANLAR

blog yazısı ekle !

RENKLİ MEKAN SEÇİMİ – ÇOCUKLU AİLELER İÇİN MEKANLAR

Çiftlerin büyük bir kısmı çocuk sahibi olduktan sonra içlerine kapanık bir hale gelmeye başlıyorlar. Çünkü onların tek başlarına geçirdikleri vakitler her ne kadar romantik ya da sakinken, çocuklar söz konusu olduğu zaman ortam daha kalabalık olabiliyor. Bundan dolayı da aileler çocukları ile birlikte dışarıda vakitlerini geçirmek yerine evlerinde kalmayı tercih ediyordu. Halbuki Ankara'da yaşayan kişiler için bu durum değişmeye başladı. Öyle ki Ankara'da olan ve ailecek keyifli bir şekilde zaman geçirmek isteyen kişilerin büyük bir kısmı artık kendilerine en uygun olacak tarzdaki mekanlar arasından seçim yapmaya özen gösteriyorlar. Üstelik bu mekanların sayısın her geçen gün artmaya başlamış durumda.Denizatı Pastane Restoran İncek

İncek

Denizatı İncek, 45 yıllık Denizatı Pastanelerinin İncek' uzantısı olup, Ankara' da bir ilke imza atmış ve restoran, cafe-bistro ve pastaneyi aynı mekanda birleştirerek sizlere hizmet vermek üzere 15 nisanda açılmıştır.

Restoranımızda keyfe keder akşamlarınızı taptaze mezeler, et ve balık yemekleriyle şenlendirebilir, Cafe- bistro katında dünya mutfağının spesiyallerini yada sizin için özel ithal edilmiş kahvelerimizi deneyebilir, aynı kattaki geniş ve huzurlu Gizli Bahçemizde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Giriş katındaki pastanemiz ise bunca yılın tecrübesi ve kaliteli ürün yelpazesiyle siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mahallesi Zafer Caddesi No:23 İncek-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Şehrin dört bir yanında yer alan bu mekanlar sayesinde aileler diledikleri her zaman çocukları ile birlikte keyifli bir şekilde vakit geçirebiliyor. Mekanların ise pek çok farklı özelliği bulunmakta. Bunların başında ise çocuklara özel oyun alanları gelmekte. Çünkü yemek esnasında ya da sonrasında kişiler keyifli bir şekilde vakitlerini geçirirken çocuklar sıkılmaya başlayacaktır. Bundan dolayı da çoğu zaman anne babalar yemeklerini hızlı olarak yedikten sonra mekandan ayrılmak zorunda kalabiliyorlar. Halbuki mekanlarda yer alan oyun alanları sayesinde anne babalar yemeklerini yerken ya da vakit geçirirken çocuklar bu alanda birbirinden farklı oyuncak ile oynarken aynı zamanda alanda bulunan diğer çocuklar ile vakitlerini geçirebiliyor.

Birçok aile bu tarz mekanlara gittikleri zaman çocuklarını oyun alanlarına bırakmak istemeyebiliyorlar. Bunun en büyük nedeni ise oyun alanlarının güvensiz olduğunu düşünmeleri. Halbuki özellikle de son dönemlerde restaurantlarda yapılan yenilikler sonrasında artık çocuklar rengarenk görünümlü, en güzel oyuncakları içerisinde bulunduran bu alanlara girdikleri zaman deyim yerindeyse zamanı unutabiliyorlar. Oyun alanın dışarında güvenlik elemanları bulunduğundan, çocukların aileleri dışarısında hiç kimse bu alana girerek çocukları alamazlar. Yani bir taraftan Ankara'nın en güzel mekanlarına giderken diğer bir taraftan da çocuklarınızın buralarda keyifli ve eğlenceli bir şekilde vakitlerini geçirecek. Siz de artık dışarıda aile olarak daha öncesinde olmadığı kadar huzurlu olacaksınız.