ODTÜ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

ODTÜ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Ankara'da yaşayan öğrencilere muhteşem bir haberimiz var. Yeni yıla günler kala Ankara'da nasıl bir yılbaşı kutlayacaksınız bilmiyor musunuz? Yoksa evde arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile birlikte evde tombala oynayıp youtube den müzik açarak mı geçireceksiniz? Eğer böyle bir planınız varsa bunu hemen listenizden çıkarın.


Ankara Yılbaşı

Odtü yılbaşı mekanları öğrencilerin merkezinde olan mekanlarımızdandır ve sunduğu bir çok seçenek ve fırsatla sizinle birlikte unutulmaz bir yılbaşı geçirmek istiyor. Evet yanlış duymadınız sizinle birlikte. Vize ve finallerin üst üste geldiği ardından bütünlemelerin kapınızı çalacağı şu günlerde derslere biraz ara verin ve bizimle iletişime geçin kampanyalarımızdan yararlanmaya çalışın. Unutmayın geri sayım başladı beş, dört, üç, iki, bir.. Bizimle iletişime geçip rezervasyon yaptırmanız yeterli.

Size bir tık kadar uzağız, internet sitelerimizden bize ulaşabilirsiniz. Odtü yılbaşı mekanları gençliğin zevklerine uygun etkinlik ve programları ile ilgi çekiyor. Profesyonel sanatçıların canlı müzik performansları ile birlikte müzik listesinin zengin olması da cabası. Bir yandan clup müzikleri ile kendinizden geçercesine dans ettiğiniz geniş alanlar. Bir yandan da rock pop ve hit müzikleri ile dans edeceğinize muhteşem bir gecenin sinyallerini bize veriyor. Bunun yanı sıra kareoke fırsatını da yakalayabilirsiniz. Dans edip bu kadar efor harcamanızın yanı sıra açık büfesi ile her bütçeye uygun fiyatlarıyla istediğiniz yiyecekleri tadabilirsiniz.

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara

Kolektif Meyhane

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergis Sokak No:7/2-3 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü-Ankara


Yılbaşına özel şeflerin geldiği ve birlikte getirdiği özel tariflerle yılbaşı gecenize ayrı bir ziyafet sunabilirsiniz. Birçok içki çeşitliliği ile sadece yemek zevkini değil alkol zevkini de tadacaksınız. Muhteşem bir yılbaşı gecesi geçirmek bir tık uzağınızda bizlere ulaşabilirsiniz ve hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Odtü yılbaşı mekanlarımızın geniş otopark ve parkları ile aracınızın konforu da sağlıyoruz ve sizi aracımı nereye park edeceğim derdinden kurtarıyoruz.


Aracınızı tercih etmeyecekseniz eğer Odtü yılbaşı mekanlarının taksi duraklarına sizi ve sevdiklerinizi güvenli bir biçimde evinize uğurluyoruz. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek Odtü yılbaşı mekanlarının onur duyduğu bir gerçektir. Ankara'nın güzel gençlerinin bulunduğu Odtü semtlerinde bulunan yılbaşı mekanlarını es geçmeyin. Sevdiklerinizle birlikte 2016'nın güzel günlerine gelin hep birlikte adımımızı atalım.