KÜÇÜKESAT YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

KÜÇÜKESAT YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Yılbaşı eğlencenizi çöpe atmak istemiyorsanız ve diğer yıllara nazaran daha iyi bir yılbaşı gecesi geçirmek istiyorsanız Küçükesat Yılbaşı mekanlarını tercih edebilirsiniz. Size şu ana dek sunulmayan fırsatlarıyla birlikte önünüze geliyor. Hem uygun fiyatta hem de yüksek kalitede bir hizmet sunan Küçükesat yılbaşı mekanları 2016nın geçireceğiniz ilk güzel anılarınızdan biri olacaktır. Haydi, hemen internetin başına geçin ve bizimle iletişime geçin.


Ankara Yılbaşı

Bizim ile iletişime geçmek için internet sitelerimden ve facebook adreslerimizden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerimiz ile etkinlik ve programlarımız ile Küçükesat yılbaşı mekanlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Peki, bu etkinlik ve programlarımız da neler yer alıyor gelin hep birlikte inceleyelim. Eğer geniş bir aileyseniz ve çocuklarınız varsa onları nasıl bırakacağız diye düşünmeyin. Çünkü çocuklarınız ile birlikte geleceğiniz bir mekandır. Bir yandan çocuklarınız ağabey ve ablaları ile oynarken diğer yandan siz de sevdikleriniz ile birlikte dans müzik ve eğlencenin tadını çıkarabileceksiniz.

Kuytu Meze Balık

Tunalı

Kuytu aslında tam bir semt meyhanesidir diyebiliriz. Bol müdavimi olan, fonda Türk sanat müziği ve eski 45'likler eşliğinde birbirinizi duyarak sohbet edebileceğiniz şirin, butik bir meyhanedir. Kömür ateşinde pişen balıkların yanı sıra et, ciğer, kuzu kokoreç, İnegöl köfte menüleri de mevcuttur. Muhteşem arasıcakları, günlük olarak çıkan yirmiye yakın soğuk mezeleri ile sunum yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sıcak yaz aylarının vazgeçilmez mekanı Kuytu, açık havada yemek yemenin zevkini sunmaktadır.

Bestekar Sokak'ta ismiyle müsemma Kuytu Meze Balık, "Kuytudayız" sloganı ile hizmet veren, özellikle ara sıcakları ve soğuk mezeleri ile ön planda olan balık restoranında, İnegöl'den getirilen köftenin yanı sıra Balıkesir'den getirilen kuzu kokoreç ve yaprak ciğeri çok konuşulanlar arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm yorumlarda karides köftenin ve levrek sarmanın baş rolde olduğunu görebilirsiniz. Müdavimlerinin bol olduğu, misafirlerinin yorumlarına önem veren tek tek ilgilenip fikirlerini soran şirin bir işletmedir Kuytu.

Ankara'nın ünlü isimlerinin konutlarında özel aşçılığı ve birçok tanınmış otel ve restoranın şefliğini yapmış Yasin Karataş şefimizin salonda tek tek misafirlerle ilgilenme anlarına tanık olunan anlar gecenin en keyifli sohbetlerinin döndüğü anlardır. Erkeğin midesine giden yol için verdiği tarifler birçok yuvayı kurtarmıştır diyebiliriz.

devamını oku...
Adres: Bestekar Cad. 6/D Kavaklıdere, Çankaya - Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

devamını oku... Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Canlı müziklerinde yer aldığı Küçükesat yılbaşı mekanları uzun ve zengin müzik listesi ile kulaklarınızın pasını siliyor. Dünya müziklerini de muhteşem bir yorum ile dinlediğiniz mekanlarımız sizi memnun etmek için elinden geleni yapıyor. Ve tüm fırsatları önünüze yüksek bir kaliteyle sunuyor. Eğlencenin yanı sıra Küçükesat yılbaşı mekanları menüsü ile de dikkat çekiyor. Alakart menülerinin olduğu ve dünya mutfağından seçenekler sunan Ankara'nın semtlerinden Küçükesat yılbaşı mekanları sevdiklerinizin ve sizin mutluluğuz için tüm imkanlarını seferber ediyor.
Siz bir yandan yemeklerinizi yerken çocuğunuzda eğer isterse büyük oyun alanlarında animatörlerimiz ile birlikte oynayabiliyor. Ulaşımın kolay olduğu Küçükesat yılbaşı mekanları sizi güvenli bir şekilde evinize taksiyle uğurluyor. Aracınızı tercih ederseniz de otopark ve park alanlarımıza araçlarınızı park edebilirsiniz. Gelin bu yeni yılı sağlıklı mutlu küslüklerin giderildiği dargınlıkların ortadan kalktığı barışın ve huzurun egemen olduğu bir yıl yapalım. Sizi ve sevdiklerinizi ailemizde görmekten mutluluk ve kıvanç duyarız. Eğer sevdiklerinize hala bir hediye almadıysanız Küçükesat yılbaşı mekanları size ve sevdiklerinize muhteşem bir hediye olacaktır. Sizin bu mekanı tercih etmeniz bizi onurlandıracaktır.