KOLEJ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

KOLEJ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Ankara da yaşayanlar sizlere bir sorum olacak akıllarda kalan bir mekanda akıllardan hiç çıkmayacak bir yılbaşı yaşamaya hazır ve nazır mısınız? Hazır olduğunuzu düşünerek size harika bir önerimiz olacak. Kolej Yılbaşı Mekanları sizleri en iyi şekilde ağırlayacak ve doyasıya eğlenebileceğiniz etkinlik ve programlar ile bu yılbaşı gecesinde karşınıza çıkmayı planlıyor. Kolej Yılbaşı Mekanları ne yapacakta aklımızdan çıkmayacak diye sorduğunuzu duyar gibiyiz.


Ankara Yılbaşı

Şöyle anlatalım o zaman sizlere. Yılbaşı gecenize eşsiz güzellikte yemek yemek isteyebilirsiniz. Kolej Yılbaşı Mekanları olarak bu sene bir değişiklik yapıp menülerimize yılbaşı yemeklerimizi ekledik. Sizlere usta aşçılarımız tarafında hazırlanan leziz ve kaliteli ürünler ile hazırlanan hiçbir yerde yiyemeyeceğiniz muhteşem tatlar tattıracağımızın garantisini veriyoruz. Ayrıyeten büyük bir hassasiyet ile seçtiğimiz alkollü ve alkolsüz içeceklerimiz ile karşınıza çıkmaya hazırız. Peki ya tatlı yemek isterseniz ne olacak tabi ki sizlere Kolej Yılbaşı Mekanlarının spesiyal tatlılarınız güler yüzlü personellerimiz ile sunacağız.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara


Tatlılarınız yerken ağzınız tatlanırken arkadan da gönlünüzü tatlandıracak ezgiler neden olmasın. Canlı müzik eşliğinde tatlılarınızı yerken huzurun adı budur diyebileceksiniz. Canlı müzik performansı gerçekleştirecek olan ekiplerimiz sizler için eğlencenin doruklarına çıkabilmenizi sağlayacak şarkıları özen ile seçmiştir. Dans etmek isteyeceğinizi düşünerek dans pistlerini genişlettik. Kimse kimseyi rahatsız etmeden doyasıya eğlenmenin tadını çıkaracağından emin olabilirsiniz. Bu kadar güzel şeyler sunarken sizlere emin olun sizlerin bütçelerinizi de düşündük. Gayet makul fiyatlar ile sizlere hizmet vermeye hazır bulunmaktayız.


Kolej Yılbaşı Mekanlarına kendi aracınız ile ulaşırken oldukça kolay bir şekilde yolu bulabilirsiniz geldiğiniz arabanızı güven ile teslim edebileceğiniz park alanlarımız mevcuttur. Toplu taşıma araçları ile da ulaşım oldukça kolaydır. Peki Kolej Yılbaşı Mekanlarında yerinizi nasıl ayırtacaksınız? Tabi ki de internet sayfamızdan bizlere kolaylık ile ulaşabilir yerinizi ayırtabilirsiniz. Bizler bütün bu etkinlik ve programlar ile bütçenize uygun bir şekilde nasıl bu kadar doyasıya eğlenebileceğinizi kanıtlama garantisi veriyoruz. Yılbaşı gecesi Kolej Yılbaşı Mekanlarına gelmeyenlerin çok pişman olacağını düşüyoruz. Bu sebeple sizlerde acele edip bu eğlencede ki yerinizi ayırtmalısınız. Şimdiden yeni yılınızı kutluyor, sevdikleriniz ile mutlu bir sene vaat ediyoruz.