KIZILAY'DA FASIL DİNLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

KIZILAY'DA FASIL DİNLENEBİLECEK MEKANLAR

KIZILAY'DA FASIL DİNLENEBİLECEK MEKANLAR

Bir kızıl goncaya benzetilen sevgililer, fındık ile fıstık ile beslenilen esmerler, güz gülleri gibi hiç bahar yaşamayanlar, daha neler neler...İşte onlar hep o şarkılarda yaşarlar.


Siz de şairin de dediği gibi, "Ehline helaldir na ehle haram, biz içeriz bize yoktur vebali" diyenlerdenseniz ve Ankara'da fasıl müzik dinleyebileceğiniz bir mekan arıyorsanız Kızılay'da pek çok restoran ve meyhanede bu keyfi yaşayabilirsiniz.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara FasılAnkara Fasıl MekanlarıKızılay'da en çok fasıl müzik çalan mekan bulabileceğini yer İnkılap Sokak'tır. Burada bulunan uygun fiyata sahip meyhanelerde içkinizi yudumlarken, Türk sanat müziğine ait eşsiz eserleri müzisyenlerin harika sunumlarıyla dinleyebilirsiniz.

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Afitap Meyhane

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi No:63/B Tunalı-Ankara

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara


Fasıl keyfi yaşıyacağınız mekanlardan bir diğeri Olgunlar sokakta bulunan bir meyhanedir. Burada da içkinize eşlik edecek kaliteli fasıl müziğe ulaşabilirsiniz.

Selanik Sokak, Karanfil Sokak ve Atatürk Bulvarı üzerinde de kaliteli fasıl müziği yapan ekiplerin sahne aldığı restoran ve meyhaneler mevcuttur.

Kızılay'da bulunan bu mekanların tek ortak özelliği fasıl yapıyor olmaları değildir. Hem merkezi konumda olup, hem de uygun fiyat aralığında hizmet bedeli ödeyecek olduğunuz bu mekanlarda keyifli akşamlarınıza keyif katabilmeniz mümkündür.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara FasılAnkara Fasıl Mekanları