KIZILAY'DA FASIL DİNLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

KIZILAY'DA FASIL DİNLENEBİLECEK MEKANLAR

KIZILAY'DA FASIL DİNLENEBİLECEK MEKANLAR

Bir kızıl goncaya benzetilen sevgililer, fındık ile fıstık ile beslenilen esmerler, güz gülleri gibi hiç bahar yaşamayanlar, daha neler neler...İşte onlar hep o şarkılarda yaşarlar.


Siz de şairin de dediği gibi, "Ehline helaldir na ehle haram, biz içeriz bize yoktur vebali" diyenlerdenseniz ve Ankara'da fasıl müzik dinleyebileceğiniz bir mekan arıyorsanız Kızılay'da pek çok restoran ve meyhanede bu keyfi yaşayabilirsiniz.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara FasılAnkara Fasıl MekanlarıKızılay'da en çok fasıl müzik çalan mekan bulabileceğini yer İnkılap Sokak'tır. Burada bulunan uygun fiyata sahip meyhanelerde içkinizi yudumlarken, Türk sanat müziğine ait eşsiz eserleri müzisyenlerin harika sunumlarıyla dinleyebilirsiniz.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara


Fasıl keyfi yaşıyacağınız mekanlardan bir diğeri Olgunlar sokakta bulunan bir meyhanedir. Burada da içkinize eşlik edecek kaliteli fasıl müziğe ulaşabilirsiniz.

Selanik Sokak, Karanfil Sokak ve Atatürk Bulvarı üzerinde de kaliteli fasıl müziği yapan ekiplerin sahne aldığı restoran ve meyhaneler mevcuttur.

Kızılay'da bulunan bu mekanların tek ortak özelliği fasıl yapıyor olmaları değildir. Hem merkezi konumda olup, hem de uygun fiyat aralığında hizmet bedeli ödeyecek olduğunuz bu mekanlarda keyifli akşamlarınıza keyif katabilmeniz mümkündür.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara FasılAnkara Fasıl Mekanları