KEYİFLİ VAKİT GEÇİRİN

blog yazısı ekle !

KEYİFLİ VAKİT GEÇİRİN

Ankara'da her geçen gün yepyeni mekânlar açılmaktadır. Hem büyük bir şehir olduğu için hem de çok fazla insan yaşadığı için sayısız mekân hizmet verdiği halde yeni açılan mekânlarda boş kalmamaktadır. Çünkü insanlar hep aynı yerlere gitmekten sıkılırlar ve devamlı olarak yeni yerler keşfetmekten hoşlanırlar. Bu yüzden Ankara'da her zevke uygun mekân bulmak mümkündür. İnsanlar da yoğun çalışma şartlarından ve günlük telaşlarından sıyırılıp eşleriyle, dostlarıyla keyifli vakit geçirebilmek için dışarıda vakit geçirmektedir. Bu yüzden seçmiş oldukları mekânların gerçekten içlerine sinmesine önem vermektedirler. Bu da mekân sahiplerinin her geçen gün yeni düzenlemeler yapmalarını gerektirmektedir. Çünkü ancak bu şekilde tercih edilirliği yükseltebilirler.

Ankara'da açılan ve düzenlenen mekânlar arasında minderli cafeler de bulunmaktadır. İnsanların hem rahat hem de havadar mekânlarda güzel vakit geçirebilmesi için tasarlanan minderli cafeler çok beğenilmektedir. Eski Osmanlı usulü sedir minderli olan cafeler de bulunmaktadır. Bu cafelerin hepsi aynı hizmeti vermemekle birlikte çoğunda kahvaltı, içecek, yiyecek hatta nargile servisi bile yapılmaktadır.

Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


Siz de minderli cafe seçimi yaparken, verdikleri hizmetleri iyi bir şekilde değerlendirip ona göre karar verebilirsiniz. Böylece gittiğinizde sizi şaşırtan ya da canınızı sıkan bir durum söz konusu olmaz. Ankara'da baharın da gelmesiyle insanlar özellikle dış mekanlarda daha fazla vakit geçirmeye başlamıştır. Çünkü uzun geçen kış aylarında insanlar evde oturmaktan sıkılmıştır bu yüzden fırsat buldukça dışarı çıkıp yepyeni mekanlarda vakit geçirmektedirler.

Ankara'nın hemen her bölgesinde bulunan minderli cafelerden birine hiç gitmediyseniz siz de birini seçip deneyebilirsiniz. Sandalyelerin rahatsız edici oturuşundan sonra minder rahatlığı uzun süre mekânda kalmanızı sağlayacaktır. Çünkü insanlar bir mekâna gittiklerinde oturdukları yerin rahat olmasını da önemserler. Hatta bazı kişiler evlerinde ki rahatı bulmak ister. İşte mekân sahipleri de insanların bu isteklerini göz önünde bulundurarak, hem rahat hem de açık havada bulunan minderli cafeleri yapmışlardır. Bahar aylarında açık havada bulunan minderli cafeler, soğuk havalarda da ısıtıcılar ve mekânın dış kısımlarının kapatılmasıyla soğuk kış günlerde de aynı hizmet vermektedir.