KAVAKLIDERE İFTAR MEKANLARI

blog yazısı ekle !

KAVAKLIDERE İFTAR MEKANLARI

Ankara'nın yaşam merkezi olarak tabir edilen ilçesi Çankaya pek çok mekânında barındırıldığı alanlardan oluşmaktadır. Çankaya ilçesinin bilindik en ünlü semtlerinden biri de Kavaklıdere'dir. Kavaklıdere Tunalı Hilmi Caddesi ile tanınmaktadır. Tunalı Hilmi Caddesi Ankara'nın dolup taşan ve en popüler caddelerinden biri olmasıyla meşhurdur. Sosyal alanların geniş bir yer bulduğu bu cadde istediğiniz her alana sahiptir. Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte Tunalı Hilmi Caddesi bir iftar merkezi haline gelmeye hazırlanıyor. Kavaklıdere iftar mekanları ile bu senede Ramazan'ın iftar zamanları mutlu ve eğlenceli geçmeye aday.Bekri

Tunalı

Adını eski Osmanlıcada içkiye ve muhabbete düşkün kişi olarak tabir edilen Bekri'den alan mekan,Osmanlı Türk mutfağının mirası tarihi tatları,mezeleri,rakıyı Türk Sanat Musikisi eşliğinde "racon"uyla içmenin verdiği zevkle haftanın 7 günü hizmetinizdedir.


devamını oku...
Adres: Bekri Tunalı Meyhanesi - Tunalı Hilmi Caddesi No: 72/1 Kavaklıdere-Ankara

Ayıntap Sofrası

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No:35 GOP-Ankara

Divan Pub

Tunalı

Divan'ın süregelen geleneksel mutfak mükemmelliğini zirveye taşımak azmiyle, deneyimli şeflerimizin en taze ve en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırladığı açık büfe kahvaltısı, Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri ve bar hizmetiyle gün boyu konuklarını ağırlayan Divan Pub, hafif bir tabak atıştırmalıktan, leziz bir öğüne, tüm damak zevklerini beğeninize sunuyor. Divan Pub'ın zarif ve rahat atmosferinde mükemmel bir kahvaltı, verimli bir iş yemeği ya da dost sohbetleriyle çeşnilenen bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.devamını oku... Adres: Tunalı Hilmi Cad. Güniz Sok. No:42 (Divan Otel İçi) Kavaklıdere-Ankara


Kavaklıdere'nin ünlü caddeleri sosyal aktivitelerin yoğun olarak yapıldığı alanlara sahiptir. Bu durum önemli ölçüde Ankara'nın popüler mekânlarını bir arada toplamasına sebep olmaktadır. Türkiye' de coşkuyla geçen iftar akşamları içinde Ankara' da akla gelen bu semte büyük ilgi gösterilmekte. Birbirinden farklı restoran ve lokantaları ile özel olarak geçireceğiniz Ramazan akşamlarına ev sahipliği yapacak olan Kavaklıdere her kesimden aileleri iftar akşamlarına davet ediyor. Kavaklıdere iftar mekanları her sene olduğu gibi bu senede oldukça büyük bir ilgi ile karşılaşacağının farkında olarak iftar menülerini şimdiden hazırlamış durumda.

Kavaklıdere iftar mekanları sosyal olarak kalabalığıyla diğerlerinden ayrılmakta. Bunun en büyük nedeni özenli bir çalışma sunan birbirinden ünlü restoranla dolup taşması. Kavaklıdere bunun yanında her kesimden ve her bütçeden aileye kucak açmakta. Bütçeniz ne olursa olsun Kavaklıdere iftar mekânlarında güzel bir akşam geçirmeniz mümkün. Ailenizle birlikte bu özel akşamı bir kez farklı kılıp sizde bu farklı eğlenceye katılabilirsiniz. Ankara'nın bu özel mekânlarında sizde ayrıcalıklı bir akşam geçirebilir, gerek Türk mutfağı gerekse dünya mutfağında ünlenmiş yemekleri bu iftar akşamlarınızda tadabilir, farklı lezzetlerle tanışabilirsiniz. Bu lezzetlerin yanında sizler için çalışan özenli elemanların eşliğinde kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.

Ankara' da bu farklı akşamlarda eğlencenin tadına varabileceksiniz. Bu özel aya özel menülerle farklılık yaratmak sizin elinizde. Size uygun kampanyalarla bu iftar akşamlarını gayet uygun fiyatlarla sağlayabilirsiniz. İftar akşamlarınızda sevdiklerinizle mutluluğun adresi bu senede Kavaklıdere olacak.