İNCEK RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

blog yazısı ekle !

İNCEK RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

Bazen evden sıkıldığınız da oturmak için farklı mekânlar ararsınız. Bu durumda bulunduğunuz semtte size yakın olan mekânlar en uygun seçim imkânını sağlar. Ankara da oturanlar bulundukları semtlerdeki mekânlarda zaman geçirebilirler. İncek restoran cafe pastane ve mekanlar arasından istenilen herhangi birisinde zaman geçirmek mümkündür. Herkesin zevkine göre dekore edilmiş mekânlar bulunuyor.
Pasta yemeyi sevenler istediklerinde özel günlerinde pastanelerde kutlama yapabilir. Aynı şekilde kafe de toplanarak arkadaşlarla keyifli zaman geçirerek sohbet edebilirler. Akşam yemeği yemek isteyenler için bu semtte pek çok farklı restoran seçeneği de bulunuyor. Sevdikleriniz ile güzel bir yemek için bu mekânlardan herhangi birini seçerek dilediğiniz saatte orada olarak yemeğinizi yiyebilirsiniz. İş toplantılarınızı yemek eşliğinde yapmak isterseniz uygun seçim yapabileceğiniz onlarca restoran bulunuyor.

Denizatı Pastane Restoran İncek

İncek

Denizatı İncek, 45 yıllık Denizatı Pastanelerinin İncek' uzantısı olup, Ankara' da bir ilke imza atmış ve restoran, cafe-bistro ve pastaneyi aynı mekanda birleştirerek sizlere hizmet vermek üzere 15 nisanda açılmıştır.

Restoranımızda keyfe keder akşamlarınızı taptaze mezeler, et ve balık yemekleriyle şenlendirebilir, Cafe- bistro katında dünya mutfağının spesiyallerini yada sizin için özel ithal edilmiş kahvelerimizi deneyebilir, aynı kattaki geniş ve huzurlu Gizli Bahçemizde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Giriş katındaki pastanemiz ise bunca yılın tecrübesi ve kaliteli ürün yelpazesiyle siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mahallesi Zafer Caddesi No:23 İncek-Ankara


Ankara da ziyaret amacı ile bulunanlarda hangi semtte giderlerse orada bulunan mekânlarda zaman geçirebilirler. Oturup sohbet etme imkânı veren onlarca mekân bulunuyor. İncek restoran cafe pastane ve mekanlar içinden istediğiniz de yemek yiyebilir ya da oturup bir şeyler içebilirsiniz. Gençlerin hoşuna gidecek kafe konseptleri sayesinde oturup arkadaşları ile zaman geçirebilecekleri pek çok farklı seçenek bulunuyor. Kafelerde zaman geçirmek isteyenlerin oyalanacağı ufak tefek oyun fırsatı da sunuluyor. Sıkılmadan zaman geçirmek için bu alanlar oldukça iyi bir seçim olacaktır. Yazın dış alanlarda oturmak isteyenler için bahçe ya da teras seçenekleri bulunan mekânlar tercih edilebilir. Yazın güzelliğini yaşamak isteyenler için bu mekânlar doğru tercihler olacaktır.

Ankara da bulunan herkes için farklı damak zevkine göre hazırlanan menüler arasından seçim yapmak daha kolay olmaktadır. Yöresel yemek isteyenler için de seçenekler bulunuyor. Bu sayede özlediğiniz lezzetleri tatma fırsatını sizlerde bulabilirsiniz. İsteyen herkes aklına geldiğinde bu mekânlarda zaman geçirebilir. Yalnız olabileceğiniz gibi aynı şekilde sevdikleriniz ile bu mekânlarda zaman geçirerek keyifli sohbetler edebilirsiniz. İncek restoran cafe pastane ve mekanlar arasından sizin zevkinize uygun olanları seçerek zamanınızı burada geçirebilirsiniz. Herkesin hoşuna gidecek mekân seçenekleri bulunduğundan keyifli zaman geçirmeleri mümkün olacaktır.