İNCEK AÇIK HAVA BRUNCH MEKANLARI

blog yazısı ekle !

İNCEK AÇIK HAVA BRUNCH MEKANLARI

Ankara da oturanlar için her semtte farklı pek çok mekânda brunch yapma fırsatı bulunuyor. Bu şehri bilmeyenler ziyaret amacı ile geldiklerinde İncek açık hava brunch mekanları arasından hoşlarına gidenlerde keyifli kahvaltı yapma fırsatını bulabilirler. Açık hava da mis gibi kokular içinde kahvaltınızı yapmak istediğiniz de pek çok farklı seçenek imkânınız bulunur.
Seçimlerinizi yaparken damak tadınıza göre ya da mekânın dizaynına göre yapabilirsiniz. Restoran bölümlerinde kapalı alanlarda geç saatlerde kahvaltı yapmak istemeyenler bunun için bahçe ya da terası bulunan mekânlar arasından seçim yaparak istedikleri saatte kahvaltı yapmanın rahatlığını yaşayabilirler. Hafta sonu sevdikleriniz ile birlikte açık hava da geç saatlerde keyifle kahvaltı yapabilirsiniz.

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara


Erken saatlerde kahvaltı yapmayı sevmeyenler daha fazla uyuyarak daha geç saatlerde brunch mekan seçimleri ile güzel bir kahvaltı yapabilirler. Yaz aylarında kapalı alanda bulunmak istemeyenler için açık hava da brunch keyfi sağlayan mekânlar tercih edilebilir. Herkesin zevkine göre farklı dizayn edilmiş hoş bahçeleri bulunan mekânlar arasından istediğinizi tercih etmeniz durumunda kahvaltınızı açık hava da manzara karşısında yapabilirsiniz. Cafe ortamında açık hava da açık büfe kahvaltı seçenekleri sunan mekânlarda bulunuyor. Damak tadınıza göre seçimler yaparak güzel bir kahvaltı yaparken yanınızda bulunan dostlarınız ya da aileniz ile bu kahvaltının keyfini sohbet ederek çıkartabilirsiniz. Hafta içi ya da hafta sonu brunch hizmeti veren pek çok farklı mekân seçenekleri bulunuyor.

İncek açık hava brunch mekanları ile istediğiniz zaman açık havada geç kahvaltı yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Gece dışarı çıkmayı isteyenler için farklı alanlarda bulunan meyhane seçenekleri mevcuttur. Bir şeyler içmek ve keyifli zaman geçirmek isteyenler bu seçenekler arasından istediklerini tercih ederek buraya gidebilirler.

Eğlence mekânı arayanlar bar pub seçenekleri sayesinde arkadaşları ile hoş vakitler geçirebilirler. Dışarı çıkmak istediğiniz de Ankara da gidebileceğiniz de pek çok farklı konseptlere göre dizayn edilmiş mekânlar bulunur. Aynı şekilde farklı damak tatlarına göre hitap eden menüler sunan farklı mekânlar arasından seçimler yapılarak aileniz ile keyifli zaman geçirebilirsiniz.