GÖLBAŞI KAHVALTI MEKANLARI

blog yazısı ekle !

GÖLBAŞI KAHVALTI MEKANLARI

GÖLBAŞI KAHVALTI MEKANLARI

Sabah kahvaltısı ve hayatımızdaki önemini herkes bilmektedir. Güne iyi başlamak isteyenler için ideal bir yol olan kahvaltı keyfini Gölbaşı kahvaltı mekanları favoriler arasında yer almaktadır. Özellikle çalışan kesimin Pazar kahvaltılarına özen göstermesi ve değişik mekanlar araması farklı lezzet ve sunumlarla tadı damağında kalmaktadır. Her sabah gözlerini açan ve keyifli bir kahvaltı yapmak isteyen ve farklı yerler keşfetmek sizin elinizdedir. Ankara da kendine özgü tarzı ile dekoratif çizgilerle müşterilerin ilgisini çekmektedir.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı MekanlarıSevdikleriniz ve ailenize sürpriz yaparak onları bir sabah hemen kahvaltıya götürmeniz mutlu etmektir. İddialı kahvaltı çeşitleri ve zengin menüsü ile insanlar şaşırmaktadır. Sucuklar, çeşitli peynirler, zeytinler, bal kaymakla birlikte muhteşem lezzetler konulmaktadır.

Mekân da kişi başı olarak servis yapılması ve ücret ona göre ödenmektedir. Sabah erken gittiğinizde mis gibi kokan börek kokuları sıcak simit ve poğaçalarla muhteşem yiyeceklerle doyduğunuzu hissedeceksiniz. Sipariş oldukça zengin olup aklınıza gelmeyene kahvaltı çeşitleri arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara


Son zamanlarda çalışan insanların çoğu dışarıda yemek yemeyi tercih etmektedirler. Maddi yönden sıkıntı olmadığı gibi restoran gibi ferah ve güzel ortamlar olması insanların bütçesine uygun menüler sayesinde tercih edilmektedir. Sevgi dolu ve sıcak karşılama ve çalışanların güler yüzü müşterilerin memnun olduğunun göstergesidir.

Özellikle sabahları yürüyüşe giden ve kahvaltısını doğal güzellikler arasında yapmayı tercih edenler için mükemmel alternatifler sunulmaktadır. Gölbaşı kahvaltı mekânları özellikle muhteşem göl manzarası ile mükemmel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyen herkesin doğa güzellikleri ile birlikte kendine hayran bırakan mimari yapısı ile cafe tarzı yerleri de bulmak mümkündür.

Genelde içecek ve yemek üzerine olan küçük ama otantik havası müşterilerin hoşuna gitmektedir. Yüzlerce insanın uğradığı kahvaltı mekânları yanı sıra kafayı dağıtmak ve yalnız kalmak isteyenlere özgü rakı balık eşliğinde meyhane keyfini yaşamaktadırlar. Dertli, sevinçli ve hayata gülen gözlerle bakan her kesimden insanlar sevdikleri her şeyi yapmakta özgürdürler. İşten eve giderken birer kadeh içki içmek veya sohbet etmek için insanlar bar pub tercih etmektedirler.Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları