GÖLBAŞI KAHVALTI

blog yazısı ekle !

GÖLBAŞI KAHVALTI

GÖLBAŞI KAHVALTI

Kahvaltı bir insanın en önemli öğünlerinden biri olmaktadır. İyi yapılan bir kahvaltı ile güne başlamak kişiyi hem de zinde tutmakta hem de iyi hissettirmektedir. Tüm hafta çalışan insanların da tek eğlencesi pazar ünleri yapılan kahvaltılar olmaktadır. İster aile ile ister arkadaşlar veya sevgili ile olsun şık bir mekan da hoş olmaktadır. Gölbaşı kahvaltı da bu şekilde insana ayrı bir keyif ve haz veren etkinliklerden biridir. İnsanlar her zaman birbirinden ayrı olmaktadır.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları
Kimisi doğa da kimisi ise deniz veya havuz kenarında yapılacak bir kahvaltıyı tercih edebilmektedir. Ankara, bu yöndeki etkinlikler için doğru adres olmaktadır. İnsanlar özellikle tek gün izinleri olan kişiler geç kahvaltı ile güne başlamak istemektedirler. Güzel bir Türk kahvaltısı ile bütün gün zinde kalmak mümkün olmakta hem de bütün hafta kaybedilen enerji geri kazanılmakta ayrıca sinir ve stres kalmamaktadır. Temiz havada ve farklı ortamda kişi daha da kendini bulmaktadır. Her zaman olmasa da belli periyotlar ile farklılıklar muhakkak ki insan hayatında yer almaktadır.

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara


Günümüzde artık pek çok restoran sabah kahvaltısı vermekte ardından öğle yemeği servisine geçmektedir. Bazı cafe tarzı yerler ise saat ayrımı yapmadan gün boyu kahvaltı veya yemek servisi bulundurmaktadır. Yoğun çalışma tempolarında insanların biraz uzaklaşmaları ve kendilerini dinlemeleri gerekmektedir. Gündelik hayat bir iş hayatı üzerine eklendiğinde insanlar bazen hayattan bile zevk alamamaya başlamaktadır. Bu yüzden kısa aralıklar ile bile olsa değişiklik doğru olmaktadır. Bir sürü bulunan pub yerleri de kişinin zevkine göre tercih edilmektedir.

Toplum olarak çoğul bir kesim içkiyi ve içki masasını sevmektedir. İçkiyi gerçek anlamda tüketen insanlar içki kurallarını da bilmektedir. Daha çok bira içmeyi seven insanların ilk tercihi bar olmaktadır. Kimi yerde yüksek müzik kimi yerde ise daha kısık müzik eşliğinde içkiler içilebilmektedir. Meyhane ise ayrı bir kültür olmakta ve ayrı bir keyif vermektedir. Bu tip yerlerde çoğunluk ile rakı tercih edilmektedir. Ne olursa olsun herkesin kafa dinlemeye hakkı bulunmakta ve kendini en iyi hissedeceği yerlerde vakit geçirmesi doğru olmaktadır.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları