GÖLBAŞI KAHVALTI

blog yazısı ekle !

GÖLBAŞI KAHVALTI

GÖLBAŞI KAHVALTI

Kahvaltı bir insanın en önemli öğünlerinden biri olmaktadır. İyi yapılan bir kahvaltı ile güne başlamak kişiyi hem de zinde tutmakta hem de iyi hissettirmektedir. Tüm hafta çalışan insanların da tek eğlencesi pazar ünleri yapılan kahvaltılar olmaktadır. İster aile ile ister arkadaşlar veya sevgili ile olsun şık bir mekan da hoş olmaktadır. Gölbaşı kahvaltı da bu şekilde insana ayrı bir keyif ve haz veren etkinliklerden biridir. İnsanlar her zaman birbirinden ayrı olmaktadır.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları
Kimisi doğa da kimisi ise deniz veya havuz kenarında yapılacak bir kahvaltıyı tercih edebilmektedir. Ankara, bu yöndeki etkinlikler için doğru adres olmaktadır. İnsanlar özellikle tek gün izinleri olan kişiler geç kahvaltı ile güne başlamak istemektedirler. Güzel bir Türk kahvaltısı ile bütün gün zinde kalmak mümkün olmakta hem de bütün hafta kaybedilen enerji geri kazanılmakta ayrıca sinir ve stres kalmamaktadır. Temiz havada ve farklı ortamda kişi daha da kendini bulmaktadır. Her zaman olmasa da belli periyotlar ile farklılıklar muhakkak ki insan hayatında yer almaktadır.

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara


Günümüzde artık pek çok restoran sabah kahvaltısı vermekte ardından öğle yemeği servisine geçmektedir. Bazı cafe tarzı yerler ise saat ayrımı yapmadan gün boyu kahvaltı veya yemek servisi bulundurmaktadır. Yoğun çalışma tempolarında insanların biraz uzaklaşmaları ve kendilerini dinlemeleri gerekmektedir. Gündelik hayat bir iş hayatı üzerine eklendiğinde insanlar bazen hayattan bile zevk alamamaya başlamaktadır. Bu yüzden kısa aralıklar ile bile olsa değişiklik doğru olmaktadır. Bir sürü bulunan pub yerleri de kişinin zevkine göre tercih edilmektedir.

Toplum olarak çoğul bir kesim içkiyi ve içki masasını sevmektedir. İçkiyi gerçek anlamda tüketen insanlar içki kurallarını da bilmektedir. Daha çok bira içmeyi seven insanların ilk tercihi bar olmaktadır. Kimi yerde yüksek müzik kimi yerde ise daha kısık müzik eşliğinde içkiler içilebilmektedir. Meyhane ise ayrı bir kültür olmakta ve ayrı bir keyif vermektedir. Bu tip yerlerde çoğunluk ile rakı tercih edilmektedir. Ne olursa olsun herkesin kafa dinlemeye hakkı bulunmakta ve kendini en iyi hissedeceği yerlerde vakit geçirmesi doğru olmaktadır.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları