DÜĞÜN MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

DÜĞÜN MEKÂNLARI

Hayatınızın en mutlu anlarını yaşayacağınız düğününüzün en güzel şekilde olmasını istemek her çiftin hakkı. Bu özel organizasyon için çiftler için unutulmayacak anılarla dolu olması, her güzel anının objektife yansıyarak ölümsüzleştirilmesi, yıllar sonra albümlerden bakarak iç geçireceği bir anı olarak kalması sizin elinizde.

Düğün töreninde kimseyi atlamak istemeyen ve kalabalık bir davet düşünen çiftlerin tercihini kulüp davet alanları oluşturuyor. Kış ve yaz düğünlerine olanak sağlayan kulüplerde, yemekli organizasyonların yanı sıra bütçeyi gözeten kokteyl veya açık büfe önerilmektedir. Böylece düğün bütçenizi de zorlamamış olursunuz. Ankara'da 50 civarında kulüp, düğün organizasyonunuz için hizmet veriyor. Kulüpler, günümüzde kalabalık misafirli düğünler için birebir.Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Kulüpler bir düğün mekânı için tüm konsepti içinde barındırdığı için arık en çok tercih edilen düğün mekânları arasında yerini almaya hızla devam ediyor. Kulüpler, klasiklikten arınmış modern düğünler yapılmasını sağlar. Kulüpler genellikle bir organizasyon firmasıyla çalışacağı göz önünde bulundurulursa bu firmayla sizin de iletişime geçmeniz düğününüzün istediğiniz gibi olmasını kolaylaştıracaktır.

Günümüzde Ankara içerisinde pek çok farklı kulüp, çiftlerin düğünlerini burada yapmaları adına farklı konseptleri çiftlerin beğenisine sunuyor. Çiftlerin yapmaları gereken tek şey ise bunlar arasından istedikleri arasından seçimlerini yapmak. Kulüpte düğün denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen şeylerden bir tanesi ise yüksek masrafları olma ihtimali. Çünkü geçmiş dönemlerde böylesi bir algı meydana gelmeye başladı. Böyle olunca da ne kadar istenirse istensin ortaya istenilenden çok daha farklı bir yerde düğün yapılmak zorunda kalıyor. Şimdilerde ise artık Ankara'da bulunan kişiler bu konu ile alakalı hiç olmadığı kadar fazla seçeneğe sahipler.

Böyle olunca çiftlerin yapmaları gereken tek şey onlara en uygun olacağına inandıkları kulüpler arasından seçim yapmak olacak. Her bir kulübün kendine özel farklı paketleri bulunmaktadır. Dolayısıyla öncelikli olarak kulüpler incelenmeli ve çiftlere en uygun olacak tarzdaki kulüpler içerisinden seçim yaptıktan sonra da görüşmelere başlanmalıdır. Böylece düğünün yaklaşık 4 5 ay öncesinde çiftler istemiş oldukları kulüp ile anlaşmaya varmış olacaktır.