DÜĞÜN MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

DÜĞÜN MEKÂNLARI

Hayatınızın en mutlu anlarını yaşayacağınız düğününüzün en güzel şekilde olmasını istemek her çiftin hakkı. Bu özel organizasyon için çiftler için unutulmayacak anılarla dolu olması, her güzel anının objektife yansıyarak ölümsüzleştirilmesi, yıllar sonra albümlerden bakarak iç geçireceği bir anı olarak kalması sizin elinizde.

Düğün töreninde kimseyi atlamak istemeyen ve kalabalık bir davet düşünen çiftlerin tercihini kulüp davet alanları oluşturuyor. Kış ve yaz düğünlerine olanak sağlayan kulüplerde, yemekli organizasyonların yanı sıra bütçeyi gözeten kokteyl veya açık büfe önerilmektedir. Böylece düğün bütçenizi de zorlamamış olursunuz. Ankara'da 50 civarında kulüp, düğün organizasyonunuz için hizmet veriyor. Kulüpler, günümüzde kalabalık misafirli düğünler için birebir.Şairin Yeri

Çankaya

devamını oku... Adres: Yakupabdal Mahallesi Elmadağ Kayak Merkezi Yolu No:1599 Çankaya - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Kulüpler bir düğün mekânı için tüm konsepti içinde barındırdığı için arık en çok tercih edilen düğün mekânları arasında yerini almaya hızla devam ediyor. Kulüpler, klasiklikten arınmış modern düğünler yapılmasını sağlar. Kulüpler genellikle bir organizasyon firmasıyla çalışacağı göz önünde bulundurulursa bu firmayla sizin de iletişime geçmeniz düğününüzün istediğiniz gibi olmasını kolaylaştıracaktır.

Günümüzde Ankara içerisinde pek çok farklı kulüp, çiftlerin düğünlerini burada yapmaları adına farklı konseptleri çiftlerin beğenisine sunuyor. Çiftlerin yapmaları gereken tek şey ise bunlar arasından istedikleri arasından seçimlerini yapmak. Kulüpte düğün denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen şeylerden bir tanesi ise yüksek masrafları olma ihtimali. Çünkü geçmiş dönemlerde böylesi bir algı meydana gelmeye başladı. Böyle olunca da ne kadar istenirse istensin ortaya istenilenden çok daha farklı bir yerde düğün yapılmak zorunda kalıyor. Şimdilerde ise artık Ankara'da bulunan kişiler bu konu ile alakalı hiç olmadığı kadar fazla seçeneğe sahipler.

Böyle olunca çiftlerin yapmaları gereken tek şey onlara en uygun olacağına inandıkları kulüpler arasından seçim yapmak olacak. Her bir kulübün kendine özel farklı paketleri bulunmaktadır. Dolayısıyla öncelikli olarak kulüpler incelenmeli ve çiftlere en uygun olacak tarzdaki kulüpler içerisinden seçim yaptıktan sonra da görüşmelere başlanmalıdır. Böylece düğünün yaklaşık 4 5 ay öncesinde çiftler istemiş oldukları kulüp ile anlaşmaya varmış olacaktır.