DÜĞÜN MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

DÜĞÜN MEKÂNLARI

Hayatınızın en mutlu anlarını yaşayacağınız düğününüzün en güzel şekilde olmasını istemek her çiftin hakkı. Bu özel organizasyon için çiftler için unutulmayacak anılarla dolu olması, her güzel anının objektife yansıyarak ölümsüzleştirilmesi, yıllar sonra albümlerden bakarak iç geçireceği bir anı olarak kalması sizin elinizde.

Düğün töreninde kimseyi atlamak istemeyen ve kalabalık bir davet düşünen çiftlerin tercihini kulüp davet alanları oluşturuyor. Kış ve yaz düğünlerine olanak sağlayan kulüplerde, yemekli organizasyonların yanı sıra bütçeyi gözeten kokteyl veya açık büfe önerilmektedir. Böylece düğün bütçenizi de zorlamamış olursunuz. Ankara'da 50 civarında kulüp, düğün organizasyonunuz için hizmet veriyor. Kulüpler, günümüzde kalabalık misafirli düğünler için birebir.Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara

Ata Konağı Restaurant

Hamamönü

ATA KONAĞI TARİHÇESİ

Konağımız, son Osmanlı mimarisi tarzında tahminen 1850'lerden sonra inşa edilmiş olup, Ankara Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu tarafından tescillenerek korumaya alınmıştır. Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinde devletin ileri gelenlerinin konakladığı rivayet olunur.

Tamamen kullanılmaz, harabe haline gelmiş konağımız 2005-2006 yıllarında restore edilerek, tarihimize ve büyüklerimizin anısına saygı ifade eden Ata Konağı Restaurant olarak 23 Eylül 2006 yılında halkımızın hizmetine sunulmuştur.
Konağımız üç katı kullanıma açık dört katlı bir binadır. Tarihi doku bozulmadan yenileme yapılmasından dolayı katlarımızda büyüklü küçüklü 8 odamız bulunmaktadır. Restaurantımızda sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemeği olmak üzere üç öğün yemek servisi sunulmaktadır. Odalarımız bayan günleri, doğum günleri gibi grup yemeklerinde de tercih edilmektedir.

Konağımız 2012 yılından itibaren geliştirilip, genişletilerek nişan, kına, düğün, sünnet, toplu yemek gibi etkinliklerde de kullanılabilecek 150 ve 200 kişilik iki ayrı bahçeye sahip olmuştur. Bahçeler birleştirildiği anda 350-400 kişiye hizmet verilecek konuma gelmektedir. Bahçe salonlarımızın üstü açılıp kapanabilir olup ısıtma ve soğutma sistemleri mevcuttur. Bu sayede dört mevsim hizmet verilmektedir. Lezzetli ve beğenilen yemeklerin yanı sıra bu konsept aranılan ve tercih edilen mekanlar arasında ilk sırayı almaktadır.

ATA KONAĞI SAHİP VE İŞLETMECİLERİ

Konağın sahibi emekli Dr. Latif ATASEVER ve eşi Ecz. Neriman ATASEVER 'dir. Atasever ailesi sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Sağlığın bir parçası olan beslenme ve sosyal faaliyetlerin önemimi bildikleri için bu sektörde de özel ve güzel Konağı titizlikle işletmektedirler.

Dr. Latif ATASEVER önderliğinde eşi Ecz. Neriman ATASEVER, çocukları Dr. Selçuk ATASEVER, Müh. Serdar ATASEVER, Ecz. Selnur ATASEVER; gelinleri Müh. Sedef ATASEVER, ve İşletmeci Bilgehan ATASEVER 'den oluşan kocaman bir aile işletmesi Ata Konağı.

Ürünlerimiz kendi açık mutfağımızda imal edilmekte olup kendi soframıza koymadığımız hiçbir yiyeceği konuklarımıza sunmamaktayız. Temel felsefemiz hijyenik, mümkün olduğu kadar organik, taze gıdalarla, Türk ve Ankara mutfağına uygun yemekler üreterek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Buyurun sizlerle de birlikte olalım.

devamını oku...
Adres: Dumlupınar Caddesi Sarıkadın Sokak No:69 Hamamönü Kurtuluş-ANKARA

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/B G.O.P-Ankara

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Kulüpler bir düğün mekânı için tüm konsepti içinde barındırdığı için arık en çok tercih edilen düğün mekânları arasında yerini almaya hızla devam ediyor. Kulüpler, klasiklikten arınmış modern düğünler yapılmasını sağlar. Kulüpler genellikle bir organizasyon firmasıyla çalışacağı göz önünde bulundurulursa bu firmayla sizin de iletişime geçmeniz düğününüzün istediğiniz gibi olmasını kolaylaştıracaktır.

Günümüzde Ankara içerisinde pek çok farklı kulüp, çiftlerin düğünlerini burada yapmaları adına farklı konseptleri çiftlerin beğenisine sunuyor. Çiftlerin yapmaları gereken tek şey ise bunlar arasından istedikleri arasından seçimlerini yapmak. Kulüpte düğün denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen şeylerden bir tanesi ise yüksek masrafları olma ihtimali. Çünkü geçmiş dönemlerde böylesi bir algı meydana gelmeye başladı. Böyle olunca da ne kadar istenirse istensin ortaya istenilenden çok daha farklı bir yerde düğün yapılmak zorunda kalıyor. Şimdilerde ise artık Ankara'da bulunan kişiler bu konu ile alakalı hiç olmadığı kadar fazla seçeneğe sahipler.

Böyle olunca çiftlerin yapmaları gereken tek şey onlara en uygun olacağına inandıkları kulüpler arasından seçim yapmak olacak. Her bir kulübün kendine özel farklı paketleri bulunmaktadır. Dolayısıyla öncelikli olarak kulüpler incelenmeli ve çiftlere en uygun olacak tarzdaki kulüpler içerisinden seçim yaptıktan sonra da görüşmelere başlanmalıdır. Böylece düğünün yaklaşık 4 5 ay öncesinde çiftler istemiş oldukları kulüp ile anlaşmaya varmış olacaktır.