ÇUKURAMBAR AÇIK HAVA BRUNCH MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ÇUKURAMBAR AÇIK HAVA BRUNCH MEKANLARI

İnsanlar sevdikleri ile özel zamanlar geçirmek için hem kendilerinin hem de sevdiklerinin beğenebilecekleri yerleri özel olarak seçmek isterler. Bunun içinde seçilecek yerler zevke göre değişiklikler gösterebilmektedir. Çukurambar açık hava brunch mekanları her zaman için uzun süreli kahvaltıların ve yemeklerin yenmesini sağlamaktadır. Belirli zamanlarda yapılan bu keyif ile unutulmaz zamanlar geçirebilirsiniz.
Ankara genel itibari ile en güzel yemekleri ile dikkat çeken yerlere sahip olmaktadır. Mekan seçimlerinizi yaparken ne istediğinize bilerek yapmanızda fayda vardır. Seçim yaparken tek başınıza ya da sevdiklerinizle ne istediğinizin kararını vermelisiniz. Eğer leziz yemekler yemek isterseniz harika yemek yapan ve sunumlarıyla öncelikle gözünüzü doyuracak olan restoran tercihi yapmalısınız.

Sıtkı Usta Kadayıf, Künefe, Baklava ve Kahvaltı Salonu

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 13/B Çukurambar-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara


Yemekler damak tadınıza uygun olmaktadır. Masada olmasını istediğiniz her şeyi bir arada bulabilmektesiniz ve ücret bakımından da bütçenize çok uygun olmaktadır. Cafe seçimi yaptığınızda da kısa süre içerisinde hazırlanabilecek her şeyi bir arada bulabilmektesiniz. Dış ve iç mekanda oturabilme imkanına da sahip olabilmektesiniz. Hem yemek yemek hem de yanında içeceklerden size uygun olanını seçmek isterseniz de Bar Pub sizin için uygun olacaktır.

Hem görsel açıdan hem de hizmet bakımından kusursuz yerleri bir arada bulabilirsiniz. Bir kez dolaşmaya başladıysanız her zaman için bu yerler size çok daha cazip gelecektir. En yakın arkadaşınız ya da sevdiklerinizle daha eğlenceli bir yer istiyorsanız da meyhane ilk sırada yer alabilmektedir. Özel sanatçıların olduğu, özel meyve tabaklarının olduğu bir yer hem gözünüze hem de midenize hitap edecektir. Bazen de dertleşmek için kullanılan en sık yerler arasında yer almaktadır.

Aklınızdan geçen ne ise hayata geçirmek için zaman kaybetmemelisiniz. Çevrenizdekilerin düşünceleri ve istedikleri yerler sizin için önemliyse onların nereyi istediklerini ya da nasıl bir yerde rahat olacaklarını bilerek hareket etmelisiniz. Bu şekilde de hem siz hem de yanınızdaki insanlar mükemmel zaman geçirebilirsiniz. Birçok yer arasından size hitap eden yeri bulabilirsiniz. O kadar fazla yer arasından hangisini seçeceğinize karar veremeyebilirsiniz. İşte o zaman damak tadınıza en uygun olan yeri seçmelisiniz.