ÇUKURAMBAR AÇIK BÜFE KAHVALTI VE BRUNCH MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

ÇUKURAMBAR AÇIK BÜFE KAHVALTI VE BRUNCH MEKÂNLARI

ÇUKURAMBAR AÇIK BÜFE KAHVALTI VE BRUNCH MEKÂNLARI

Ankara' da güzel bir gün geçirmek için artık kendinizi yormaya gerek yok. Ankara'nın her semtinde dilediğiniz kadar sosyal aktiviteyi yapma şansına sahipsiniz. Ankara'nın bu konu da en çok kucak semtlerinin başında Çukurambar gelmekte. Çukurambar açık büfe kahvaltı ve brunch mekanları ile sizlere güzel bir kahvaltı ile güne başlama imkanı sunmakta.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları
Ankara artık eskisi kadar sıkıcı değil. Her geçen gün gelişen ve bir başkent olmaya yaraşır sosyal imkanları ile Ankara artık en çok sevilen şehirler listesinde üst sıralarda yer almakta. Lüks mekanların yanında daha uygun fiyatlı mekanlarla birlikte Ankara öğrenci, memur, emekli ve çok daha fazlası için pek çok imkan tanımakta. Bu durum karşısında sizlerde gezmek ve eğlenmek için her türlü imkana sahip olabileceksiniz.

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara


Ankara'nın bu konu da özel semtlerinden ilki de Çukurambar' dır. Mekan konusunda pek çok ismi sokaklarında taşıyan Çukurambar sizler için mükemmel bir gün geçirmenin yeni ismi olabilmekte. Bu imkanlardan ise en çok bilinenleri restoran hizmetleridir. Restoran hizmetleri özellikle güzel bir kahvaltı ile güne başlamak isteyenlerin yeni adresi niteliğinde. Açık büfe kahvaltı severler için pek çok nezih ortam bulunmakta. Dilediğiniz ve sevdiğiniz yüzlerce çeşit kahvaltı malzemesi içerisinden seçiminizi yaparak bu güzel kahvaltıya başlayabilirsiniz. Hafta sonu iş yorgunluğunun üzerine geç kalkanlardan iseniz tek yapmanız gereken bir brunch için Çukurambar' a gelmek. Son zamanların trendi olan brunch sizlere öğle yemeği ve kahvaltı arasında yiyecekler sunarak bir farklılık yaşamanızı sağlamakta.

Kahvaltıdan sonra Çukurambar' da cafe mekânları sizleri mekanları beklemekte. Cafe konusunda oldukça fazla mekânı bir araya getiren Çukurambar bu konu da önemli merkezlerden biri. İçkili bir ortamda eğlencenin tadına varmak istiyorsanız bar pub gibi ortamlar tam size göre. İçkili ve nezih bar publar her kesime hitap edecek nitelikte. Özellikle gençlerin olmazsa olmazıdır.

Bir diğer isim ise hiç kuşkusuz en sıcak ortamlardan biri olan meyhane. Meyhane kültürü Çukurambar'da da halen eski tazeliği ile devam etmekte. Sizler eğlenmek istiyorsanız şimdiden mekân konusunda tercihinizi yapın ve hemen şimdi dışarıya adımınızı atın.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları