ÇAYYOLU RESTORANLARINDA YILBAŞI

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU RESTORANLARINDA YILBAŞI

Eğer ki Ankara'da iseniz ve yılbaşında Çayyolu dolaylarında olmak istiyorsanız, Çayyolu'ndaki restoranlar hazırlıklarını günler öncesinden sizin için tamamladı.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Hemen hemen her mekanda pek çok türde müzik dinleme imkanına sahipsiniz. Çayyolu restoranlarında genellikle eğlence 20:00 sıraları sizleri karşılayan fasıl ekibiyle başlıyor. Ardından pek çok tarzda müzikle yılbaşı gecesi kutlamasına geçiliyor.

Fasıl, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Türkçe Pop ve dj performanslarını canlı olarak dinleyebileceğiniz Çayyolu restoranlarında, gece boyu eğlencenin tadına varacaksınız.

Gelelim gecenin lezzetlerine. Yılbaşı gecelerinde genellikle doyduğumuzdan fazlasını yemek için programlandırırız kendimizi. E ev sahibi Çayyolu'ndaki restoranlar olunca da şüphesiz ki yılbaşı sofranız da pek çok farklı tarzda lezzet bulabileceksiniz.

Hayat Bir Sahne

Ümitköy

Her akşam canlı müzik eşliğinde lezzetli meze ve yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Hayat Bir Sahnedevamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara

Fiz Meyhane

Ümitköy

Mekanımız şık ama mütevazı dekorasyonu ile gözünüze hitap ederken, nefis soğuk mezelerimiz, güveçte sıcak yemeklerimiz ile damak tadınıza da hitap ediyoruz.

Keyifli rakı masalarının, birer kadeh şarabın yanında edilen hoş muhabbetlerin veya eğlenceli bira toplantılarının Ümitköy'deki adresiyiz.

Sizleri yeşilin içindeki küçük saklı bahçemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Gelin, ailemizin bir parçası olun.

Not: Mekanımızda Pazar hariç her gün 20.00 - 00.00 saatleri arasında Fasıl yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Mutlukent Mahallesi 1946. Sokak No:3 Ümitköy-Ankara

Barba Piru Meyhane

Ümitköy

devamını oku... Adres: Mutlukent Mah. 1546. Sokak No:10 Ümitköy - Ankara

Kraz Cafe

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2818. Sokak No:9 G-2 Çayyolu - Ankara

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Başlangıç mönüsünde genellikle farklı çeşitte mezelere yer verilen ordövr tabağının olduğu yılbaşı mönülerinde, ara sıcaklar restoranın tarzına göre değişmekte. Ama dört gözle beklediğiniz ana yemek hemen hemen tüm restoranlarda aynı. Bir yılbaşı klasiği kestaneli pilav ve hindi dolması.

Sınırsız yerli içkiye de doyacağınız Çayyolu restoranlarında yeni yıl geçirmenin tadı bir başka olacak.