ÇAYYOLU RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

Çayyolu Restoran Cafe Pastane ve Mekanlar sizlerin ihtiyacı olan her türlü özel gün kutlama, gece ve davetlerde ya da ailenizle sevdiklerinizle keyifli saatler geçirmeniz için tam destek kadrosuyla yanınızda olacaktır. Zengin Türk mutfağı ile donanmış kaliteli ürün ve yiyecekler Ankara restoranları ile sizleri buluşturacak. Sevdiklerinizle beraber keyifli yemek öğünlerinde buluşup açık ve kapalı mekânları ile kafa dinleyeceğiniz güzel sohbet eşliğinde damak tadınıza uygun lezzetler ile buluşacağınız restoranlar çok uygun fiyat olanakları ile hizmetinizde olacaktır. Eş dostlarınızda kaçamaklar yapıp hem kafa dinleyeceğiniz hem kaliteli sunumlardan yararlanacağınız tarzınıza uygun dinlendirici müzikler eşliğinde keyifli saatler geçirme şansını yakalayacağınız kafe ve pastane türü mekânlar ile hayatınıza canlılık ve hareket katabileceksiniz.

Denizatı Pastane Restoran İncek

İncek

Denizatı İncek, 45 yıllık Denizatı Pastanelerinin İncek' uzantısı olup, Ankara' da bir ilke imza atmış ve restoran, cafe-bistro ve pastaneyi aynı mekanda birleştirerek sizlere hizmet vermek üzere 15 nisanda açılmıştır.

Restoranımızda keyfe keder akşamlarınızı taptaze mezeler, et ve balık yemekleriyle şenlendirebilir, Cafe- bistro katında dünya mutfağının spesiyallerini yada sizin için özel ithal edilmiş kahvelerimizi deneyebilir, aynı kattaki geniş ve huzurlu Gizli Bahçemizde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Giriş katındaki pastanemiz ise bunca yılın tecrübesi ve kaliteli ürün yelpazesiyle siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mahallesi Zafer Caddesi No:23 İncek-Ankaraİş ve sosyal hayatın monotonluğundan sizleri uzaklaştıracak Çayyolu restoran cafe pastane ve mekanlar ile sizlerde keyifli saatler geçirebileceksiniz. Ankara her türlü aradığınız mekânları içerisinde bulundurarak her gün biraz daha kendini geliştiren bir ilimizdir. Ankara dışında yaşıyor olsanız bile bir gün mutlaka yolunuz düşerse bu eşsiz mekânlar ile buluşmayı deneyin böylelikle her fırsatta tekrar tekrar gelmek isteyeceğiniz mekânlardan biri haline gelecektir bundan hiç şüpheniz olmasın.

Türk mutfağını temsil eden çeşitli damak tadınıza uygun lezzetler Çayyolu restoranları ile sizleri buluşturacaktır. Kaliteli hizmet güvenilir gıda ürünleri ile karınınız ve güveniniz tok bir şekilde huzur içerisinde ayrılacaksınız bunu yaşayarak sizde daha iyi anlayacaksınız.

Sizlerde her fırsatta tercih edeceğiniz Çayyolu restoran cafe pastane ve mekanlar ile bir an önce tanışın ve hayatınıza ayrı bir dünyaya açacak fırsatlar ile hemen buluşun. Tüm sevdiklerinize ve size keyif verecek çeşitli Ankara mekânlarımızdan sizlerde ilk fırsatta yararlanın. Kendi huzurunuz ve sevdiklerinizin mutluluğu için kendinize biraz zaman ayırın ve bu mekânlar ile hayatınızı monoton bir yaşam şeklinden kurtarın. Her türlü mekân arayışlarınızda rahatlıkla kaliteli sunumdan ve eşsiz lezzetlerden yararlanmak için Ankara Çayyolu'nda bulunan bu mekânlarımız ile hemen irtibata geçin. Kaliteyi ve güvenirliği şık sunumlar ile yansıtacak hoş ve eşsiz mekânlardan sizlerde ilk fırsatta yararlanın.