ÇANKAYA AÇIK HAVA KAHVALTI MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA AÇIK HAVA KAHVALTI MEKANLARI

ÇANKAYA AÇIK HAVA KAHVALTI MEKANLARI

Kahvaltı, pek çoğumuzun en sevdiği öğünlerden biridir. Özellikle de hafta sonları sevdiklerimizle birlikte uzun uzun, ağır ağır yaptığımız kahvaltıların yerini hiçbir şey tutamaz. Çoğu zaman kahvaltı yapabileceğimiz bir yer bulmakta zorlanırız. Güzel bir yer bulmak için eşe dosta sorarız, internette araştırmalar yaparız. Çankaya Açık Hava Kahvaltı Mekanları, kahvaltılarınızı daha keyifli bir hale getirir.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları
İş stresinin, hayat koşuşturmacasının içinde sosyal hayatımızda rahatlamaya, arkadaşlarımızla buluşmaya, ev dışında bir mekan arayışına ihtiyaç duyarız. Ara sıra iş ve ev ortamının dışında olmak çoğumuza iyi gelir. Yeni yerler görmek, yeni yerlerde yemek yemek, haftalık streslerden arınmamızı sağlar.

Özellikle özel gün ve gecelerde dışarı çıkmak, özel yerlere gitmek kendinize verebileceğiniz güzel ve değerli bir hediyedir. Akşam yemeği için şık bir restoran tercih edebilir ve gecenizi çok daha özel bir hale getirebilirsiniz. Ara sıra yapacağınız bu etkinlikler kendinizi daha özel hissetmenizi sağlar.

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Arkadaşlarınızla toplanıp, sohbet etmek içinse şirin, sıcak bir cafe ortamını tercih edebilirsiniz. Eş dost ile birlikte vakit geçirmeye, sohbet etmeye, iş ya da okul stresinden biraz kurtulmaya herkesin ihtiyacı vardır. Her şehrin, her semtin mekânları, gidilecek yerleri farklıdır, kendine özgüdür. Yaşadığınız şehirde gitmek istediğiniz yerleri belirleyebilir ve ara sıra kendinizi şımartabilirsiniz.

Yaşadığınız yer Ankara ise, eğleneceğiniz, canlı müzik dinleyeceğiniz, dostlarınızla birlikte vakit geçirebileceğiniz pek çok mekân bulabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın size hitap etmesi, kendinizi iyi ve enerjik hissettirmesi de çok önemlidir.

Eğlenmeye, dans etmeye, müzik dinlemeye ihtiyacımız olduğu zamanlarda olur. Doyasıya eğlenmek, enerjinizi yansıtmak ve aklınızdaki düşüncelerden kısa süreliğine de olsa kurtulmak için Bar Pub mekânlara gidebilirsiniz. Eğlenmek, dans etmek ve müzik dinlemek herkese iyi gelir.

Rakı ya da şarap içebileceğiniz, kendine özgü bir kültürü olan, sohbetlerin edildiği bir yere gitmek istiyorsanız meyhaneleri tercih edebilirsiniz. Meyhane, kendi kültürü ve kendine has özellikleri olan bir mekândır.

Hayat bazen yorucu, sıkıcı ya da hüzünlü şeyler yaşamanıza sebep olsa da kendinize vakit ayırmaktan, arkadaşlarınızla birlikte olmaktan vazgeçmeyin. Sevdiklerinizi ama en başta da kendinizi ihmal etmeyin.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları