ÇANKAYA AÇIK HAVA KAHVALTI MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA AÇIK HAVA KAHVALTI MEKANLARI

ÇANKAYA AÇIK HAVA KAHVALTI MEKANLARI

Kahvaltı, pek çoğumuzun en sevdiği öğünlerden biridir. Özellikle de hafta sonları sevdiklerimizle birlikte uzun uzun, ağır ağır yaptığımız kahvaltıların yerini hiçbir şey tutamaz. Çoğu zaman kahvaltı yapabileceğimiz bir yer bulmakta zorlanırız. Güzel bir yer bulmak için eşe dosta sorarız, internette araştırmalar yaparız. Çankaya Açık Hava Kahvaltı Mekanları, kahvaltılarınızı daha keyifli bir hale getirir.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları
İş stresinin, hayat koşuşturmacasının içinde sosyal hayatımızda rahatlamaya, arkadaşlarımızla buluşmaya, ev dışında bir mekan arayışına ihtiyaç duyarız. Ara sıra iş ve ev ortamının dışında olmak çoğumuza iyi gelir. Yeni yerler görmek, yeni yerlerde yemek yemek, haftalık streslerden arınmamızı sağlar.

Özellikle özel gün ve gecelerde dışarı çıkmak, özel yerlere gitmek kendinize verebileceğiniz güzel ve değerli bir hediyedir. Akşam yemeği için şık bir restoran tercih edebilir ve gecenizi çok daha özel bir hale getirebilirsiniz. Ara sıra yapacağınız bu etkinlikler kendinizi daha özel hissetmenizi sağlar.

Home Kitchen Restaurant

Oran

Ankara'nın gözde yerleşim yeri Sinpaş Altın Oran Çarşı'da yer alan restorantımız geleneksel Osmanlı Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı üzerine kurulu lezzetleriyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Her zaman kaliteyi, tazeliği ve lezzeti ön planda tutan restoranımız 70 kişilik kapasiteye sahiptir.

Güleryüzlü personeli, özel dekoru ve sıcak havasıyla siz değerli dostlarımızı ağırlarken "Sizin Eviniz, Sizin Mutfağınız" sloganı ile adım adım Tüm Ankara'ya yayılmaya devam ediyoruz.
devamını oku...
Adres: İlkbahar Mahallesi Güneypark Küme Evleri Sinpaş Altın Oran Çarşı No: 19/B 16-17

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara

Patile

Birlik Mahallesi


devamını oku...
Adres: 435. Cad. 61/A Birlik Mah. Çankaya-Ankara

The Loqma İlly Caffe

Tunalı

YENİ NESİL LOKMANIN MUCİDİ ANKARA'DA
Yeni nesil lokma olarak lezzet serüvenine İstanbul Yeşilköy'de başlayan The Loqma, Ankara'da Bestekar Sokak'taki yerini açtı.

Türk mutfağının önemli lezzetlerinden lokmanın, yağ çekmeyen şerbetsiz formüllü, hafif ve sağlıklı halinin mucidi olan ve yeni nesil lokma akımını başlatan Altın Taç ödüllü The Loqma, İstanbul, İzmir ve Bursa'dan sonra Ankara'da lezzet tutkunları ile buluştu.

Yağ çekmeyen formülüyle ve lezzetiyle diğerlerinden farklı, sektörün ilk markası olan The Loqma'da müşteriler kişisel zevklerine göre yüzlerce çeşit lokma oluşturabiliyor. The LoQma'yı diğerlerinden ayıran özellikleri ise, tüm malzemelerinin birinci sınıf ve özel olması, özel formülü sayesinde kesinlikle yağ çekmemesi, hamurunun elle dökülmesi olarak sayılabilir. Tüm bunlar bir araya geldiğinde The LoQma sunum ve lezzet ve mekan olarak en iyi yeni nesil lokmacı payesini hak ediyor.

Kahve konusunda da oldukça iddialı olan The LoQma, sektörün en iyi kahvesi olarak bilinen İLLY markasını ve kahve yan ürün olarak dünyaca ünlü MONİN markasını tercih ederek müşterilerine en iyi kahve deneyimini yaşatmayı amaç edinmiş.Dileyen müşterileri 3. Nesil kahve türlerini de tadabiliyor.

Ayrıca, Bozcaada'dan özel olarak getirdikleri tamamen doğal dondurmaları ise denemeye değer.

İki katlı, yüksek tavanlı geniş ve ferah yapısıyla aynı anda 65 kişiyi ağırlayabilen mekanda, alışılagelmişin dışında keyifle ve uzun süre vakit geçirilebilmek mümkün.devamını oku...
Adres: Bestekar Sokak 65 / A Tunalı - Ankara


Arkadaşlarınızla toplanıp, sohbet etmek içinse şirin, sıcak bir cafe ortamını tercih edebilirsiniz. Eş dost ile birlikte vakit geçirmeye, sohbet etmeye, iş ya da okul stresinden biraz kurtulmaya herkesin ihtiyacı vardır. Her şehrin, her semtin mekânları, gidilecek yerleri farklıdır, kendine özgüdür. Yaşadığınız şehirde gitmek istediğiniz yerleri belirleyebilir ve ara sıra kendinizi şımartabilirsiniz.

Yaşadığınız yer Ankara ise, eğleneceğiniz, canlı müzik dinleyeceğiniz, dostlarınızla birlikte vakit geçirebileceğiniz pek çok mekân bulabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın size hitap etmesi, kendinizi iyi ve enerjik hissettirmesi de çok önemlidir.

Eğlenmeye, dans etmeye, müzik dinlemeye ihtiyacımız olduğu zamanlarda olur. Doyasıya eğlenmek, enerjinizi yansıtmak ve aklınızdaki düşüncelerden kısa süreliğine de olsa kurtulmak için Bar Pub mekânlara gidebilirsiniz. Eğlenmek, dans etmek ve müzik dinlemek herkese iyi gelir.

Rakı ya da şarap içebileceğiniz, kendine özgü bir kültürü olan, sohbetlerin edildiği bir yere gitmek istiyorsanız meyhaneleri tercih edebilirsiniz. Meyhane, kendi kültürü ve kendine has özellikleri olan bir mekândır.

Hayat bazen yorucu, sıkıcı ya da hüzünlü şeyler yaşamanıza sebep olsa da kendinize vakit ayırmaktan, arkadaşlarınızla birlikte olmaktan vazgeçmeyin. Sevdiklerinizi ama en başta da kendinizi ihmal etmeyin.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları