BİLKENT RESTORAN CAFE BAR PUB VE MEKANLAR

blog yazısı ekle !

BİLKENT RESTORAN CAFE BAR PUB VE MEKANLAR

Ankara'da hizmet veren Bilkent restoran cafe bar pub ve mekanlar sayesinde insanlar güzel vakit geçirme ve boş vakitlerini daha iyi bir şekilde değerlendirme fırsatı buluyorlar. Bu mekânlar sayesinde yemekleri yiyorlar, sevdikleriyle vakit geçiriyorlar ve doyasıya eğlenme imkânı yakalıyorlar. Mekânların kaliteli bir şekilde hizmet vermesinin yanı sıra; şık görünümleri de dikkat çekiyor.
Dışarıdan bakıldığı zaman insanları etkisi altına alan bir yapısı olan bu mekânlarda insanlar uygun fiyatlarla da karşı karşıya kalıyorlar. Her zaman için kendilerini yenileyen ve geliştiren bu mekânlarda; deneyimli ve profesyonel personel hizmet ediyor. Bu yüzden işleyişte herhangi bir aksaklık ve sıkıntı da yaşanmıyor. Hızlı servis hizmetiyle müşterilerine yardımcı olan bu mekânlarda; uzun süre servis hizmeti beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Hal böyle olunca da her açıdan avantajlı hale geliyorsunuz.

Hayat Bir Sahne

Ümitköy

Her akşam canlı müzik eşliğinde lezzetli meze ve yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Hayat Bir Sahnedevamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara

Vicolo İtaliano

Çayyolu

devamını oku... Adres: Profesör Ahmet Tamer Kışlalı Mahallesi Alacaatlı Caddesi No:9 G/2 Çayyolu-Ankara

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara


Ankara'da günden güne kalitesini arttırarak ve insanlara güven tazeleyerek hizmet veren Bilkent restoran cafe bar pub ve mekanlar; başarılı hizmetleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları nedeniyle göz önünde oluyorlar. Her geçen gün bu tarz mekânları tercih edenlerin sayısı da artıyor. Özellikle de yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde; bu mekânların önemi daha açık bir şekilde karşımıza çıkıyor. Zira insanlar boş vakitlerinde ve tatil günlerinde daha güzel vakit geçirmek ve sıcak havaların tadını çıkarmak amacıyla bu mekânlara daha fazla ilgi gösteriyorlar. Mekânların yüksek fiyat içermemesi, şık duruşları ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaları da insanları bu mekânlara yönelten en büyük etkenler arasında yer alıyor.

Bilkent restoran cafe bar pub ve mekanlar; Ankaralıların doyasıya eğlenmelerine, lezzetli yemekler yemelerine ve sevdikleriyle unutamayacakları dakikalar yaşamalarına olanak sağlıyor. Kafe, bar ve publarda doyasıya eğlence ve heyecan yaşama fırsatı insanları bekliyor. Burada insanlar biraz olsun günlük yaşantının ve iş hayatının getirdiği stres ve sıkıntıları unutuyorlar ve sevdikleriyle birkaç saatliğine de keyifli bir şekilde vakit geçiriyorlar. Bunun yanı sıra restoranlarda da son derece leziz yemekler servis ediliyor ve farklı lezzetler bir arada insanlara buralarda sunuluyor.