BİLKENT NARGİLE CAFE

blog yazısı ekle !

BİLKENT NARGİLE CAFE

Ankara şehri nargile keyfini farklı alternatifler ile çeşitlendirmektedir. Bilkent nargile cafe hizmetleri başta olmak üzere gerekli ortam ve mekanları sağlamaktadır.

Bilkent Nargile Cafe ile Ankara'ya yeni bir soluk gerektiğini fark eden işletmeciler geleneksel nargile keyfine yeni soluklar eklediler. Nargile keyfine içecek seçenekleri de eklenerek özel menüler oluşturuldu. Bilkent Nargile cafe mekanları ile Ankara'da eğlenceli ortam ve kaliteli nargile için cafe faaliyetlerini hızlandırmışlardır. Ortamda sayısını binleri aşan müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek için olanca gücü ile çalışmaktadır.Denizatı Pastane Restoran İncek

İncek

Denizatı İncek, 45 yıllık Denizatı Pastanelerinin İncek' uzantısı olup, Ankara' da bir ilke imza atmış ve restoran, cafe-bistro ve pastaneyi aynı mekanda birleştirerek sizlere hizmet vermek üzere 15 nisanda açılmıştır.

Restoranımızda keyfe keder akşamlarınızı taptaze mezeler, et ve balık yemekleriyle şenlendirebilir, Cafe- bistro katında dünya mutfağının spesiyallerini yada sizin için özel ithal edilmiş kahvelerimizi deneyebilir, aynı kattaki geniş ve huzurlu Gizli Bahçemizde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Giriş katındaki pastanemiz ise bunca yılın tecrübesi ve kaliteli ürün yelpazesiyle siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mahallesi Zafer Caddesi No:23 İncek-Ankara

Tilma Boutique House

Çayyolu

Tilma Boutique House Cafe ev tadında lezzetlerin hakim olduğu börek,poğaça,kurabiye çeşitleri,turta,pasta,salatalar,mantı,köfte gibi çeşitlerin bulunduğu lezzetlerinde iddalı ,özel kutlamaların yapıldığı,aynı zamanda sabah kahvaltılarına da çeşitleri ile ev sahipliği yapan sıcacık bir mekan.

Tilma Cafe misafirlerinin çocukları içinde uygun bir mekan.Doğum günü partileri düzenleyebilir özel gün kutlamalarınızı yapabilirsiniz.Bunun için ayrı bir alanımız var.Ayrıca çocukların keyifle vakit geçirebilcekleri oyun alanları da mevcut .Top havuzu,trombolin,oyun alanı ve yaz döneminde bahçemizde hoşca vakit geçirebilirler.

Tilma Cafe nin 4 katlı alanında atölye çalışmalarıda yapılıyor.Her Salı Ahşap Atölyesi sabah 10:00/16:00 saatleri arasında yapılıyor.Bez bebek ve Amigurimi gibi faaliyetlerde mevcut.Etkinlik günleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizleri ağırlamak güleryüzlü ekibiz için bir keyifdir...devamını oku...
Adres: Alacaatlı Caddesi 3315. Sokak No: 10 Çayyolu-Ankara


Bilkent Nargile Cafe Hizmetleri Hakkında Bilgi

Bilkent nargile cafe mekanlarında tiryakilerin keyfi kesintiye uğramadan gerek köz ihtiyacı gerekse içecek servisine dikkat edilmektedir.

Bilkent Nargile Cafe Mekanları Nargile Ruhsatına Sahip mi?

İlk önce okuyucularımıza nargile ruhsatı hakkında bilgi verelim. Nargile ruhsatı, cafenin nargile için sunum yapabilmek için, satabilmek için ruhsata sahip olması gerekir. Bu ruhsat aynı zamanda kullanılan tütünün sağlığa uygun olup olmadığı gerekli merciler tarafından denetlenerek gerekli onayın alındığının kanıtıdır aynı zamanda.

Nargile Ruhsatının Kapsamı Nedir?

  • Nargilelik tütün
  • Tömbeki tütün
  • Harmanlanmış tütün
  • Aromalı tütün
Bu ürünler ruhsatta izin verilen ürünlerdir. Bilkent cafe mekanları insan sağlığına önem vererek ruhsat kapsamındaki ürünleri mekânda müşterisi ile buluşturmaktadır.

Nargile Ruhsatının Amacı Nedir?

Nargile ruhsatı yeni kanun sonucunda uygulanmaya başladığından zorunluluk getirilmiştir ruhsata sahip olmak. Ayrıca yasa dışı nargilen veya tütün kullanımının önüne geçilerek insan sağlığını korumak amaçlanmaktadır. Ve nargile şişelerinin ve aparatlarının hijyenik, belirlenen standartlara uygunluk teşkil etmesi gerektiği konusu üzerinde durulur.

Yukarıda bahsettiğimiz konu birçoğumuz için oldukça yeni bir bilgi olsa da cafe hizmetlerinde uygulanması için zorunludur. Makalemizdeki bilgiler güncel olup yasalar, kanunlar gözetilerek oluşturulmaktadır. Bilkent nargile cafe mekanlarında benimsenen hizmet anlayışı kanunlar ile çizilmiş çizgilerin dışına çıkmadan titizlik içerisinde yürütülmektedir.

Bilkent Nargile Cafe Mekanları Gençlerin Nasıl Vazgeçilmez Mekanları Arasına Girdi?

Bilkent nargile cafe mekanları gençler arasında oldukça popülerlik kazanmıştır. Peki neden gençler bu kadar ilgi göstermekte? Sorunun cevabı Bilkent nargile cafe işletmecilerin mekandaki farklılığında gizlidir. Gençler için okey, bilardo, tavla oyun alanları ile gençlerin arkadaş grupları ile gelerek eğlenmek istedikleri, sosyalleşmek için oldukça ideal mekanlardır. Böylece sıkılmadan zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Bilkent Nargile cafe mekanlarında tüm bu hareketli dakikalara közde pişmiş Türk kahvesi veya közde demlenmiş Türk çayı iyi tercih olacaktır. Böylece muhabbet, nargile, ağır ağır pişmiş kahvenin en iyisini, Ankara'nın gözde semtlerinden Bilkent nargile cafe menüsünde bulabilirsiniz.

Nargile Bağımlılık Yapıyor Mu?

Nargile bağımlılık yapıyor, evet diye cevaplayabiliriz. Ama bağımlılığı nargile değil ortamın sıcaklığı, nargilenin keyfi, dostalar ile paylaşımlar bağımlılık yapıyor. Böyle sıcak ortamlara rastlamak oldukça azdır günümüzde.