BEŞEVLER YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

BEŞEVLER YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Eğlence, her zaman ve hayatın her alanında da aranan en önemli unsurlardan sadece biri olmuştur. Sadece biri ama en can alıcısı. Özellikle de özel günlerde. Bu özel günler herkes için farklılık göstere bilir. Doğum günleri evlilik yıl dönümleri herkesin farklı olabilir. Ama bu özel günlerden herkes için aynı olan yılbaşı eğlence arayışının doruk noktalarından biridir. Yıla sirayet edeceğine inanılan eğlence yılbaşının olmazsa olmazıdır. Kötü gecen bir yılbaşı ardından hüsrana uğrayacak olan bir yıl getirmesi herkesin korkulu rüyasıdır adeta. Bu kötü rüyayı görmek istemeyen herkes şimdiden eğlence mekanlarını aramaya başladılar.


Ankara Yılbaşı

Başlamayanlara da başlamalarını tavsiye ederiz. Tavsiyemiz sadece bununla da sınırlı değil. Mekan önerisi de yapmadan konuşmayı bitirmek istemiyoruz. Bu yazı Ankara'da yaşayanlar için biçilmiş kaftandan farksız. Beşevler yılbaşı mekanları eğlence arayışınıza adeta son verecek. Beşevler yılbaşı mekanları aylar öncesinden başladıkları hazırlıkları sonlandırmak üzereler. Yılbaşına özgü program ve etkinlikleri sürprizler le dolu olacağa benziyor. Her sene yaptıkları hazırlıkların meyvelerini alan ve bütün bir yıl boyunca kendinden söz ettiren Beşevler yılbaşı mekanları tecrübenin şekil bulmuş halleri adeta.

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

ASSOS RESTORAN EGE ESİNTİLERİNİ ANKARADA TATTIRA BİLMEK İÇİN ÜRÜN İÇERİKLERİ VE BALIK ÇEŞİTLERİNİN BİR ÇOĞUNU EGE SAHİLLERİNDEN GETİRTMEKTEDİR ANKARADA 2011 YILINDAN BU TARAFA HİZMET VERMEKTEYİZ RESTORANIMIZDA MEVSİME ÖZEL BALIK VE MEZE ÇEŞİTLERİ BULUNMAKTADIR DENİZ MAHSULLERİNİN ÖZEL ARA SICAKLARI VE MEZELERİ ÖZENLE USTALARIMIZ TARAFINDAN HAZIRLANMAKTADIR RESTORANIMIZ DA AYNI ZAMAN DA SALATA ÇEŞİTLERİ VE ÖZEL MASADA YAPILMAKTA OLAN LEVREK MARİN TAVA BALIKLARI VE IZGARA BALIKLAR BULUNMAKTADIR İSTEĞE ÖZEL MÜŞTERİLERİMİZİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA BALIK BUĞULAMA DA YAPILMAKTADIR RESTORANIMIZDA ALKOL SERVİSİ YAPILMAKTADIR ÇARŞAMBA CUMA CUMARTESİ CANLI MÜZİK DİĞER GÜNLERDE FASIL EKİBİMİZ MÜŞTERİLERİMİZE MÜZİK ZİYAFETİ VERMEKTEDİR RESTORANIMIZ HAFTANIN 7 GÜNÜ FALİYET GÖSTERMEKTEDİR ÖZEL VALE HİZMETİMİZ VE OTO PARKIMIZ MEVCUTTURdevamını oku... Adres: Aşkabat Cad. (Eski 7. cadde) No: 46/8 Bahçelievler-Ankara


Bu tecrübe sadece eğlence ile sınırlı değil tabi ki. Menülerinin çeşitliliği lezzetlerindeki fark edilir farklılıkla adeta her alanda iddialı olduklarını bir daha kanıtları cinsten. Siz bu lezzetleri tadarken de cebiniz fiyatların tuzluluğundan yanmayacak çünkü fiyatları diğer her yere göre inanılmaz şekilde ucuz. Beşevler yılbaşı mekanları bu şekilde eğlencenin herkese ait bir olgu olduğunu bir kez daha bizlere gösteriyor. Ulaşımında bir hayli kolay olduğu Beşevler yılbaşı mekanları sizlere yılbaşında bile park yeri ve bunun gibi ufak sıkıntıların içine sokmuyor.
Peki, bu eğlenceye katılacak şanslı insanlar arasında sende var mısın? Bunu öğrenmek için hala devam eden rezervasyonları bitmeden yaptırmanı tavsiye ederiz. Bu senede pişmanlar arasında yerini alma seni bundan sonra eğlenenler arasında yani Beşevler yılbaşı mekanlarında görmek istiyoruz. Bu isteğimizi yanlış anlama bizim için değil senin için gerekli yoksa koca bir yılın yorgunluğunu ve yeni bir yılın karşılanmasını eğlenmeden nasıl başından atacaksın.