BATIKENT İFTAR MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

BATIKENT İFTAR MEKÂNLARI

Ankara halkı mübarek ramazan ayı boyunca tuttuğunuz oruçlarınızı açmak için en iyi adres Batıkent iftar mekânları. En lezzetli iftar menüleri ve güler yüzlü çalışanları ile Batıkent iftar mekânları sizlere iyi hizmet verebilmeyi ve orucunuzu açmanın verdiği huzura ek olarak memnuniyetinizden oluşacak mutluluğu görmeyi kendisine bir görev olarak bilen çalışanları ile sizleri beklemekte.
Bir Müslüman için bin aydan daha hayırlı olan ramazan ayı boyunca Batıkent iftar mekânları bütün misafirlerine en lezzetli menüleri ve üst düzey memnuniyet garantisi ile sizleri beklemekte. Ramazanda en iyi iftar mekânlarını hak eden Ankara halkının bir numaralı durak noktası olacak olan bu mekânlar sizlere yüzde yüz memnuniyet garantisi sunmakta.

Ramazan ayı boyunca ailenizle ve sevdiklerinizle en güzel iftarları yapmak için mekân arama derdiniz artık ortadan kalkıyor. Ankara'nın en güzel iftar mekânları her damak zevkine hitap eden zengin menüleri ile sizleri bekliyor. Bu mekânlar ramazan ayının verdiği huzuru sonuna kadar yansıtıp, mekâna gelen bütün müşterilerine huzurlu bir iftar yemeği ve memnuniyet garantisi sunuyor.

Tarihi Merkez Lokantası

Yenimahalle

devamını oku... Adres: M. Akif Ersoy Mah. Anadolu Bulvarı No: 74 / DK 6-3 DK 6-4 Yenimahalle-Ankara

Validebağ Cafe Restaurant

Eryaman

Düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet baloları ve doğum günleri gibi tüm özel davet ve organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için buradayız. Siz hayal edin biz size hayallerinizi yaşatalım...

Validebağ Kına Evi, balo, kına, nişan, sünnet mezuniyet balosu, doğum günü partisi ve özel kutlamalar gibi etkinlikler için en doğru adrestir. Sunduğumuz kusursuz hizmet, bahçe içi merkezi konum, geniş otopark seçenekleri ile unutulmaz organizasyonların en ideal mekânıdır.

Deneyimli mutfak ekibi, özel menüleri ile organizasyonları aynı zamanda ziyafet şölenine çevirmektedir. Profesyonel organizasyon planlaması ordövrden pastaya, müzikten dekorasyona kadar tüm ayrıntıları kapsamaktadır.

Sonuç; siz düş kurun, biz düşünüzü ömür boyu sürecek anılara çevirelim.
devamını oku...
Adres: Şehit Osman Avcı Mahallesi 61. Sokak 2. Etap (Yunus Emre Parkı içi ) 3/A Eryaman-Ankara


Mübarek ramazan ayı boyunca dini görevlerini yerine getirerek oruç tutan halkımıza oruçlarını açmak için geldikleri bu mekânlarda ki çalışanlar gelen bütün müşterilerin hayır dualarını alarak onları yolcu edecek ve bir başka iftar akşamında daha buluşma isteğinin garantisini sizlere sunacaktır. Ailenizle, sevdiklerinizle, eşinizle, çocuklarınızla, akrabalarınızla, arkadaşlarınızla ramazanın huzur dolu atmosferini doyasıya yaşayacak ve iftar yapmanın neşesini sonuna kadar bulacaksınız.

Ankara'da yaşayan ve ramazan ayı boyunca en güzel şekilde iftar yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza güler yüzlü çalışanları, kaliteli ve bir o kadar da lezzetli menüleriyle kapılarını açan bu iftar mekânları ramazan ayı boyunca en güzel ve en lezzetli her damağa hitap eden iftar menülerini müşterilerine sunmakta. Mübarek ramazan ayının dini yoğunluğunu doyasıya yaşamak isteyen her birey için iftar akşamlarının neşesi ile harmanlanmış bu mekânlar sizlere sevdiklerinizle huzur dolu ve neşeli iftar vakitleri sunmak ve sizin duyacağınız memnuniyeti en öncelikli görev olarak bilerek sizleri ramazan ayı boyunca beklemekte.