BALGAT YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİK

blog yazısı ekle !

BALGAT YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİK

Sevgili arkadaşlar bugün size bambaşka bir konudan bahsedeceğim. Sorularınızı duyar gibiyim. Daha fazla meraklandırmadan konuya geçiş yapıyorum. Yılbaşı eğlencesi. Yılbaşı otuz bir aralık ile bir ocak ın birleştiği son saniyelerin sayılmasıyla başlayan ve sonunun nasıl biteceği kişilerin eğlence anlayışına göre değişen bir eğlenme günüdür. Bu eğlencenin Ankara'da ki adresi de Balgat yılbaşı mekanlarıdır. Balgat yılbaşı mekanları yılların vermiş olduğu tecrübe ile eğlencenin tanımını tam anlamı ile bilmektedir. Nedir eğlencenin tanımı dediğinizi duyar gibiyim. Dilimin bu olayı anlata bileceği kadar anlatayım sizlere.


Ankara Yılbaşı

Lakin bu denildiği gibi anlatılmaz yaşanır bir şeydir. Müzikle başlayan dans ile devam eden daha sonrasın da yılbaşı yemeğinin verdiği enerji ile sabaha kadar süren program ve etkinlikler bütünüdür. Tabi ki bunlar sadece benim saya bildiklerim. Yaşayacaklarınız hepsi bunlarla sınırlı değil. Dahası da var mı derseniz. Uygun fiyat garantisi, eğlenme tarzının seçimi (canlı müzik, clup müzik, slow müzik ve ya fantezi müzik vb.), ulaşım kolaylıkları ve park yeri sorununa kesin çözüm de imkanlarından bazıları.

Dahası saymakla bitmez. Dediğim gibi yaşamanız gereken bir olay ve bunu size Balgat yılbaşı mekanları sağlamakta. Yılbaşılarınız eğlence öbeğine dönüşmek için sabırsızlanacaklar. Yılbaşıları canlı olsalardı eğer sizi kolunuzdan tutup Balgat yılbaşı mekanlarına getirirlerdi. Çünkü yılbaşları eğlenmenin önemini çok iyi bilir.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

ASSOS RESTORAN EGE ESİNTİLERİNİ ANKARADA TATTIRA BİLMEK İÇİN ÜRÜN İÇERİKLERİ VE BALIK ÇEŞİTLERİNİN BİR ÇOĞUNU EGE SAHİLLERİNDEN GETİRTMEKTEDİR ANKARADA 2011 YILINDAN BU TARAFA HİZMET VERMEKTEYİZ RESTORANIMIZDA MEVSİME ÖZEL BALIK VE MEZE ÇEŞİTLERİ BULUNMAKTADIR DENİZ MAHSULLERİNİN ÖZEL ARA SICAKLARI VE MEZELERİ ÖZENLE USTALARIMIZ TARAFINDAN HAZIRLANMAKTADIR RESTORANIMIZ DA AYNI ZAMAN DA SALATA ÇEŞİTLERİ VE ÖZEL MASADA YAPILMAKTA OLAN LEVREK MARİN TAVA BALIKLARI VE IZGARA BALIKLAR BULUNMAKTADIR İSTEĞE ÖZEL MÜŞTERİLERİMİZİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA BALIK BUĞULAMA DA YAPILMAKTADIR RESTORANIMIZDA ALKOL SERVİSİ YAPILMAKTADIR ÇARŞAMBA CUMA CUMARTESİ CANLI MÜZİK DİĞER GÜNLERDE FASIL EKİBİMİZ MÜŞTERİLERİMİZE MÜZİK ZİYAFETİ VERMEKTEDİR RESTORANIMIZ HAFTANIN 7 GÜNÜ FALİYET GÖSTERMEKTEDİR ÖZEL VALE HİZMETİMİZ VE OTO PARKIMIZ MEVCUTTURdevamını oku... Adres: Aşkabat Cad. (Eski 7. cadde) No: 46/8 Bahçelievler-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Farfara Meyhane

Söğütözü

devamını oku... Adres: Armada Yaşam Sokağı Beştepeler Mah. Nergis Sokak A/2 Söğütözü - Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara


Anlatırken adeta kendimi kaptırmışım. Sabırsızlık kapladı içimi. Sayılı günler kala bu eğlenceyi kaçırmamanız için sizlere bunları anlatıyorum. Bende Balgat yılbaşı mekanları ile tanışıncaya kadar kendimi eğleniyor sanıyordum. Fakat Balgat yılbaşı mekanları ile tanıştıktan sonra eğlencenin ne aslında demek olduğunu kavradım. (yaşadım desek daha doru olur) Menülerinin içinde yer alan her biri birbirinden ayrı her biri birbirinden güzel yılbaşı yemeklerinin de damağınızı bu denli şımartmasına şaşıracaksınız.
Bu şaşkınlığınızı saklamayın. Çünkü ilk kez tadan herkes de bu şaşkınlık görülmekte. (bende çok şaşırmıştım) Bu tavsiyeleri size neden yaptığımı soracak olursanız da, bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Balgat yılbaşı mekanlarına gelmiştim. Ve eğlenmenin paylaştıkça artacağına inanan bir insanım. Sizde paylaşın hepimizin eğlencesi artsın.